Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 95
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Is viso per 5 per menesi zaistus zaidimus "nukoviau" 4 priesininkus, (aistele tiko tik 2x2 zaidimuj) 3 is toli, vienas is gana arti, visi i ka be pataikidavom susukdava is skausma ir nusikeikdavo, iskyrus vienam sugebejau pataikit kaskur apie kalka, + nestambus buvo zmogus, tj biski pasiraive is skausmo, bet neko. Pats buvau "suvarpitas" 2 kartus, deja abudu buvo is arti, vienas gavau serija i nugara, skaudejo gana gerai, nakty sunku buvo ant nugaros guleti kita i serija i krutine, beto jau buvo skaudejusi (del kitu dvieju mylimu sporto saku ) tj apie pusvalandi buvo sunkiau kvepoti (abiais atvejai liko grazios tatiruotes )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vini, kaska panasaus ir lankau Beto pamirsau pridurti kad kai nebuvau, pasokojo ten kur dirba kad zaide vienas neblaivus, tj kaip i ji pasove jis apsiveme ir apveme kauke Paskuj kai paklause ar jaute ka nors, jis atsake kad neko, reiskias alko visdelto slopina skausma Luka- Aciu dievuj dar taip nebuva (tfu tfu tfu), bet kaip po krutines treniruotes skausmas visada yra ir laikos kokias 3 dienas, palietus krutine jaucias

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na jooo, jei jau ?iame tinklapyje prad?sim diskutuoti apie purvasvaid?, tai matyt tikrai ka?kas netaip Dan? karalyst?j... ld:

 

Yra pasi?lymas ?it? tem? trinti velniop, o reanimuoti tem? "Traumos" ? kuri? mesti duomenis apie susi?alojusius ?aid?jus. Bus ?iokia tokia prevencija, gal? gale padiskutuosim d?l ko tie su?alojimai atsiranda, kokias darom klaidas ir kam vardan saugumo reik?t? daugiau skirti d?mesio. Manau, toki? vaiki?k? klausim? bus ma?iau ir kur kas efektyviau bus, nei naujok? puldin?jimas ir ap?aukin?jimas ma?vaikiais. Faktais ?okiruosim, tsakant .

(O gal? gale kokiam gi Lietuviui nesmagu pasi?i?r?ti, kai kam nors kitam skauda... Dar gimin? b?t?... )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir gera mintis atnaujinti tema "Kliudziau"

Tik gal pasiulymas butu deti nuotraukas, ne super ziauriu traumu, rastas inete (kur beprociai uzsenieciai mazochismu uzsiima) o tokias, kurios butent is musu patirties, taip sakant- "Rinkis Zaizda Lietuviska"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As pvz esu naujokas.. ir manau, kad durnu klausimu naujoku skiltyje nebuna.. -nes jau zodis naujokas galima suprasti kaip - nepatyres/kvailas/nezinantis (cia veteranu akimis - priklausomai nuo ju tolerantiskumo lygio)

As esu pats naujokas, tad nors ir kvailai skamba klausimai, taciau yra zmoniu kurie tik pradejo airsoftu dometis, bei jie yra aktualus.

Nors sutinku su kazkieno nuomone, kad kai naujokai pradeda savo trigrasi ikisineti ir su "seniais" (nepabijokime sito zodzio gincijasi.. vat tada jau naujoka reiketu nuleidineti ant zemes... ir gana greitai..

P.S. Gerai, kad parodete kelias nuotraukas.. labai greitai apsisprendziau isigyti ir kauke o ne akinius

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

mano nuomone su kauke nelabai idomu aisq va ir pats i kakta esu gaves ir i pagurkly biski kraujo pasimate bet jei butum su kauke tai nelabai to azarto butu reik juk isivaizduot kad tipo viskas tikra juk kaukes skirtos veidui paslept o ne saugot ji nuo kulku

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Esu gaves i veida. Nepasakyciau kad zutkai skaudetu. Sudiege ir vsio. va kai i nugara is 4 m atstumo visa serija gavau va tada tai neblogai skaudejo. tik nezinau ar is isgascio ar gryno skausmo as ten issirieciau o seip jeigu norit traumu isvengti tai reikia greitai reaguoti i pasikeitusas salygas pvz sliauzi i ataka ir pajunti BB'us besitrankancius i nugara. tada susirieti i kamuoliuka arba bent jau rankom uzsidengi ausis ir veida kai nustoja saudyti tada pakeli ginkla ir eini i mertviaka. nepatariu vos pajutu suvi begom lekti i kapines, nes kaikurie dar del visa pikto praleidzia kelis suvius...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...