Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kur Siauliai?


Rekomenduojami pranešimai

Tikrai stumiat jaunima... Ar bent esate zaide su nepilnamieciu ir ant tiek nusivilet jo zaidimu kad taip jos keikiat

Taip, stumiam. Stumiam, todel, kad jie nesupranta, kur lenda, vaikiskai elgias (su viena kita isimtim) per zaidimus, neisivaizduoja rizikos, ir negali prisiimti teisines atsakomybes, ir raso durnus postus.

 

Tu nueik i alkoholio parduotuve ir kaulyk: "Teta teta, parduok man buteli snapso!! Nesvarbu, kad as nepilnametis, as ji labai profesionalei geriu, as tikrai pasizadu buti geras, pavyzdingas gerovas...."

 

Nueik i keliu policija, ir parsyk isduoti tau teise: Pone policininke, duokit man teises, as labai gerai vairuoju.... Px, kad as dar esu neveiksnus. Pasizadu graziai vairuoti ir jum gedos nedaryti..."

 

Blin, iveirsi i kokia sachta poligone, koja nusilausi- mes busim atsakingi.

O nuo to niekas neapdraustas- pats pries pora savaiciu buvau isivertes- gerai, kad laimingai baiges.

 

Ponai 14'meciai ir ponai 16'meciai ! Pasiskaitykit straikbolo taisykles! Domekites, narsykit ineta, taupykit kapeikas ir laukit pilnametystes!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Du del nelamingu atsitikimu nieko nesakau, cia visiems buna ir negali sakyt kad man cia tikrai taip nebus... O del atsokomybes jau sakiau kaskokioje kitoje temoje kad tevai visa atsokomybe uziema. Beto jau esu paintball zaides, tj zinau kokia rizika yra (ne del pataikimo) kad ir begant pastacius koja ant kokios neligumos galima ja sutraumoti ar net sulauziti ( cia tik su kedais, del kerzu nezinau) Ir is viso nenoriu cia kad vieni kitem nervus tampitume del nesamoniu...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Po menesio priskaiciuoti ir mane galesit i siaulieciu armija.... gal greiciau. Reikia tik AEG nusipirkti ir apranga, nu kitaip sakant reikia 2000 LT. Ei mintis o airsoftas.lt duoda issimoketinai ? pasidaryciau dovana dar iki kaledu. manau jau kita savaite apsiimciau viska. kaip tik is darbo atostogu gaunu. galeciau iki vilniaus nulekti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zmones.. siaulieciai... Narod, adnu kuciu Hop....

Kaip gali buti kad tiek mazai zmoniu siauliuose... nu suprantu miestas mazas bet kad ant tiek mazas butu tei jau netikiu.

Tada Kaunas irgi mazas miestas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pasiskelbsiu cia, nes samdiniu sekcijoje dar negaliu, o Siauliose keli sautuvai ir yra...

 

Vardas - Rokas

Miestas - Siauliai

Metai - Nera 18

Ginklas - KWA G18C (cia pradziai, ziuresim kaip toliau aisis, nenoriu moketi 1000lt kad jie kampe stovietu...)

Tiuningas - Juoks

Patirtis - Zaides paintball, daznai saudau is ivairaus kalibro ginklu.

 

 

Kerzus su ekipuote bei akiniais tureciau. As nemaldauju kad mane paimtumete i big games ar i kitus miestus (apilinkes nesiskaito) , tesiog jeigu truskta zmoniu (zinant Siauliu aktyvuma) arba tesiog reikia daugiau, ar panasiai, galiu mielai prisideti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Yra tu zmoniu Siauliuose, bei Kursenuose. Tiesa ten jau yra komanda. Deja Siauliai oficialios neturi. Daug kam trugdo darbai susibegti i kruva, bet vid susirenka apie 10. Pagrindines losimo vietos- kariniai poligonai, Kursenu miskai.

 

Jeigu mes susibegtume, galetumem normalia komanda sudaryti, nes kalbos lieka kalbomis. Tiesa- komanda turi tureti vieninga poziuri i airsofta- ar nori tik smagiai praleisti laisvalaiki, ar kazko rimciau.

 

SIAULIECIAI NEBUKIM ATSISKYRELIAIS- SUBEKIM I KRUVA.

 

O del nepilnameciu - PRIES.

Yra viena paprasta taisykle_

 

JEI TAU KAS NORS NUTIKS, UZ TAI TURES ATSAKYTI PILNAMETIS.

 

Ir net negalvokit uzduoti klausimo: nu kas cia gali nutikti???

 

Ot ir nutinka, o ypac su akimis.

 

Cia Rokui.

Jei salia po miskus ir tevas lakstys, tai jis ir atsakys. Bet tevu salia tai nebus...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, grina tiesa sakai, pvz vakar dirbau statybose ir reikejo griauti stiklinius blokelius (nu senovei mokyklose tokie populiarus buvo, nors ir dabar ju pilna), nu tai mano durnasis kolega sugebejo dauzydamas soninius usversti nuo virsaus buvusius blokus tesiai man ant galvos, o dar tikslau ant pakausio. Dun dun viskas subirejo ant manes, nu ir prakirto man ten truputi, kraujas taip nesmarkiai begti pradejo. Nu ten man pravale ten darbo vietoj, ir pleista uzdejo, toliau dirbau. Idomiausia, kad as stovejau ant virsaus, ir nukrite blokai man be galvos prakirtimo daugiau neko ir nepadare, nes pagal gidytoja, as turejau geriausiu atveju prarasti samone, arba bent nukristi nuo pastoliu :) Prajuoke mane terminatoriu, nu taip aciu dievui viskas ir taip baiges, siendien nesijauciu ne ka prasciau, tik pavarges nuo vakar, ir tikuosi smegenu sukretimo nera :) Nu tevas dar is manes pasijuoke kad tokius durnus darbus gaunu <_ o seip tai uz viska pasiemiau kalte as ir idomu kokia gali suversti ant jusu :>

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, grina tiesa sakai, pvz vakar dirbau statybose ir reikejo griauti stiklinius blokelius (nu senovei mokyklose tokie populiarus buvo, nors ir dabar ju pilna), nu tai mano durnasis kolega sugebejo dauzydamas soninius usversti nuo virsaus buvusius blokus tesiai man ant galvos, o dar tikslau ant pakausio. Dun dun viskas subirejo ant manes, nu ir prakirto man ten truputi, kraujas taip nesmarkiai begti pradejo. Nu ten man pravale ten darbo vietoj, ir pleista uzdejo, toliau dirbau. Idomiausia, kad as stovejau ant virsaus, ir nukrite blokai man be galvos prakirtimo daugiau neko ir nepadare, nes pagal gidytoja, as turejau geriausiu atveju prarasti samone, arba bent nukristi nuo pastoliu :) Prajuoke mane terminatoriu, nu taip aciu dievui viskas ir taip baiges, siendien nesijauciu ne ka prasciau, tik pavarges nuo vakar, ir tikuosi smegenu sukretimo nera :) Nu tevas dar is manes pasijuoke kad tokius durnus darbus gaunu <_ o seip tai uz viska pasiemiau kalte as ir idomu kokia gali suversti ant jusu :>

tai, kad i tavo galva galima dauzyti plytas, dar nereiskia kad gali jaustis kaip pilnametis ir atsakyti uz savo veiksmus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratai manes :) Zaidziat taigi "kritines" busenos pastatose, tad tikrai yra gan reali galimybe kad ant ko nors uzkris kokia plyta, praradus pusiausvyra nukristi nuo beturekliu laiptu ar kasnors panasaus. Tai va, zodziai kad man "nieko neatsitiks" nieko nepasako, kaskatras is jusu irgi galvojo kad nieko neatsitiks, bet ikrito i sulini, aciu dievui kad laimingai :| Nusokes nors ir nuo zemo aukcio ir ne taip pastacius koja, ji gali luzti, tad nekada as negarantuoju kad man ar tau viskas bus gerai. Is viso juokingai tavo fraze, "nukrito plyta ant galvos ir jau vyras", labai as tos plytos (stikl. blokelio, lengvesnis) maldavau, maniau kad saugiai viskas, o pasirodo ne... Tikuosi mano minti supratai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratai manes :) Zaidziat taigi "kritines" busenos pastatose, tad tikrai yra gan reali galimybe kad ant ko nors uzkris kokia plyta, praradus pusiausvyra nukristi nuo beturekliu laiptu ar kasnors panasaus. Tai va, zodziai kad man "nieko neatsitiks" nieko nepasako, kaskatras is jusu irgi galvojo kad nieko neatsitiks, bet ikrito i sulini, aciu dievui kad laimingai :| Nusokes nors ir nuo zemo aukcio ir ne taip pastacius koja, ji gali luzti, tad nekada as negarantuoju kad man ar tau viskas bus gerai. Is viso juokingai tavo fraze, "nukrito plyta ant galvos ir jau vyras", labai as tos plytos (stikl. blokelio, lengvesnis) maldavau, maniau kad saugiai viskas, o pasirodo ne... Tikuosi mano minti supratai.

Pavojus slepia visur, reikai buti budriam ir atsargiam. Ir visada laikytis saugumo reikalavimu. Nors ir tesiam kelyje buna bedos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Sveiki esame siaulieciai,turime sautuveliu,ekipuote sau ir nuomai,norime bendrauti su visais kuriems patinka sis uzsiemimas,organizuoti musius,dalintis patirtimi.

Tiesa noriu pranesti,kad si sekmadieni lapkricio 18d organizuojame zaidimeli,norincius sudalivauti prasom rasyti cia arba ststaf@gmail.com www.ststaff.lt mob 860198753 tikiuosi atsilieps siaulieciai.

 

Tiesa zaidimas vyktu misko naturaliom salygom ir irenktoi teritorijoj,tiesa jei taip pustys ir nevalys to kelio,tai su lengvom masinelem nelabai davaziuosim,nes ir siandiena su busiuku sniega stumiau.Po zaidimo yra gera vietele issikepti saslika,aptarti is

pudzius draugiskoj kompanijoj.

Jei susirinks zaideju,del kelio sugalvosiu kaip privaziuoti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...