Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Dėl karinių laipsnių


Svečias Richis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Richis

Sveiki.

 

Ar neatrodysiu kaip 'pokemonas' jeigu pasidarysiu antpečius su karinių laipsnių simbolika kurios nenaudoja jokia armija?

Rusiškos simbolikos nenoriu naudot nes vis dar kai kurie žmonės gali tai palaikyt ižeidimu, o amerikietiška simbolika ir taip jau visur naudojama, nuvalkiota, atsibodusi.

 

Sumečiau su Photoshop'u kaip maždaug atrodytu antpečiai.

 

Ričis.

post-4424-087200000 1291468928_thumb.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir idomiai... bet lyginant su kad ir LT kariuomenes laipsniu isvaizda, tai tavasis eilinis atrodo kaip LT leitenantas, o kapralas, kaip kapitonas.

Tai zinoma lyrika, bet vistik asociacijos zmonems bus butent tokios.

Kaip bus uzsitarnaujamas "tavo" vienoks ar kitoks laipsnis?

Jei tu tai darysis remdamasis kokios nors pasaulio kariuomenes statndartais, o siaip, kas liecia kariniu laipsniu gavimo, ar uzsitarnavimo, jie beveik visur vienodi, tai visai normali taktika. Nes tai bus kaip ir tavo paties sukurtos kariuomenes sistema ir panasiai. Na, bet jeigu tu sau iskart pakabinsi pulkininka...hm... bus tikrai pakemonizmas :)

Tai va, tokia tatai butu mano nuomone :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na as zaliu su baltom demem, rusu uniformu zinau bent tris rusis. Kuriu pavadinimai man zinomi kaip BERIOZKA, SUMRAK, ir trecias variantas ... nepamenu pavadinimo, bet tikrai yra :) ir net neabejotinai gali buti ir dar daugiau, kuriu mes nezinom, nesam mate... idek nuotrauka, tada bus paprasciau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Richis

@Desperado:

Laipsnis užtarnaujamas atsižvelgiant kiek žmogus dalyvavo žaidimų, ėjo žygių, ar padėjo komandos draugam ir tt. Čia tik idėja :)

 

Sau iškart prisiskirt leitenanto ar kokį kitą didelį laipsnį man sąžinė neleistu, nes esu labiau "žingsnis po žingsnio" žmogus, nei "viskas iškarto"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

@Desperado:

Laipsnis užtarnaujamas atsižvelgiant kiek žmogus dalyvavo žaidimų, ėjo žygių, ar padėjo komandos draugam ir tt. Čia tik idėja :)

 

Sau iškart prisiskirt leitenanto ar kokį kitą didelį laipsnį man sąžinė neleistu, nes esu labiau "žingsnis po žingsnio" žmogus, nei "viskas iškarto"

 

 

Na tai kaip ir sakiau... Jei tu naudosi panasia laipsniu sistema, kaip ir realiai kariuomenes naudoja, tuomet viskas liuks. Ir tai labai praktiska ideja, kas leis nustatyt sakykim straikbolisto apskritai, ar vien tik tavo paties, ar komandos statusa, kaip sio pomegio propoguotoja. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Richis

Jau turbūt užkaliau su savo klausimais, bet kaip suprantu su rusiška ekipuote ir aksesuarais lietuvoje prastai. Ieškojau beriozkos, tai radau tik ebay'ui už 50 svarų... Makarovų ir Tokervų tai kiek teko ieškot išvis nelabai kas gamina.

 

Gal kas gali patart iš kur siųstis ar pirkti rusišką uniformą. Tikrai nerandu :unsure:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na... nelabai suprantu kodel butent renkiesi tokio tipo uniforma?

nes tavo pasakymas - "tai FLORA irgi tinka" siek tiek subalamutina :)

jeigu kalbam apie tai, ar FLORA rusiska, zalia uniforma su baltom demem, tai tada taip... bet, klausimas, kodel butent toks tipas?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Richis

na... nelabai suprantu kodel butent renkiesi tokio tipo uniforma?

nes tavo pasakymas - "tai FLORA irgi tinka" siek tiek subalamutina :)

jeigu kalbam apie tai, ar FLORA rusiska, zalia uniforma su baltom demem, tai tada taip... bet, klausimas, kodel butent toks tipas?

 

Na man reikia Rusiškos uniformos, kad su AK derėtu. Bet va klausimas yra atpažinimas lauke, ta prasme, ar nėra kažkokių standartų nustatytų, kad komanda atkurianti Rusus butinai turi dėvėti tokio ar anokio tipo uniformą?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na man reikia Rusiškos uniformos, kad su AK derėtu. Bet va klausimas yra atpažinimas lauke, ta prasme, ar nėra kažkokių standartų nustatytų, kad komanda atkurianti Rusus butinai turi dėvėti tokio ar anokio tipo uniformą?

 

Ne, paprastai RU komandas nešasi armoniką ir vedasi mešką. Sunku sumaišyti su UN pajėgomis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo... kazkas panasaus UNO :)

o siaip, rusisku uniformu dar begale tipu, kurios zinoma dera su AK ginklu :)

tad nereikia prisiristi vien tik prie FLOROS, BERIOZKOS ar SUMRAKO.

Yra dar ir GORKA, MABUTA, PESOCKA ir dar kruva kitu, kurios dar turi ir po keleta skirtingu modifikaciju.

Ir beja, visi sie isvardinti kostiumu tipai, tai net ne uniformos, tai koviniai kombinezonai, naudojami vienokiu ar kitokiu atveju. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...