Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Springeristai


Rekomenduojami pranešimai

Kilo man siandien tokia mintis parasyti ka nors i foruma ir kartu kilo tokia ideja del springeristu. Kiekvienas manau zinome, kad vyrukai zaidziantys su AEG neretai kiek teko matyti forume kratosi zmoniu turinciu arba ketinanciu isigyti springa, nesvarbu ar tai butu del financines ar kitokios priezasties. Todel manau teisingiausia butu padaryti lyga specialiai zmonems zaidziantiems su ASG kurti komandas ir tt. Nes turbut net klausimas nekyla niekam lyginant zaideja su AEG ir su ASG, kaip zeme ir dangus. Todel noreciau pasidomet ar atsirastu zmoniu turinciu springus kas pritartu mano idejai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 67
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Normalus "snaiperinis springas" kainuoja kiek ir AEG. Tai jau nera "spiruokliuku lygos" zaislas

Snaiperiniai sautuvai skirstomi pagal kitokia sistema: Bolt-Action (po kiekvieno suvio pertaisomas "spiruoklinis" ir Gas Blow Action (saudo duju pagalba) Yra ir elektriniai ((AEG) pvz. PSG).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pastatas 3 aukstu su galimybe laiptais uzlipt ant stogo, daug kambariu pirmame aukste kuris yra kartu ir dalinai zemes lygyje su isejimu prie upes yra gan daug siuksliu antras ir trecias aukstas visiskai svarus puikiai tinka zaidimui laiptai suktukiniai kaip anksciau idetoje foto. Sioje foto nesimato kitos namo puses kur matosi visi 3 aukstai ir balkonai. Cia matosi viskas pradedant antruoju aukstu. Pastatas stovi ten kur jus jau anksciau manet kad yra plynas laukas ir statomi nauji namai Atidziau ziuret reikia snaiperiai jus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

labai nenorejau ce sviestis bet... jei jau taip varot an springeriu tai siulau surengt aeg vs asg pazet kas laimes.kaip zinoma blogam sokejui ir ... tai ce dideles reiksmes neturs ginklas jei nemoki juo naudotis. o kodel reikalinga springeriu lyga nes strikebolu, esu isitikines, kad daug kas noretu bet suzino kainas ir dauguma greit apsigalvojanes. apsigalvoja nes nezino ar isleides 2000lt ginklui jam bus su kuo zaist ir ar jam tikrai tas reikalas patiks galugale ar gaus malonuma kuris atpirks fo isleistus pinigus. o springas kainuoja100lt ir ju negaila galima surizikuot. zaidejai su springereis turi sunkesnes saligas o tai uzgrudina reiske auga meistriskumas ismokstama paleist kiekviena sovini i taikini nes antra karta gali nespet uztaisyt. tai va nevarykit bukit zmones........

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ai ir darmusu jau 5zmones jau sioks toks pagrindas taigi drasei junkites prie musu cia ne seip pasisvaidimas zodzeis mes ruosemes sudaryt rimta lyba. naujokus kurie visai zali pamokisim taktikos ir susizaisim. taktikoj 3 is musu turi patirties su malnumu perteiksim zines kitiems zaisim tiek daznai kiek bus norojei kam kila klausimas kur gaut springa mes padesim be jokiu navaru ir t.ttai va ac kad nepatingejot pakaityt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

wow koks entuziazmas ir kartu pyktis...sveikintina.

asmeniskai as palaikau viska kas susije su airsoft'u tad manau nereiktu labai tiek vienai tiek kitai pusei koliotis.

cia siaip linkai... bent jau mane priverte susimastyt:

http://www.arniesairsoft.co.uk/articles ... e/upg5.jpg

http://www.arniesairsoft.co.uk/articles ... e/upg6.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

labai nenorejau ce sviestis bet... jei jau taip varot an springeriu tai siulau surengt aeg vs asg pazet kas laimes.kaip zinoma blogam sokejui ir ... tai ce dideles reiksmes neturs ginklas jei nemoki juo naudotis.

kur tu matai varyma ? tiesiog aeg vs asg - zhaidimas i vienus vartus.

kurkite jus savo lyga, svarbu zhmoniu butu. jei bus perspektyva kazhkokia tame, gausit ir skilti forume.

 

o pirmi postai pilni arogancijos ir "spez. nazo sindromo" tikrai ispudzhio nedaro.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na vel as reiskiuos aciu warbeast uz sioki toki palaikyma kolkas komandoj yra 5 zmones su springais is ties gavau po sito posto zinuciu is susidomejusiu zmoniu ir mane tai dziugina, tikiuosi ir tikiu tolesne sio projekto ateitimi

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Spyruokliuku" lyga mum tikrai nemaiso:) Svarbiausia, kat ten rinktusi protingi, mastantis zmones. Nes jei pradesit vos ne viesose vietose su springais lakstyt- visai straiko bendruomenei tai gali ne kaip atsiliepti.

Mes laikomes taisykles: Zmonem iki 18 cia nera ka veikti. Bent mano poziuriu tai liecia visa straikbola, nesvarbu, ar tai aeg, ar asg...

 

Noretusi isvengti Latvijos praktikos....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...