Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Parduotuvės "Armijai ir civiliams" naujienos


Soldier
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Wow, lauksim gal po menesio po 1 Lt pradesit pardavinet.

 

Nu zmones nepraleiskit progos isigyt siu prekiu - AIC pigiausia Airsof parduotuve pasaulyje :)

normalioje konkurencinėje rinkoje konkurentai adekvačiai reaguoja į besikeičiančias kainas ir savo klientams pasiūlo ka?ką geriau, nei vien tik kand?ias replikas konkurento pusėn, taip kad aic.lt laukia airsoftas.lt kainų kritimo iki 1 lt. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 255
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Airsoft automatas ICS M4 RAS

Kaina: 950.00 lt.

Uz sita mazuli laiduoju :) Netiuninguots, bet siaip kaip mano, tai visai neblogas tiek vidumi tiek isore :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

?iandien gautos prekės i? ASG

 

Akumuliatorius 8,4V, 1400mah Stick 95,00 Lt

Akumuliatorius 8,4V, 3000mah 110,00 Lt

Adapteris female-small male 10,00 Lt

Adapteris male-small female 10,00 Lt

Selector plate M-16 (SYSTEMA) 45,00 Lt

Selector plate MP5 (SYSTEMA) 48,00 Lt

Selector plate G36 (CA) 30,00 Lt

Silikoniniai laidai AK serija 90,00 Lt

Silikoniniai laidai G3 serija 90,00 Lt

Silikoniniai laidai M16 serija su saugikliu 120,00 Lt

Cilindro rinkinys G36 180,00 Lt

Cilindro rinkinys M4 260,00 Lt

Cilindro rinkinys M16 180,00 Lt

Cilindro rinkinys Mp5 240,00 Lt

Cilindro rinkinys AUG 240,00 Lt

Dantračių komplektas 140,00 Lt

Dantračių tepalas SYSTEMA 50,00 Lt

Silikonas ginklų prie?iūrai 60ml 15,00 Lt

Spyruoklių rinkinys gearbox'ui CA 16,00 Lt

Anti-reversinė svirtis 25,00 Lt

Tarpinių rinkinys gearbox'ui SYSTEMA 10,00 Lt

Metalinės įvorės dantračiams CA 40,00 Lt

Hop-up guma SYSTEMA 30,00 Lt

Tappet plate G36 (CA) 30,00 Lt

Tappet plate M15 reinforced (CA) 50,00 Lt

Stūmoklis CA reinforced 60,00 Lt

Spyruoklės kreipiančioji ver II 65,00 Lt

Spyruoklės kreipiančioji AK/MP5K 65,00 Lt

Spyruoklė M100 (CA) 55,00 Lt

Airsoft pistoletas CZ75 KWA/KSC 300,00 Lt

Airsoft pistoletas HI-CAPA 5.1 Marui, Japonija 480,00 Lt

Automatinis GBB pistoletas G18C 450,00 Lt

KJ Work GBB pistoletas M9 300,00 Lt

Airsoft pistoletas Beretta US M9 KWA/KSC 350,00 Lt

Airsoft pistoletas USP compact KWA/KSC 350,00 Lt

Talpa ?ovinukams 30,00 Lt

Pakrovėjas akumuliatoriams 4-8 celės 30,00 Lt

Dėtuvė M15/M16/M4 300?ov. Hi-cap CA 100,00 Lt

Dėtuvė M14 440?ov. Hi-cap TM 120,00 Lt

Dėtuvė MP5 200?ov. Hi-cap CA 90,00 Lt

Pistoletas kulkosvaidis INGRAM M11 500,00 Lt

Dėtuvių greito u?taisymo ?virk?tas ASG 20,00 Lt

Medinė buo?ė CA SLR Wooden 250,00 Lt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gerai ponas, kad tave sutikau. ;) Bandei i www.aic.lt ziuret per kitus browserius? pvz as tiek ant PC tiek ant Apple naudoju Firefox narsykles, tai kur randu "Daugiau nuotrauku" acidariusiame lange apacioj matau tik paty nuotraukos virsu ir pasididint neina, lygiai tas pats ir su Safari narsykle, zodziu normaliai parodo TIK IE. Negi kitu browseriu naudotojai nuskriausti? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

naudokit windows, kaip dievulis prisake :)

na, deja, bet IE pamegta ir velnio :(

siaip butu tikrai grazu ir profesionalu is AIC puses, jei ju puslapis palaikytu ir bent kiek populiaresnes narsykles.

(naujausiais apskaiciavimais, firefox narsykle naudojasi 28-30% Europos)

 

P.S. prekiu nuotraukos, jei jos yra kelios, tikrai krauna ne vietoj, ir tenka isijungti IE.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visi sie klausimai i mano, ne i Vini puse :) Siaip kolkas tokiu bedu nebuvau pastebejes, nors testuoju viska nuolat tiek su IE tiek su FF. Na tik is linux nebandziau. Perziuresiu dar karta :(

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visi sie klausimai i mano, ne i Vini puse :) Siaip kolkas tokiu bedu nebuvau pastebejes, nors testuoju viska nuolat tiek su IE tiek su FF. Na tik is linux nebandziau. Perziuresiu dar karta :(

Antra FF pas mane rodo tą pačia bėda tiek ant linux, tiek ant mac, tiek ant windows.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na vyruciai...nezinau ir ka galvoti.... man, kaip uzkietejusiam FF naudotojui tiesiog neramu :( stai pora sprendimo budu:

1. paspauskit klaviaturos mygtuka "rodykle zemyn".

2. peles pagalba padidinkit atidaroma langa (apatiniame desiniajame lango kampe).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na vyruciai...nezinau ir ka galvoti.... man, kaip uzkietejusiam FF naudotojui tiesiog neramu :( stai pora sprendimo budu:

1. paspauskit klaviaturos mygtuka "rodykle zemyn".

2. peles pagalba padidinkit atidaroma langa (apatiniame desiniajame lango kampe).

su pele langas nesididina

ir nezinau, ar Soldieriui paspaudus "rodykle zemyn" man nuo to vaizdas geresnis butu :)

 

as tai ivairiais budais ta galiu pasiziuret, bet siuo metu kalbame apie rekomendacijas, kaip padaryti puslapi geresni

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jap, nedaugiazodziaukit. Beda yra, bus ir jos sprendimas. Visi, o ipac as noriu tobulo tinklapio :D Tik ne viskas greitai sprendziasi nes netruksta ir kitu darbu :) Brt tuo butinai pasidomesiu ir sutvarkysiu, kantrybes ir praneskit galbut A? apie naujas klaidas ar dar ka?kokius kometarus dėl to projekto :(

 

P.S. sutvarkiau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu ideti perspejima del ICS BB'u 0.2g po 2000. Jais saudant buvo uzkirstas ginklas. Istraukus paaiskejo kad BB'as buvo brokuotas. Prarinkus likusius BB'us radau dar pora prastu BB'u. difektas tame kad is BB'o islindes isisikimas nuo 1 iki 2mm dydzio. Zmonem nusipirkusiem siu BB'u patariu pasizeti kaip pas jus, o AIC parduotuvei- pazeti ar negavo brokuotos siuntos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu ideti perspejima del ICS BB'u 0.2g po 2000. Jais saudant buvo uzkirstas ginklas. Istraukus paaiskejo kad BB'as buvo brokuotas. Prarinkus likusius BB'us radau dar pora prastu BB'u. difektas tame kad is BB'o islindes isisikimas nuo 1 iki 2mm dydzio. Zmonem nusipirkusiem siu BB'u patariu pasizeti kaip pas jus, o AIC parduotuvei- pazeti ar negavo brokuotos siuntos.

Yugoslavian Wars'uose issaudziau 0.23 ICS BB'su 4000... problemu nekilo. Iskaitant kulkosvaidzio greitosauda ir su tuo susijusi jautruma "eksploatacinems medziagoms", manyciau kad partija tikrai nera brokuota.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu ideti perspejima del ICS BB'u 0.2g po 2000. Jais saudant buvo uzkirstas ginklas. Istraukus paaiskejo kad BB'as buvo brokuotas. Prarinkus likusius BB'us radau dar pora prastu BB'u. difektas tame kad is BB'o islindes isisikimas nuo 1 iki 2mm dydzio. Zmonem nusipirkusiem siu BB'u patariu pasizeti kaip pas jus, o AIC parduotuvei- pazeti ar negavo brokuotos siuntos.

nuo 1 iki 2mm dydzio??? plia tai chia nuo 1/6 iki 1/3 viso BB'so dydzio... :) afiget

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

shit hapends.

EXCEL buteliuke buvau rades ir savarzele ir kryziuko pavidalo bb

ICS sratai saudau jau senai, jokiu problemu nekildavo. Sratai pirkti is gamintojo uz reguliaria kaina, todel tai nera brokuota serija.

 

be to, jei sakai 1-2 mm virsijo dydi, tai kaip jis galejo i ginkla patekt. detuve tokio srato nepaduotu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

shit hapends.

EXCEL buteliuke buvau rades ir savarzele ir kryziuko pavidalo bb

ICS sratai saudau jau senai, jokiu problemu nekildavo. Sratai pirkti is gamintojo uz reguliaria kaina, todel tai nera brokuota serija.

 

be to, jei sakai 1-2 mm virsijo dydi, tai kaip jis galejo i ginkla patekt. detuve tokio srato nepaduotu

:) matmenu nustatymas is akies nesiseke man visada. veliau imesiu foto. shit hapens istiesu. seip pasizekit. naudojau 0.2g 2k bonkeje. su tuo kuris istrigo vamzdyje isviso 3 butelyje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Polimero BB'su gamyba labai preciziskas dalykas, vos mazas neatikmuo ir brokas. Patys pagalvokite, kaip sudetinga suziureti broka, kai per valanda pagamina nuo 4.5 tonos iki 20t. ar net daugiau. Visko pasitaiko, man teko 0.23g. Execl buteliukuose rasti baltu [greiciausiai 0.2g, bbsu]. Vaiduokliam prieshm metus taip pat kliuvo keleta didesniu Exel BB'su.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Polimero BB'su gamyba labai preciziskas dalykas, vos mazas neatikmuo ir brokas. Patys pagalvokite, kaip sudetinga suziureti broka, kai per valanda pagamina nuo 4.5 tonos iki 20t. ar net daugiau. Visko pasitaiko, man teko 0.23g. Execl buteliukuose rasti baltu [greiciausiai 0.2g, bbsu]. Vaiduokliam prieshm metus taip pat kliuvo keleta didesniu Exel BB'su.

man visiskai pofig ar sunku ar lengva priziuret gamyba, as perku kokybiska preke ir noriu kokybes, o ne fignios su prierasu "bliaaa laaaabai sunki gamyba buvo..."

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...