Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Domiuosi ICS M4 RIS - RAS, padekit!!!


Rekomenduojami pranešimai

Įsigyti airsofto įranga niekada neapsimoka ir niekada neatsipirks.

 

ICS M4+: hop-up principas, dviejų dalių gearbox.

ICS M4-: batareikė lazerio imitacijoje (nors čia kaip kam).

 

Apie kokybę gali pasiskaityt forume, kol kas nedaug ICS savininkų, todėl nedaug ir atsiliepimų. A? asmeni?kai tokio neturiu, todėl negaliu komentuoti. Bet kuriuo atveju mes juos įsigyjom ne paguldymui į lovytę ant padu?kų, apkam?ymui, paklostymui ir labanaktiniam bučkiui, o truputi at?iauresniam naudojimui - taigi visi linkę lu?ti :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

visu gamintoju aeg'ai turi savu niuansu. pas vienus levas hopupas, pas kitus varzhtai hrenovi, pas trechius medzhiagu kokybe prasta.

su tuo tiesiog reikia susigyventi ir patobulinti aeg'a.

Net Systema PTW turi savu bug'u, o ji kainuoja virsh 4000 lt

 

East side is da best :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Supranti Warbeast as nuo mazens esu saulys, su ginklais gyvenu visa savo gyvenima...bet db tokios galimybes dazniau pasisaudyt nebeturiu. O Airsoftas kaip manau ne tik pasisaudymai bet ir naujos pazintys, sportas ir tuo paciu gera pramoga :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas gyvas,

 

turiu bei naudoju ICS M4 RIS vienus metelius.

Stovi 1J spyruokle, Turbo3000 motoriukas,metaliniai bushingai bei silikoniniai laidai-viskas istatyta pardavejo.

Per metus laiko issauta virs 24 000 BB'su,su pniaumatika problemu nebuvo tik siek tiek nuzule antras ir trecias pistono dantys.

Saudau daug ir ilgom serijom(pazaides trijuosia zaidimuosia supratau kad reikejo pirkti M249 :excl: )

I AN/PEQ-2 Battery Box'a tilpo(bet sunkiai) 9.6V 2700mAh NiMh baterija.

Patogus del "slankiojancios" buozes,idealus pastatuosia bei lauke.

Superinis Hop-Up'as.

Taiklus,nesklaido BB'su.

Naudoju negailedamas "zaislo",kokybe bei patikimumo jo esu begalo patenkintas.

 

Platus aksesuaru asortimentas.

 

Kaip minusa pamineciau klibanti Delta zieda,o viskas del silpnos D-ziedo spyruokles.Pats keiciau i CA D-ziedo spyruokle,rezultatu esu labai patenkintas.

Isorinis vamzdis sudarytas is dvieju daliu,paemus uz jo ir pajudinus i sonus kliba per viduri. Man paciam kazkaip pavyko atitaikyti sriegi,klibejimas dingo.

 

Gedimai arba problemos su manuoju AEG-viskas tik del to kad prikisau nemoksiskas rankas.

Buvo nesklandumu su baterijos laidais,pasirode kad vienas issijudino is savo vietos bei nebudavo kontakto.

Bekeiciant vidini vamzdeli i precizini, suluzo plastmasine detale fiksuojanti vamzdeli hop-up unite ir kas geriausia,pameciau Hop spaceri ;)

Zaidimo metu kritau ant zemes, AEG vamzdis smigo i zeme,o as visu kunu ant buozes :blink: Pasekoje-pamestas detuves laikymo mechanizmas.

 

Sekmes renkantis :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...