Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Optika ar kolimatorius?


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Planuoju pirkti M15A4 SPC ir prie jo pradziai optika arba kolimatoriu. Kadangi abiem kokybiskiems daiktams pinigu gaila, noreciau isgirsti zinovu nuomone kuris yra labiau reikalingas. Regejimas mano ne is geriausiu.

 

Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai uz kalimatorius

AEG saudymo atstumai nedideli. Optika apsimoka deti, jei ginklas su ilgu vamzdziu (M15A4 SPC siaip ne pats ilgiausias) ir galinga spiruokle.

O artimesnei kovai ir greitam nusitaikymui- geriau kalimatorius. Vistiek kokybiskas saudymo atstumas apie 30 metru straikbole

Optikos pliusas- gali pasizvalgyti po apylinkes

Cia mano asmenine nuomone

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O cia jau skonio reikalas. Reikia tik zinoti, kad jei pirksi daikta kokybiska, jis kainuos ne viena ir ne du simtus. Jei kisene leis, geriausiai pasiimk japonu gamybos kolimatoriu. Atviru kolimatoriu privalumas butu tas, kad dazniausiai pas juos galima keisti taikikli, tai vietoje tasko galima ir kitokia forma matyti, kuri neretai patogesne uz taska.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ginklu parduotuvej galima daug rasti kolimatoriu tipu, o ir realiai pasikonsultuoti su zmonem ismananciais apie juos galima. As visad sakydavau kad kolimatoriui reikia bent jau 300lt isleisti, o pats nusipirkau ir uz 500lt. Airsoftui gal ir per geras, bet uztai ir ant karabino galesiu uzsideti jei noresiu ir ant medzioklinio sautuvo ir vandens nebijo ir sutrenkimu ir taikini paryskina ir t.t.

Pas mane uzdaro tipo, bet tik del to kad geri atviri kainavo apie 900lt, o tiek jau nebenorejau ir nebegalejau moketi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Uzdaro tipo pliusas - brangesniu modeliu linzes polorizuotos ir tai gerina taikymasi sauleta diena, nes linze neblizga taip.

Atviro tipo - lengvesni ir dazniausiai galima pasirinkti kelis taikiklius (taskas, storesnis taskas, T, + ir ivairiausi tipai).

Perkant kolimatoriu reikia kreipti demesi kur jis gaminamas ir kokia jo kaina, nes ju kaina labai gerai atspindi ju kokybe.

MP5 tinka visi kolimatoriai, nors man asmeniskai geriausiai ziurisi atviro tipo ant tokiu trumpu ginklu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...