Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal kas ?inote ar sunkiai keičiasi ICS m4 RIS Pistonas?


Rekomenduojami pranešimai

hmz... na jeigu ką ar susilauksiu pagalbos i? konors beardant AEG? :)

ir ?eip ten daug darbo tą stumuokliuką pakeist? :) i? prad?ių galvojau kad pistonas tai ta dalis kuri i?mu?a ?ratuką :)

Dalis, kuri ismusa sratuka vadinas "nozzle". Stumoklis stumoklio galvos pagalba stumia ora ir ta pati nozzl'a.

 

Panasu, kad tau vertetu vis del to pasinaudoti mokamom remonto paslaugom, bent pradziai. Sumoje gausis pigiau ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na ;) gal ir jūsų tiesa :) o kiek ma?daug pakeitimas Stūmuokliuko kainuotų? :)

Jei ginklas garantinis - kreipkis i pardaveja.

Jei ne - irgi kreipkis i AEG pardavejus.

 

Pries paklausiant apie pardavejus - apsilankyk PERKU/PARDUODU skiltyje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

apie pardavėjus neklausiu nes ?inau :) heh

tai jau AIC susikalbėjau :) keitimas pem litų kainuoja :) tai manau nepagailėsiu ir nepasigailėsiu :)

Nuosirdziai sveikinu!

Ir visa bendruomene prisijunfgia taipogi. Labai svarbi ir naudinga informacija visiems ;)

 

Tik kam 2 kartus ta pati rasyt?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Greičiausia internetas u?lagino :)

Ar zinai ka reiskia zodis SPAM is tavo avataro? :)

Stupid, Pointless, Annoying message ;)

 

Tad baigem spam'inti ir flood'inti, dalintis vertinga ir visiems labai svarbia informacija apie asmeninius susitarimus su meistrais ir pan. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

As turiu ICS M4. Patsai esu upper (isimama) gearboxa isrinkes ir sudejes desimtys kartu. Laaabai nesudetingas darbas net naujokui. Tik reikai atydziai daryti, nes per ziopluma buvau padares keleta klaideliu. Cia atsakant i autoriaus klausima ar sudetinga/nesudetinga. Luzo pistonas ir dar nepirmas.... Kazkas tikrai keisto. Cia manau ne pistono klaida, nes naudoju irgi ICS dalis geraboxe. Cia isties ir mano patarimas - nusipirk visa reinforced upper gearbox rinkini. Susideliosi. Visos dalys tikrai geros kokybes, viskas savo vietoi, viskas gerai veikia. Kad luzo pistonas, tai man persasi mintis, kad ne pistone beda, o surinkime arba kita dalis netinka ICS geraboxui. Todel patikrink ar pistonas po surinimo stovi ant "begiu" nes kita karta del stirios sprandzinos jis pasisuka. Yra Youtube geras isrinkimo/surinkimo video butent tavo atvejui. Paskui gal kokia keistai ilga sprandzina turi arba kaip sake kolega cilinder head arbapiston head netinka. mano patarimas tau - nusipirk visa gearboxa upgreidinta kaip sis: http://www.airsoftpost.com/product_info.ph...oducts_id=29108 .Kadangi esu pats JAV galiu kaip ginklo broliui padet isigyti be antkainio jei reikes rasyk man PM. Ideja dar gera tuom, kad turesi du gearboxus blogam atvejui. Nutiko man, kad lauke nozzle plastmasinis luzo, tai per 2 min pasikeiciau gearboxa ir atlosiau diena :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...