Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Nepilnametyste


Rekomenduojami pranešimai

Man 14 metu (nors kiti is isvaizdos kartais pavadina 17,18 ;) ) taigi dabar parasysiu savo nuomone apie argumentus, kodel nepilnameciams negalima/nerekomenduojama zaisti.

 

"<..>o jei tu per geima ikrisi i koki sulini ar dar kas nors." As i airsofta ziuriu kaip i zaidima, bet labiau kaip i karine simuliacija (karines traniruotes, vadinkit kaip norit) ir nezinau ar is charakterio ar panasiai, bet megstu apzvelgti ir apgalvoti savo judesius esamoje teritorijoje, t.y. apziuriu galimas priedangos pozicijas ir apziuriu ar nera SULINIU.

 

"<...>o manai ikrites suauges i sulini susilauzes stubura <...> " Pesimistai, pavojai tie patys kaip grybujant tik viskas vyksta greiciau.

 

Del tevu leidimo. Kiek supratau kad reikia tesiog rastelio is tevu kad leidziama dalyvauti zaidime zinant visus pavojus ir taisykles (jei reikia patvirtinant notarui (kas tai ...)) taigi nera didele problema. As pats del issisuktos rankso ar ibrezimu nesiruosiu skustis (del kaulu butu ipatingai liudna bet jau butu per velu nes tevai pasirase kad nekaltins organizatoriu, tai wtf)

 

 

Prasau parasyti klausymu ar argumentu del ko neturetume dalyvauti varzybose, psistengsiu atsakyti. (atsiprasau jei pridariau daug klaidu :))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vietinės reik?mės ?aidimuose, suderinęs su organizatoriais, tu gali dalyvauti.

 

EDIT:

Nepilnamečių dideliuose ?aidimuose nepageidaujam, dėl nenoro juos suluo?inti (pvz.: i?mu?ti akį, etc...) ir patirti skaud?ias moralines traumas ka?kam sugriaunant vaikystę.

 

P.S. paradoXel, vertinu tamstos pomėgi apgalvoti savo judesius esamoje teritorijoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu perskaitei kitas su temas, kur yra nagrinėjamos tokios pat bėdos, tai manau, turėjai suprasti, kad ?ios bendruomenės po?iūris į nepilnamečius yra neigiamas ir niekas jo neketina keisti.

Taigi mums, vargsams reiks laukti dar keleta metu kol galesime ramiai zaisti airsoft... Manau kad kol nepilnameciai zaidzia rimtai ir nekvailioja - buna ne ka maziau linksma, aisku nebent esi "amzistas" ir zaisdamas galvoji " mm cia tas nepilnametis, man jis visa zaidima gadina, man dabar nebeidomu mmm..."

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi mums, vargsams reiks laukti dar keleta metu kol galesime ramiai zaisti airsoft... Manau kad kol nepilnameciai zaidzia rimtai ir nekvailioja - buna ne ka maziau linksma, aisku nebent esi "amzistas" ir zaisdamas galvoji " mm cia tas nepilnametis, man jis visa zaidima gadina, man dabar nebeidomu mmm..."

A? 2 metus laukiau ir nuo to nesijaučiu nė kiek varg?as. Kol kas siūlau daug bėgioti, treniruotis su imitaciniais ?autuvais, ?aisti karinius simuliatorius, taupyti litus brangiam airsofto inventoriui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...