Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Buo?ės


kelmas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 8 months later...

prie sito sautuvo buozes lengvai neuzdesi. Cia kiek matau Galaxy. Draugas irgi norejo uzsideti tai "bolt on" tikrai netinka, nebent turi rankas ir naglai persidarysi. O tos "plastames" juk vientisos su korpusu ir tai turi aiskiai matytis kad ten niekas negali nusiimti :D

 

edit : ir isvis kam imti kurca ir detis buoze :blush: juk yra toks mp5 su uzlenkiama buoze iskarto pirkti tai kodel gi taip nepasielgus, nereiktu dviracio isradineti

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Likimas privedė mane prie to, kad nebuvo i? ko ir rinktis B) , ir teko imt ?į ginkliuką (nuo?ird?iai dėkoju BULKAI :) ), ir dar gavau buo?e, ir man asmeni?kai jis su buo?e tikrai patogesnis :blush: .

 

Na ta buo?ė tikrai netinka tiesiogiai, ją perdarinėt reikia, bet čia jau nieko sunkaus, tik vaizduote reik pasitelkt, ir prasisukt uo?vio dirbtuvėse :D

 

O tie plastmasiukai ne vientisi su korpus ?iaip :D ten jie ka?kaip įdomiai u?dėti, bet man jie gra?iai i?silū?o.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau apie buozes pradejom, tai gal kas zino kaip prie AK pritaisyt M4 buoze?

Yra keli variantai pardavime, bet kuris prie kokio tinka neparasyta. Konkreciai norisi suzinoti kaip tai pakeisti sulankstoma plastikine AK-74M buoze (CYMA).

Pvz. (pirmas pasitaikes) Nuotrauka

 

P.S. visiems zinomo paveiksliuko prasau nerodyti...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

yra mintis į crane stock buo?ę kombinuoti akumą. Gal kas yra bandęs tai daryti, ar aplamai tai įmanoma padaryti montuojant akumą į centrinį cilindrą

 

į ?tai tokią buo?ę:

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

imanoma, geriausiai tam tinka LIPO akumai.

Supratau. ?inoma kad ?iuo atveju reikės naudoti LiPO ar LiFe akumus.

O dabar kaip i? techninės pusės, kaip kas darosi ? Kiek band?iau dėliotis tai niekaip nesugalvoju kaip tvarkingai laidyną į cilindro vamzdį atsivesti. Bent jau, mano galva, be cilindro pjaustymo/grę?imo nieko nesigauna. Gal kas esate įgyvendinę tokį variantą, pasidalinkit patirtimi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei pas tave stock'iniam variante laidai eina i apsoda, teks keisti laidus mazumele, kad jie iseitu i gala, kaip kad sautuvuose su didele buoze. Tomet reiks padaryti skylute laidams ieiti i metalini vamzdi ant kurio slankioja buoze. Va ir viskas. Taip yra padaryta pas kazkoki kinieti, firmos tiksliai nepasakysiu, cia Nerijus gal atsimintu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...