Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 95
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

nu gerai.sorry kad durna klausima uzdaviau. kita karta zinosiu kad reikia paciam issiaiskint. beje kur as minejau kad as nepilnametis? kaip tik turiu 18 ziauriai noriu pradet lost, db ieskau is kur AEG pigesni isigyt.

Klausimas, gan vaiki?kai nuskamb?jo...

Tada susitiksim karo take

 

P.S. kas nesupratot - tema baigta :au:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As ziuriu cia yra keleta personu kurie yra ziauriai nedraugiski naujoku atzvilgiu ir vaidina kazkokius dydvyrius. Jei nepatinka tema tai ir neskaityk. Bet tai ne butinai viska perskaitys ir dar pavarys ant zmogaus lyg butu ka uzmushes. klausimas visishkai normalus. manau visiem kurie dabar zaidzia buvo toks klausimas kiles ir tik isigije shautuva netrukus isbande tai. net pats maciau kaip ateje paziureti spectatoriai prashe kad shautu i juos. tai jie visi skaitosi vaikai debilai? man tai asmeniskai gadina nuotaika atvirksciai veteranu pasisakymai ir kartais net noras praeina zaisti...

Jei jus norit kad aisofta zaistu tik veteranai tai padarykit foruma ir net visa puslapi privaciu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko priesh naujokus neturiu, net prieshingai, ne viena esu atvedes, priemes ar megines atvesti. Bet kai klausimai visiskai idiotishki, nelogishki ar bobuchiu pliotku lygio, tai nemanau, kad jie yra naudingi siam forumui, musu bendruomenei ar kuriam nors ish cia esanciu dalyviu. Papliotkinti galite ir PM'ais.

 

O tai tu atsakyk dabar i klausima, kuom matuoti skausma? Manau kiekvienam aisku, kad jauti smugi, kitaip ir bunti negali. Kazkada buvau uzhvezhes tema, "traumos" kur buvau sudejas foto su ivairiom melynem, nuskeltais dantim ir t.t. tai butu buves geriausiais atsakymas i visus klausimus...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

.. kaip pataiko i veida dazniausiai pradeda skaudeti kaires rankos plastaka... ir atsiranda migrena kazkur ties uzpakaliu... ir dar masinoje veidrodeliai nukrenta.., bet cia jei tikrai pataiko i zando srity siek tiek auksciau kaktos! ... LOL tema!

 

to simas: sorry nesusilaikiau!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kodel cia idiotiskas klausimas nors nushaukit:)

Matass juk taves niekas neklause kuom matuoti skausma, taves klausia ar tau labai skauda. tai tu tiesiog imk ir parashyk ne man neskauda arba taip man labai skauda,lieka melynes, randai, skyles ir to pilnai uzteks vietoj to ka tu cia prirashei.

kiekvienas ateis ir parashys post'a pagal savo skausmo supratima. shita tema tampa idiotiska del komentaru ne i tema, o ne del idiotisko klausimo..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As ziuriu cia yra keleta personu kurie yra ziauriai nedraugiski naujoku atzvilgiu ir vaidina kazkokius dydvyrius. Jei nepatinka tema tai ir neskaityk. Bet tai ne butinai viska perskaitys ir dar pavarys ant zmogaus lyg butu ka uzmushes. klausimas visishkai normalus. manau visiem kurie dabar zaidzia buvo toks klausimas kiles ir tik isigije shautuva netrukus isbande tai. net pats maciau kaip ateje paziureti spectatoriai prashe kad shautu i juos. tai jie visi skaitosi vaikai debilai? man tai asmeniskai gadina nuotaika atvirksciai veteranu pasisakymai ir kartais net noras praeina zaisti...

Jei jus norit kad aisofta zaistu tik veteranai tai padarykit foruma ir net visa puslapi privaciu.

Nu dabar ir ash pasisakisiu.....

Nieks nekaltas, kad butent jus jaunimas uzduotas (kartais) kruva idiotishku klausimu, rashot replikas, ir darot savo ishvados ten kur jus tikrai nesat kompetetingi, dauguma jusu manot kad isigijot AEG ir jau vsio, esat kruti straikbolistai ir strategai, sniperiai ir taip toliau....

Na jau ne.

Perziurejau foruma uz paskutini menesi, ir pastebejau, kad atsirado kruva naujoku kurie elgesi kaip straiko senbuviai.

Niekas jums nedraudzia kalbeti, klausti ir reikshti savo nuomone, tik prashom nekalbekit nesamoniu uzknisa, jautesi kaip vaiku darzelije.

Jei ka izeidziau , atsiprashau

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kodel cia idiotiskas klausimas nors nushaukit:)

Matass juk taves niekas neklause kuom matuoti skausma, taves klausia ar tau labai skauda. tai tu tiesiog imk ir parashyk ne man neskauda arba taip man labai skauda,lieka melynes, randai, skyles ir to pilnai uzteks vietoj to ka tu cia prirashei.

kiekvienas ateis ir parashys post'a pagal savo skausmo supratima. shita tema tampa idiotiska del komentaru ne i tema, o ne del idiotisko klausimo..

Kokie klausimai, tokie ir atsakimai................

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kad i?vengti toki? su?eidim?, yra sugalvoti tiuningo limitai ir saugumo taisykl?s, t.y. pvz ne?audymas i? u? kampo. tokios foto atbaidys vaikus, normal?s ?mon?s supranta, kad ?iame ?aidime rizikos faktorius egzistuoja, pvz man yra palik? ger? rand?, -TK- yra ?l?k?s ? ?ulin? ir t.t. ir pan

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sakant laukiau nesulaukiau kol ta nuotrauka pasirodys

cia dar viena o pirmoke nuotraukoje, kad ir i nugara buvo sauta, bet tikrai velniskai skaudejo ir ne 5 minutes

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na painball'e siaip melynes lieka didesnes nei straike, taigi jei lyginti siuos du zaidimus, straike skausmo maziau. Bet veida gali suzaloti skaudziai (prakirsti oda, numusti danti ir t.t.).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...