Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

3 shots burst mode


GSP
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 56
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

projektas tikrai nemire. Tiesiog as tradiciskai esu nuolat uzimtas ivairiais projektais. Siuo metu darausi du avia modelius naujo sezono varzyboms, tas visas demesys ten. Uz menesio prasides diplominio projekto rasymas ir mano tema bus butent su airsoftu, vienas is mazgu bus 3burst mode tai tada ir pradesiu ji igivendinti. Kolkas uzsaldytas :blink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

pamazu prisedu prie sio projektelio.

 

Grizzly rase

O as taip pamislinau, gal pacia logika pakabinti ant nuleistuko, nu jei paspaudi ji uzsimaitina ir dirba, atleidi atsijungia, uz ta pati nusiresytina + logika be maitinimo = variklis ramutelis... Tipo kaip ir du zuikiai vienu suviu.

 

Nu tu pagalvok cia tik greita mintis atejo, gal as klystu.

as modeliuojuosi su multisimu, bet ten maitinimas logikai jau by default eina jo pajungineti nereikia tad negaliu simuliuoti maitinimo atjungimo. Taciau man sirdis kuzda ar tik nebus su siuo logikos elementu tas pats kas su atmintim skaitmenine, kad ijungus maitinima uzsiduoda RANDOM reiksmes isejimuose, t.y. reseta pries prasidedant ciklui BUTINA paduoti. Jei taip, maitinima logikai atjungti nuleistuku bus blogai :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nebijok nei ant skaiciuotuvo, nei ant IR-NE elemento RANDOM reiksmiu nebuna. Tu geriau susilituok elementus ant stendo pabandymui, o ne su multisimu vark, nes jeigu nezinai iki galo visu AEG darbo NIUANSU (as tai nezinau) ir nenurodysi tu niuansu multikui, tai pats supranti...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

nagi nagi nagi labai mazai bet vis naujienos. Siandien pavyko detektuoti impulsus. Ziuresim keliu dienu begyje kaip tai sukramtys skaitiklis. Po nemazai matavimu ir eksperimentu atsisakiau minties kaip davikli naudoti kazkokia labai mazo nominalo varzyte, pasinaudojau tiesiog aego laidais. Per pliusinio laido ilgi susidaro 0,17V kritimas ir man to pakanka. Panaudojus komparatoriu viskas puikiai paverciama i impulsus.

 

Sekantis etapas pasileisti skaitikli, pasijungti keturis diodus kad matyciau skaiciavima ir pameginti pajungti prie komparatoriaus isejimo ir tiketis kad impulsai nesidubliuos ar seip belekas nesidarys, nes kolkas per pajungta dioda nesimato visu subtilybiu, matau tik kad mirgcioja saudant ir tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Blin, stebiu sita projekta keleta menesiu, kam isradineti dvirati, jei viskas jau yra pagaminta -_- Sorry nesusilaikiau :) Jei norite gatava produkta www.extreme-fire.com arba http://unconventional-airsoft.com/webstore/ . Pats nauduoju Trigger Master Mark III MOSFET unit'a, tai yra AEG kompas, man asmeniskai superinis daiktas, yra dafiga saudymo rezimu, tame tarpe ir 3 shot burst mode :) Jei kils kazkokiu klausimu, klauskite, mielai atsakysiu i visus klausimus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei skaitei visa tema jau buvau rases kad nusipirkti galima daug ka bet pasidaryti paciam ir suprasti kaip kas veikia irgi idomu. Jei esi prates kaip amerikonai atsisedes prie pc maikyti mygtuka "buy now" tai ok, o as megstu pasikrapstyti. Ar tu matai tame kanors blogo?

 

P.s. tam kompiuteriuke aego yra ARBA 3 suviu moda ARBA auto. Vel gi jei skaitei mano projekta, man reikia IR 3 suviu IR auto kaip tikram Mp5K. O tas kompiuteriukas tokio prikolo neturi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei skaitei visa tema jau buvau rases kad nusipirkti galima daug ka bet pasidaryti paciam ir suprasti kaip kas veikia irgi idomu. Jei esi prates kaip amerikonai atsisedes prie pc maikyti mygtuka "buy now" tai ok, o as megstu pasikrapstyti. Ar tu matai tame kanors blogo?

 

P.s. tam kompiuteriuke aego yra ARBA 3 suviu moda ARBA auto. Vel gi jei skaitei mano projekta, man reikia IR 3 suviu IR auto kaip tikram Mp5K. O tas kompiuteriukas tokio prikolo neturi.

Apra?yme para?yta, kad turi.

 

bet kokiu atveju nevisi turi krūva pinigų, kad pirktų kompiuterius, kuriuose yra begale nereikalingų funkcijų. O tai, ką GSP daro, manau bus pigi alternatyva, tiems, kuriems u?tenka 3 ?ūvių re?imo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ten aprasyme kiek skaiciau turi abu rezimus bet vienu metu veikia tik vienas is ju. Na arba tuomet dingsta semi. Sumoj vistiek tik trys padetys

 

Saugiklis> 1 arba 3 suviai > auto

Saugiklis> 1 suvis>3suviai arba auto

 

o man reikia

 

Saugiklis> 1suvis>3suviai>auto

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na ka ko ir bijojau, spaudziant nuleistuka tarp kontaktu susidaro triuksmai kitap sakant ne iskarto pasidaro 1 o jungiant buna 101010 ir tik tada realus 1. Saudant pavieniais skaiciuoja ne kaip viena suvi o kaip kelis. Saudant automatu sekantys suviai po pirmo skaiciuojasi tvarkingai. Reiks deti filtriuka motorui ir jungikliui nuo triuksmu. Kolkas tiek, einu toliau krapstytis -_-

 

EDIT: pradzioj pameginsiu shmito trigeri ideti gal pavyks ir taip issiversti

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei skaitei visa tema jau buvau rases kad nusipirkti galima daug ka bet pasidaryti paciam ir suprasti kaip kas veikia irgi idomu. Jei esi prates kaip amerikonai atsisedes prie pc maikyti mygtuka "buy now" tai ok, o as megstu pasikrapstyti. Ar tu matai tame kanors blogo?

 

P.s. tam kompiuteriuke aego yra ARBA 3 suviu moda ARBA auto. Vel gi jei skaitei mano projekta, man reikia IR 3 suviu IR auto kaip tikram Mp5K. O tas kompiuteriukas tokio prikolo neturi.

ok ok, nieko blogo nematau, nesikarsciuokite vyrai -_- suprantu viska, krapstykites toliau...

 

to GSP : P.S. Viskas ten yra, paskaityk atidziau, gaiduko pagalba programinasi saudymo rezimai kaip nori, yra ir Burst 3 suviai ir Full Auto, yra spec. rezimas snaipinimui su delay (uzlaikymas). Net yra programa sukurta, kuria telieka irasyti i mikruske, kuria tu turbut nori sukurti :) Peace !

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu genialus alberto pasiulymas -_- va diplominiam taip ir parasysiu kad reik naudoti smegenyse integruota procesoriu :) he he :) sorry nesuprask neteisingai tiesiog sian esu uzsikruses su situo "projekteliu" tai nors kiek pasikeliau nuotaika :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na ka siek tiek pasistumejau. Kadangi supratau jog skaitiklis skaiciuoja absoliuciai visus aego triuksmus, pradzioj nusprendziau pasileisti visa sistemele be pagrindinio triuksmu saltinio - motoro. Vietoj motoro i grandine pajungta varzele. Pradzioj nieko nesigavo nes nuo aego jungiklio ejo gan nemazi triuksmai, meginau ji suntuoti kondensatoriumi bet nieko nepavyko. Nusprendziau komparatoriu pajunti i invertuojanti rezima. Seniau buvo paspaudus mygtuka komparatoriaus isejime atsirasdavo 1, dabar padariau kad paspaudus mygtuka is 1 persijungtu i 0, tas padejo, nes 0 tai yra trumpinimas i minusa (zeme) o ten jokio potencialo niekad nebuna tad ir smulkus triuksmai nuo jungiklio dingo, zinoma padejo ir suntuojantis kondensatorius. Dabartinej stadijoj skaitiklis labai graziai skaiciuoja mygtuko paspaudimus. Dabar reikia kovoti su varikliuko dideliais triuksmais ir tuo paciu perjungti komparatoriaus jungima taip, kad skaiciuotu ne paspaudimus o sroves pikus uztempinejant spyruokle. Bus nelengva...

 

Beja, vakar labai ilgai skaiciau kaip yra padares zmogus kur jus man linkus vis duodat su atiny procu. Jo schemos principas labai paprastas taciau tam reikia butinai programuoti (as nemoku todel visgi liksiu prie logikos). Jis pasinaudojo variklio keliamais triuksmais. Variklio aktyviam poliui pereinant per magnetu sukurta magnetini lauka pulsuoja srove (triuksmas). Jis tiesiog paverte pulsacijas i skaitmenini signala komparatoriaus pagalba. Ir suskaiciavo programiskai kiek pulsaciju ivyksta vieno suvio metu. Taigi procas zino konstanta - kiek kartu varikliuko polius kerta magnetini lauka per viena suvi (tarkime tai bus X pulsaciju). Tuomet procui uzduodama susekti X puslaciju nu ir procas per tranzus suka motora kol pasiekia X pulsaciju skaiciu. Jei trys suviai tai suka kol bus 3X pulsaciju skaicius. O jei auto tai imeta ignora ir suka kol neatleidziamas mygtukas. Realiai labai elementaru bet kai as to elementaraus nemoku uzrasyti programiskai man teks kazkokiu budu apeiti tas pulsacijas kad man jos nelystu kur nereikia.

 

Jei nepavyks to padaryti bandysiu jauciu su holo davikliu ant dantracio. Nebus labai patogu bet turetu buti labai patikimas veikimas. Zodziu pagyvensim pamatysim

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

po siandienos vargu pasijungus oscilografa, jauciu taip ir darysiu tik pradzioj gal hola bandysiu. IR barjero nelabai kur ikisi. O mikrofonas bus atsarginis variantas bo su juo ten irgi gali tekti nemazai pazaisti :)

 

zodziu einu pailseti pora dieneliu nuo sio projekto ir meginsiu veliau sviezesne galva dar nete gal ka idomesnio rasiu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

po siandienos vargu pasijungus oscilografa, jauciu taip ir darysiu tik pradzioj gal hola bandysiu. IR barjero nelabai kur ikisi. O mikrofonas bus atsarginis variantas bo su juo ten irgi gali tekti nemazai pazaisti :)

 

zodziu einu pailseti pora dieneliu nuo sio projekto ir meginsiu veliau sviezesne galva dar nete gal ka idomesnio rasiu :)

Mačiau variantų kai holo daviklį deda prie dantračio, tapet plate. Kam aktualus spyruoklės įtempimas magnetą deda į cilindrą, o holo daviklį i spring guide

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pavykoooooo!!!!!!!!!!!!!!!! valio!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :) :) reikejo iskart taip daryti :) Nuotrauka

 

cia matosi magnetukas ikomponuotas stumoklyje. Dremelio pagalba issifrezavau kiauryme, neodimio magnetuka iklijavau su klijais kurie prie sios plastmases kibo geriausiai - kleiberit pur. Atlikau testinius saudymus tiek auto tiek pavieniais kolkas stovi savo vietoje. Manau ten ir liks. Kolkas viskas ant laidu bet jau ismeginau ir skaiciavima. Skaiciuoja idealiai jokiu klaidu ar pasaliniu trukdziu. Holo jutiklis veikia nepriekaistingai. Kadangi magnetas galingas traukia per gearboxo korpuso susidariusi atstuma labai gerai. Jutiklis bus priklijuotas isoreje ant gearboxo korpuso virsaus ir i schemute kuria patalpinsiu vietoj selector plate. Ten iskart bus isvesti ir selektoriaus kontaktai kurie junginesis ugnies keitikliu.

 

Vienintele problema su kuria susiduriau tai kad ijungus logika iskarto uzsidega vienetas skaitiklyje. Nezinau, matomai holo jutiklio schemute jungimo metu kazkaip suzadina skaitiklio iejima. Bet nieko tokio, vietoj to kad nusiimti stop signala nuo skaiciaus 3 skaitiklio isejime, nusiimsiu nuo skaiciaus keturi. O pavieni suvi nusiimsiu nuo skaiciaus du. Ne taip patogu kaip buvo pirma, bet nepavyko issiaiskinti problemos kodel taip ivyksta. Bala nemate - smulkmena.

 

Tiesa su resetu nuresetinti logikos irgi nepavyks. Kadangi mano Clock iejimas yra pajungtas prie holo, uz laikrodi atsakingas stumoklio judejimas. Kad ivykdyti reseto funkcija turi praeiti vienas impulsas, bet kur jis praeis jeigu jau varikliui po ciklo uzduota stoveti ir joks magnetas pro hola nebepraeis. Taigi teks ant nuleistuko daryti logikos maitinimo atjungima nors tai ir nera pats geriausias variantas bet nuo to nieko blogo nenutiks. Saugiklio funkcija mechanine bus panaikinta (nes vietoj selector plate stoves plata PCB) uztat saugiklis bus ant logikos. Galesi spasti nuleistuka taciau signalo i motoro valdymo tranzus nebus. Zinoma prie ugnies selektoriaus jau reiks pavargti nes ten jau mechanika ir reiks tikslumo. Bet igyvendinama ziuresim.

 

Paleidus automatu nuo lipolkes suviu per sekunde skaicius labai didelis, holo jutiklis nepasimeta skaiciuoja pasakiskai LED'as mirgsi kaip isprotejes :) super kolkas esu davolnas iki nugriuvimo kad galu gale dasikapsciau iki skaicavimo. Taigi manau neuzkalnu bus demo video beta versijos :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va iveikiai 1 ir dalinai 2 punktus, dar nemazai liko... Gaila tik to, kad signalu paemimas tavo atveju gavosi ne taip jau lengvai igivendinamas ir kaip komercinis produktas tokia sistema nera tinkama :) Dar panaudojai klijus, sito mechanika gali tau neatleisti (laikas parodys duok dieve as klystu).

 

Nu bet visvien esi MALADEC. Darbuokis toliau, ziuresim kas gausis (nepabandes kelniu "neprisiksi").

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na sutinku kad yra cia dabar keli minusai bet mano galva jie ganetinai nezymus. Ypac jei sistema veiks labai patikimai manau bus galima i sitas smulkmenas nusispjauti ;) Komercinis? As abejoju ar as noreciau pakartoti sita darba :)

 

Dabar vis mastau del ugnies selektoriaus sliauzianti kontakta daryti gana nepatikima... Ar yra tokiu elementu kuriuos tarkim uzdengus kazkuom jie suveiktu o atidengus (arba atitraukus kokius 3mm atstumu) jie atsijungtu?

 

 

EDIT: radau kazka tokio http://www.rapidonline.com/netalogue/specs/58-0934.pdf kaip suprantu reaguoja i balta/juoda?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau, nes kiek prisiskaiciau ivairiu tokio tipo elementu datasheetu tai jie ganetinai jautrus, pvz nuo metalo kaip dantraciu labai lengvai atsispindetu. Ir seip viduje toki smd elementa kazkur itvirtinti patikimai 1-2mm atstumu nuo objekto butu ziauriai sunku IMHO :)

 

Del selektoriaus dar vis mastau kaip daryti nes kad ir kiek tie sensoriukai mazi bet gali netilpti... Reikalas tame kad jei tereiktu vietoj automato padaryti tris suvius tai su selektorium visai nereiktu zaisti ir nieko keisti. Bet mano mp5k atveju taip netinka tad kolkas dar galvoju kaip praktiskiau isspresti sia problema.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...