Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Fallout 2:Nauja Tvarka 2009 04 18 (sestadienis)


omega
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 81
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dekui zaidejams ir kolegoms meistrams. :wacko:

Gryzus vos pavilkau kojas;/ Gerokai per didelis poligonas, kai pecius slegia sunkus powerarmor'as.

Teko priziuret Anklavo komanda, pradzioj maniau bus sunku, bet jusu uzsidegimas ir puikus pasiruosimas pries zaidima,

mane maloniai nustebino :)

Dekui John'ui uz balso moduliatorius

Fleshui uz megafona ir nucacola

Charliui, kad nesiojo skyda ir roves i prieki, matyt prisirijes jeto.

Garetui, kad vadovavo ir moraliai suportino dykrose.

As jumis didziuojuos, nors jums tai buvo pirmas LARPas, parodet auksta lygi :huh:

 

DSC00188.jpg

Gerokai mus ten papesiojo tiek mutantai, tiek reideriai, bet dziugu buvo transliuoti Anklavo propaganda per racijas, ir duot zinot saviskiams, kad keli dar laikos :ph34r:

alex_winter.jpg

The Enclave is working tirelessly, to rebuild this great nation, so you don?t have to.

Until we meet again, this is Alex Winter, signing off.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ai, nebuvo ten taip tragiskai, kaip profai larperiai sako. nu gal mes biski per daug isijautem, bet tik biski. mes tik noredavom alijansus sudaryt, o jie patys mus isprovokuodavo saudyti . mes tiek metu nieko isskyrus mutantus nematem, isismaginom, prisiminem 2009 kol dar buvom jauni kariai ir nebuvom mutave...

paliudykit, juk as nemeluoju:) ar ne?

o siaip neskaitant to, kad du kartus sugedo ginklas ir sulauziau 8mp fotika, kaip pirmam kartui man patiko, bet kita karta pirmas mano darbas bus apiplesti kavine...

ps. pas mutant medikus nesikreipkit, gali kaip man galva atvirksciai prisiut (arba ka nors vietoj galvos).

pps. as ne juokauju, is kur manot kolega antra galva gavo?

:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau pasakyti labai dideli aciu Yvilui, Omegai ir kitiems kurie prisidejo prie Fallout'o. Zinoma didele padeka ir kolegoms is Anklavo kurie nors nevartojo JETO visvien brido per waistland'a. :)

Aciu SS uz skyda kuris padejo nukauti daug priesu... :)

Kas buvo blogai neminesiu nes jau ir taip viskas pasakyta... :)

 

Dar karta didelis aciu organizatoriams ir visiems dalyvavusiems!

 

P.S. Nu ne visiems...

 

ENCLAVE FOREVER!

 

Charlie Wesson

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...