Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

m1 garand


Svečias
 Share

Rekomenduojami pranešimai

machinegun.pl jis kainuoja 2200 zlotu tai 1900 lt kazkur. nebloga kaina:) kai kitur visur jis kainuoja 1200lt. pigau butu jei is kur nors toliau siusciaus?

 

lukashenka bandei mane paveikti kad as m14 nusipirkciau?:))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zinau kad modifikuotas, bet jis pagamintas 57 metais. o man reikia antro pasaulinio ginklo. svajoju kada suburti antro pasaulinio komanda, su atitinkama apranga ir t.t. na bet svajone lieka svajone:) gal tada man M1903 ieskot.bet tas dar brangesnis turbut:) nu jo 3500lt kazkur:)

taip as galvoju apie snaiperi:) bet va tikrai 240fps nekas..bet tai ir pagrindinis trukumas dbar tas kad man tas ginklas su siuntimu virsh 2000 isheitu. tai teks m14 imti:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

taip as galvoju apie snaiperi:) bet va tikrai 240fps nekas..bet tai ir pagrindinis trukumas dbar tas kad man tas ginklas su siuntimu virsh 2000 isheitu.

Kazkodel visi naujokai svajoja butu snaiperiais...

Siulyciau tau kokius metelius paprastu "sturmaviku" atlakstyti, tik tada pradeti apie snaiperius svajoti

 

O M14 siaip tikrai geras AEG'as!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jus kaip matau nesupratot manes. as snaiperiu buciau tuo atveju jei tureciau ginkla snaiperini tada man kito pasirinkimo nebutu. automatai man nepatinka. thompsonas ypac:) o jeigu tu man duosi pinigu automatui as atlakstysiu sturmovyku, nes as neturiu tiek pinigu kad tureti du ginklus. mane domina ginklai: m1 garand, carbine ir M1903. vokieciu kar98 patinka bet kadangi as ruoshiuosi kaip jau sakiau isigyti uniforma pilna US tai kar ne prie ko..

bet kaip jau sugalvojau dabar tai man tie garandai nebetinka, todel ieskau alternatyvos ir radau m14,kuris man prie shirdies. o man tie visi automatai siuolaikinai tikrai ne prie shirdies..

 

charley garand tanker ar netanker nera skirtumo kiek ziurejau tik trumpesnis vamzdis. o carbine savybes kaip garando. tai jei minejo kad su garandu nepaloshiu tai atkrenta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jofana, ziurint ka tu su juo daryti nori? Pamegintum pazhaisti didesni supratima turetum, mazhiau kvailu klausimu kiltu.

To Iksas:

pazaisk airsofta (bet koki, issinuomok ginkla ar pan), suprasi kokie atstumai yra siame zaidime. Tada suprasi, kodel ginklo persvara tiek svarbi snaiperiui.

Pazaisk snaiperio pozicijoje - suprasi, kad tai ne per lengviausia duona, reikia daug ziniu ir patirties, kad padaryt kazkokios zalos priesui. Pas mus jau yRA APSITRYNUSIU ir zaidimo ragavusiu snaiperiu, rasyk PM Charliui (pirmasis snaiperis LT airsofte), bet atsimink draugiska patarima -stiprus ginkklas - ne snaiperis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

M1 Carbine MAXI 8mm 470 fps Marushin ~1200lt 13 kulku. na manau toks tai super. jei fps nemeluoja:) cia radau machinegun.pl, bet kitur tiek fps shito ginklo neradau...

 

Paklausiau ju kaip yra istikruju. ar tikrai 470 fps atrashe. Yes, when you shoot using Green Gas according to measurement conditions. Ar gali tos green dujos prideti kazkur 150 fps? nes kiek ieskojau tai visur shitas ginklas ~330fps.

Kaip cia yra? gal kas galit pasakyti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...