Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Idėja


Mikepukuotukas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 82
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

tai as irgi tik bandau isipaisyt,dar nieko neturiu tik pinigus rankose,noreciau pasitart ka geriau pirkt ir seip pabadyt pazet kas cia per ginklai dazasvudi esu zaides nemazai bet airsofto dar neteko

As ir dazasvydzio zaides nemazai, seip saudau nemazai koviniais ginklais, medzioju noriu pasismagint su normalia chebra. (Nes taikiniai atgal nesauna)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Esu naujokas, bet galiu prisijungti. Jei gimtu kartais komanda susipirkciau ginklus ir pirnyn.

(Aisku jei priimtumet)

rekomenduociau pirmiau pasinuomoti.. :)

 

 

o del siandien 7 val. tai is mano puses kazkur 3 butume..

dar galim ir kokiam ketvirtadieniui pasiskaiciuoti i zaidima tada pasneketume. bet manau ir taip aisku ka atkurinejam, kas nariai tai manau beliktu tik pasiryzti, iregistruoti kluba ir susipirkti ekipuote. taip kad tarkit zodi ar renkames siandien ar geriau veiksma darom? :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

bet sendiena jauciu nieko nebesigaus kazko visi tyli

As pats ne is Siauliu, tik dirbu Siauliuose , bet tai neproblema 15km iki Siauliu betkada galiu prilekt. Siaip bunu Siauliuos beveik kasdien. Siaip darbas visoj Lietuvoj, todel nevisad paskaitau kas rasoma.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As pats ne is Siauliu, tik dirbu Siauliuose , bet tai neproblema 15km iki Siauliu betkada galiu prilekt. Siaip bunu Siauliuos beveik kasdien. Siaip darbas visoj Lietuvoj, todel nevisad paskaitau kas rasoma.

P.S. Jei ka sumastytumėt mano tel. nr. 861541912
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Sveiki zmones,

 

Esu naujokas, bet labai susidomejes siuo laisvalaikio praleidimu, teko jau dalyvauti vienam musyje. Ginkluotes kolkas neturiu, bet jau renkuosi ka nusipirkti ir kai pamatai tokius ginklus, seile iki zemes nukrenta. Siaip jei mastote ka nors del komandos - mielai prisidesiu. Jei reikes mane susirasti ir jei yra cia Siaulieciu naudojanciu Splius interneta, tai mane galite rasti forume nick: rjustinas (moderatorius), nes pats dirbu splius`e, manau siektiek papopuliarinus si zaidima, galima butu ir daugiau zmoniu atrasti.

 

 

P.S. Jei mano skype rodo offline, tai nereiskia, kad ir esu offline, galite rasyti. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Sveikas dar karta, turiu pasakyti, kad labai informatyvus tavo atsakymas <_>

O tai gal yra koks komandos webas, kur butu info apie pacia komanda? Kiek nariu, ar komanda priima naujus narius, kokia ginkluote, kokia apranga, gal komanda imituoja, ar atkuria koki nors karini vieneta pvz USMC, ar panasiai...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas dar karta, turiu pasakyti, kad labai informatyvus tavo atsakymas :D

O tai gal yra koks komandos webas, kur butu info apie pacia komanda? Kiek nariu, ar komanda priima naujus narius, kokia ginkluote, kokia apranga, gal komanda imituoja, ar atkuria koki nors karini vieneta pvz USMC, ar panasiai...

 

o tu ilgai nekures eiliu paziurek komandu skiltyje.. ten rasi daugiau atsakymu nei uzdavei klausimu... <_>

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...