Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

vat dbr mastau kokias detuves pirktis ateiciai. kol kas high-cap turiu. bet reiks dasipirkt, o kelis kart nesinori pirkinet. prasizaidus manau vistiek teks iseit i rimtesniu arenu laukus :D tai dbr vln zino mid ar low imt. o jei low tai isvis po 30-40, tai bent 5-6 apkabu reik... pasirink dbr zmogaukad gudrus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejus i kelis saitus, tai nlb eina suprast, low-cap (real cap) talpos, nes priklauso nuo gamintojo. kiek matau, tai yra tam tikros ribos (nuo... iki...) ir tas galioja visoms trims pategorijoms su korekcija pagal kinklo specifikacija

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tema pamastymams: jei taikomes i MilSim, kodel gi nepradet naudot realesniu detuviu ir LMG'sam, GPMG'sam ir visiem kitiem xMG'sam? :) Cia galit ir neatrasinet, nes topic'as gal siek tiek ne i ta tema :D

Bukim biedni, bet autentiski: "Pasakyk NE 2k BB talpos detuvem"

PS cia dzeimsai ne tau, jei ka... tiesiog paminejai elektrine detuve, tai mintis kilo :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

panzer,

 

kas liecia kulkosvaidziu detuves, tai bent jau man, o kiek snekejau su warbeast tai ir jis minenejo tokia problema, bunkeriai M klases ginklu, kulkosvaidziui M249 tiesiog gamykliskai yra per prasti, nes pavertus ten ginkla 80-90 laipsniu, kazkas atsileidzia ir reikia is naujo prisukinet, beto viena ranka sukt o kita saudyt irgi neimanoma...

 

dariuiG:

 

Low cap puikaii telpa 50-68 soviniai

mid cap ~100 120

 

mano praktika sako, kad 50-60 suviu tia yra autentika maksimali tikrovei, nes 1 bb issauni kad prisitaikyt ir antru pataikai, beto reiktu ivertint lapu/sakeliu/smilgu steibu ir kitus faktorius, kuriu vienas bbs gali ir nepraeiti. tam reikia 2-3 "kontroliniu"

 

betkuriuo atveju as manau, kad bunkeriai yra neisvengiami pradzioje straikbolines karjeros, bet reikia siekti kuo greiciau is tokio "economy mode" iseiti.

 

nes jei turi du bunkerius po 500suviu tai ir razgruzo nereikia. detuves telpa i kisene. kita artima pozicija sitai logikai - gali ir su kedais zaist, nes kokio velnio uz kerzus moket 600lt. toliau - su vogtu kamo is gariunu uz 20lt, nes "nera prasmes" pirktis kazka autentisko... akiniai ? yra sprendimas - darbo drabuziuose 5lt... ir tt ir panasiai.

 

ar supranti i ka lenkiu ?

 

edit: kol rasiau warbeastas patvirtino mano zodzius

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

panzer,

 

kas liecia kulkosvaidziu detuves, tai bent jau man, o kiek snekejau su warbeast tai ir jis minenejo tokia problema, bunkeriai M klases ginklu, kulkosvaidziui M249 tiesiog gamykliskai yra per prasti, nes pavertus ten ginkla 80-90 laipsniu, kazkas atsileidzia ir reikia is naujo prisukinet, beto viena ranka sukt o kita saudyt irgi neimanoma...

 

dariuiG:

 

Low cap puikaii telpa 50-68 soviniai

mid cap ~100 120

 

mano praktika sako, kad 50-60 suviu tia yra autentika maksimali tikrovei, nes 1 bb issauni kad prisitaikyt ir antru pataikai, beto reiktu ivertint lapu/sakeliu/smilgu steibu ir kitus faktorius, kuriu vienas bbs gali ir nepraeiti. tam reikia 2-3 "kontroliniu"

 

betkuriuo atveju as manau, kad bunkeriai yra neisvengiami pradzioje straikbolines karjeros, bet reikia siekti kuo greiciau is tokio "economy mode" iseiti.

 

nes jei turi du bunkerius po 500suviu tai ir razgruzo nereikia. detuves telpa i kisene. kita artima pozicija sitai logikai - gali ir su kedais zaist, nes kokio velnio uz kerzus moket 600lt. toliau - su vogtu kamo is gariunu uz 20lt, nes "nera prasmes" pirktis kazka autentisko... akiniai ? yra sprendimas - darbo drabuziuose 5lt... ir tt ir panasiai.

 

ar supranti i ka lenkiu ?

 

edit: kol rasiau warbeastas patvirtino mano zodzius

visishkai pritariu, nuo vieno minusu pavirtus ji pliusu isheina tie patys minusai, kurie pliusais nevirsta :/

ir atitinkamai autentishkumo jau jokio...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tik nusipirkes ginkla viena zaidima pzadziau su bunkeriu ir supratau kad tai yra didelis s. Barska, telpa daug, jautiesi pernelyg drasus. Iskarto nusipirkau 4 low cap'us ir poto dar tris. 7 low cap'u daugiau nei uztenka jei nepilti i visas salis o saudyti protingai ir taupant sovinius.

 

p.s. pamenu buvo kai i viena zaidima pasiemiau dar plius bunkeri, tai kai tekdavo kazka daugiau saudyti isimetus bunkeri iskart pasijunti kaip rembo, nuspaudi ir laikai. Net nenorint taip iseina.... del to bunkeriai pas mane dulka, as kategoriskai pries bunkerius. Galima apsipratimui juos panaudoti bet nuolatos su jais zaisti jokio kaifo :) vien pasikeisti apkaba suteikia daug malonumo ir realistiskumo ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...