Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gearbox'o guoliai


Nerijus Vanagas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, subyrejo vienas gearbox'o guolis...noreciau suzinoti, ar guolius reik kokius specialius pirkti, pagal dantracius, ar visu gearbox'u guoliai vienodi?

 

Mano gearbox'as tokio tipo: Gearbox_M249.jpg

koki tiuna dejai, kad guolius paberiai?

 

jeigu cia CA m249 gearboxas o ne kokio PJ, tai galiu pasakyti kad cia statosi 8 mm guoliai, airsoftas.lt tikrai gali parupinti tau ju (patikrinta :) )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

paimk slankmati ir pamatuok tuos guoliukus, bet jeigu jp kopijavo nuo ca tai tiketina kad bus 8mm. tiesiog isitikink ir nusipirk naujus, problema ispresta

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
Svečias Blackwater

O as maniau, kad yvores sucks... visdelto pasirodo kartais tikrai geriau kas paprasta

 

 

O seip manau kad auksciau pasisakes gerb ponas turejo omenyje nekitokius guolius, o dantracius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Blackwater

O as maniau, kad yvores sucks... visdelto pasirodo kartais tikrai geriau kas paprasta

 

 

O seip manau kad auksciau pasisakes gerb ponas turejo omenyje nekitokius guolius, o dantracius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu jis turejo mintyse dantracius taigi vel jo teiginys neteisingas, nes jis neturi informacijos, ar pas mane jie pakeisti ( Jie pakeisti ) ar ne...Ir dar, to guss : pas mane dantraciai sveiki, subyrejus guoliui vienas dantratis truputeli kabino korpusa, bet nieko ipatingo nepadare ir pats sveikas liko...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu keiciant spyruokle reik ir guolius det kitus, tai gal gali parekomenduoti kokius guolius reik deti turint m120, o kokius m140 ir t.t...? Seip cia man naujiena, kad guoliai pagal spyruokles galinguma dedasi. :D

Ne guoliai o pavaros, kad stresa nuimti. Apie tai jau rasiau kituose post'uose. Turetum rasti.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...