Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

REIKIA PAGALBOS DEL AEG SIUNTIMOSI


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 70
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Nu wakar nakty stabe CQB pabandem. Wisai nieko, o akinius tai devim. Nes taiklumas nekox priesui y torsa taikiau tai tiesiai y kakta pataikiau. Cia gal shita Warbeast eina pataisyt? Lenkai ir gamintojai sako kad Hop up yra. O as kiek supratau (bet turbut klystu) jis uz taikluma atsakingas? Gal galetut duot koky linka ar pan kur gearbox ir tas hopup yra paaiskinami kas per biesas ka daro is ko susideda ir pan?

P.S. paaiskinimai is sito saito kazko man su !#$#%# raidem blyn!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hopupas isuka BB"sa todel, jis skrenda tiesiai ir nekrenta i apacia, taip nuo jo priklauso taiklumas... Jei yra hop upas speju jis pas jus nera reaguliuojamas, tai yra pritaikytas saudyti tik su 0.12g. ir viskas... Nieko tu ten nepareguliuosi.

 

Nemanau, kad galima ka ten pakeisti, bet juk tai jau tau bovu pasakyta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

M4A1 RIS pas mane.(Tipo Rail Interface System) Tox yra airsofte tik wadinasi M15 A4 R.I.S. O cia ant gearbox'o tas ratukas, svirtele ir pan, ar ant korpuso?

Dekui kad apsvietei, nezinojau tikrai

Tiesiog CA neturi licenzijos M16'tam todel ishrado M15.

Pamegink atitraukti spyna, ten turetu buti ratukas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad spynos nera. Ten tik tox dzibukas del waizdo. Pats pazek gal ka pamatysi. http://www.sklep.airsoftguns.pl/project ... 1133208741 o siajp man atrodo kad ant gearbox bus. Nes cia gi tas low buget AEG. Nes ten wienintelis dalykas kuri galetu tai reguliuoti.

 

P.S. ten sonuose taip pat railai, tik apsaugines ploksteles uzdetos yra. Cia kad Vini the Puh akiu neisdraskytu del netixlumo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Baterijos nebandziau limito bet gerai laiko per wakar ir snd neiskroweu. O wakar normaliai zaidem o snd tai taip pasaudziau. O zweris tai... nu jo kaina 128lt tai pats suprask, man tai jis tikrai lb patinka. O Warbeast, hop up kur tu pazymejai tai pas mane yra ir wakar be ardydamas pastebejau kad jis lengwai waiksto tai gal ka padariau jam? Kokioj pozicijoje jis turi buti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o kokio jis ten principo ? toks kaip pas ICS ar ratukas ish shono ?

shiaip reguliuojant hopupa reikia ji visishkai atsukti, jog shratas i apachia eitu.

tada padarant po keleta shuviu prisukineti ji iki tos ribos kol shratai maximaliai leks horizontalia trajektorija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

uhu Hop upas va taip atrodo:

 

 

Detuves spiruokle pakelia i ji BB"sus. Hop upas prijungtas prie gearboxo ir vamzdzio, gearboxas duoda ora BB'sas eina per hop upo gumele ji isuka ir eina vamzdziu ir islekia lauk...

 

Taiklu tai kiek? is kokio atstumo i A4 pataikaI?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Wakar saudem tai kazkur is 10m. Bet reik atsisaudyt, o wa su springu tai 15m ir daugiau. Blyn kainawo 30lt o taikliasnis uz mano 128lt zymiai

Plem ko tu nori? Tavo AEG'as pigesnis nei mano pistoletas, ko tu tikiesi? Tau gi visi sake joptvajmat... kaina atitinka kokybe.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...