Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Patarkit naujokui!


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gan zeurei susidomejau jusu "sportu" Perverciau daugmaz foruma, paskaiciau ta, paskaicau ana, ka parduoda paziejau. Nu i kaip naujokuj iskilo kaip kurie klausimai

1.Koki aeg siulot pasirinkti? Kaskaip labai krito i aki Mp5 kur cia pardoda Nickis http://www.airsoft.lt/index.php?name=PN ... 0121#10121 (zinoma del pigios kainos ) . Kaip cia jis? Tipo parasyta kad ABS+metalas, gan neblogai pagal manie inte raso kad

2.Del tu metu gaila kad dar tik 16, bet tj gal cia jau ne taip baisu? I komanda ir nelabai siulausi, tik noriu koki karta kokia misija darit, jeigu iseitu (i didelius zaidimus ir nezadu prasytis!!) Esu ir paintballa zaides, ir turiu namie orinuka (Baikal MP-512) su pastiprinta spiruokle, ir flobert revolveri, treniruojusi su jais, moku elgtis su ginklais, dar neko nenusoviau kad netyce (nu tyce irgi dar ne ) O kad cia sakot kad galiu jumis ten i atsokomybe uz usmustus dantis padoti tj tikrai nezadu tokiu fintu daryti, tevai irgi kaltu nejeskotu, beto jeigu iseitu zadu su dujokauke vaikciot (Cia del tos dujokaukes kaip manot? )

 

PS : Jeigu ka nors nusisnekejau per daug neteiskit!

PSS : Jeigu ka, sorry ir uz posta jeigu toks jau buva!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na del to kad metuku nepakanka, taisykle viena ir l.paprasta-tevu leidymas.

Del ginklo, as sau tokio nepirkciau.Geriau 8 kartus uz tuos pinigus isnuomociau gera ginkla. Ka ir tau siulau padaryt, neskubek pirkti ginklo, nes kas gali zinot koks zaidimo budas tau labiau patiks. Sia tema galima filosofuot kiek tik nori, asme nesikeicia. neskubek, tuo labiau kad tau 16metu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tada aisku, turiu tu pinigu, bet tj dabar gaila viska isleisti , nes ir sezonas baiges nu kitais metais reiks koki gera aeg nusipirkti nes piniga usidirbsiu, gal jau net istiuningota, cia maciau serzantas parduoda toki CA gamibos aeg, i aki krito, o del tu metu ga ir iseitu zaisti? (Siauliose ziuriu gal ir ne, bet tj iki Klaipedos ar Kursenu pavaziot su autobusu gal ir problemu neturesiu. Seip taigi kur cia ansisiunciau Lryto reportaza sake kad tipo negalima iki 16 metu tureti aeg, seip tj kaip usiminiau turiu kitu airsofto ir ne ginklu kur galia ~7,5j o tj cia svytoja nuo ~1j.Seip dar pamaciau vienoj vietoj per Lryto reportaza nesilaikima taisykliu - saudo "akla ugnimi" uz sienos O kaip del tos dujokaukes? A iseitu su ja kariauti? (nemanau kad stikla turetu pramust) Ir dar vienas iskilo klausimas, taisyklese parasyta kad galima naudoti peilio imitacijas. A cia rieskias gali su to peiliu ( pvz uzejus uz nugaros) "smeigti"?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Su dujokauke nerekomenduoju zaisti, nes bus baisiai nepatogu (karsta, rasos labai stiklai ir dusi), o stiklas patikimai nesaugos akiu. Akiu apsauga pas mus labai rimta tema, nes tie sratai gali sunkiai suzaloti akis, o zmoniu zaloti niekas pas mus nenori (as apie normalius zaidejus). Akiu apsaugai reiktu jau nusipirkti kazka rimtesnio, dazniausiai naudojami darbiniai apsauginiai akiniai su plastikinemis linzemis, labai populiarus dabar tapo UVEX firmos akiniai, apsaugos uztenka ir galima rasti visiems pagal kisene (nuo 15lt).

Nors jos nera labai populiarios, bet taip, peilio imitacijas galima naudoti kaip ginkla, bet geriau pjauti ,o ne durti, ypac jei imitacija nelanksti.

Baterijos kiek laiko laiko jau senokai nematavau, bet pamenu kad kai tik nusipirkau ginkla, tai su bazine koplektacija atlaike apie 1200-1400 suviu (salta diena, o ir baterija nauja, taigi nepilnu pajegumu dar veike).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sitoki turiu. Kai isgadinau 50% visu savo nervu su juo (labai daug bedu pradzioj turejau), visai geru ginklu jis pasidaro. Jei problema su deganciais kontaktais pas ji sutaisyta, tai ginkla sita imti apsimoka.

Pas mane dar kolimatorius uzdetas ant jo

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Buoze uzsilenkia i sona, bet as niekada jos nelankstau. Cia tuoj zmones prades sukaut kad ilgas ginklas yra invalidas zaidziant pastatuose, bet man (ir daugeliui kurie taip daro) tai didelio diskomforto nesukelia. Taigi buoze galima ir neuzlenkti, zaisti imanoma

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu db reik sprestis, nes tj reik zet ar is viso man cia iseis su kuo nors kariauti, nes tj jeigu namie laikyti uztektu ir to Cyma mp5 Nes jeigu nekas nezada manes cia kurnors imti kam reikia uz daikta moket triju nuliu skaiciu jeigu jus namie bus : + Da ir sezonas pasibaiges :

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Buoze uzsilenkia i sona, bet as niekada jos nelankstau. Cia tuoj zmones prades sukaut kad ilgas ginklas yra invalidas zaidziant pastatuose, bet man (ir daugeliui kurie taip daro) tai didelio diskomforto nesukelia. Taigi buoze galima ir neuzlenkti, zaisti imanoma

Laikiau rankuose toki ginkla. Man pasirode, kad del lengvos buozes ginklo svorio centras yra per toli, del ko kairioji ranka turetu greiciau pavargti. Ar ne taip?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ne. nebent issidetum priekyje didele baterija i dideli apsoda. bet prie to irgi priprantama. buozei isiremus patogiai i peti svoris nuo priekines rankos dalinai nuimamas. be to sis ginklas is plastiko. kiek plastikas gali buti sunkus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ne. nebent issidetum priekyje didele baterija i dideli apsoda. bet prie to irgi priprantama. buozei isiremus patogiai i peti svoris nuo priekines rankos dalinai nuimamas. be to sis ginklas is plastiko. kiek plastikas gali buti sunkus

as turbut CA laikiau, metalini, del to man taip pasirode.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ne. nebent issidetum priekyje didele baterija i dideli apsoda. bet prie to irgi priprantama. buozei isiremus patogiai i peti svoris nuo priekines rankos dalinai nuimamas. be to sis ginklas is plastiko. kiek plastikas gali buti sunkus

ipratus nera sunku

va cia pas man uzdeta STAR pagamintas G36K platus apsodas ir isorinis vamzdis

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Alberto, G36 ir airsofte ir tikroveje plastikini korpusa turi, turbut kazka painioji. O siaip ne, tai labai gerai subalansuotas ginklas

SigSauer panashu kad ash klydau, is svorio pagalvojau kad G36 is metalo. Tiesiog man pasirode, kad ginklai su baterija buozeje rankose geriau guli. asmenine subjektivi nuomone

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...