Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pagalbos


Evaldonis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Norejau paklausti. Ar kas esat ardes AUG,a. nes man iskilo problemu idejus tiuninga.

Tiksliau norejau paklausti kaip turetu stoveti dantraciai kurie supaudzia spyruokle?

 

Nes mano problema yra tokia: Kai tik sudejau ginkla jis isove pora kartu.paskui lyg ir sukt bando dantracius. O galiausiai sustojo. Kokios gali buti problemos. Ar pasiam GEAR BOXE ar problemos ieskot kazkur kitur

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tiksliau norejau paklausti kaip turetu stoveti dantraciai kurie supaudzia spyruokle?

sitie dantraciai vadinasi sector gear , o ju padetis parodyta auksciau pateiktame mano poste.

Jie stovi taip kaip ir yra parodyta ju kitaip neidesi

Tikrai idesi !

kaip turistoveti patys dantys kurie lieciasi su vakuminiu cilindreliu.kai sudedi gearboxa jie turi liestis ar ne?

nieko nesupratau, prasau biski aiskiau uzduoti klausyma.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu, uzmistam apie tuos dantracius kurie "nebesisuktu", nes matau vienas kita siuo klausymu nesuprantam.

 

O del Sector Gear, 3 Karta kartoju- ju pozicija turi buti tokia kaip parodyta auksciau pateiktame paveikslelyje, butent taip ir nekaip kitaip !

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ispradziu reik apsisprest kar yra "vakuminis cilindrelis" ir kita.

 

#1 dantraciai yra 3:

1) sukasi greiciausei is 3ju ir stovi prie variklio

 

2)vidutinis dantratis

 

3)selector gear (kontaktoja su stumokliu)

 

 

#2 stumoklis:

 

(turbut tai yra tavo vakuminis cilindras ar ne?)

 

#3 stumoklio galvute (kuri kartu su stumokliu juda cilindre ir sudaro spaudima

 

 

#4 cilintras

 

 

#5 cilindro galvute

 

 

#6 nozzle

 

 

viskas gearboxe turibut isdestyta kaip N6 paveikslelyje[/url:83295]

dantraciu padetis tenpat, atkreip demesi i selector gear padeti, blogai pastacius, geriausiu atveju nepadavines sratus, blogiausiu uzsiblokos gearboxas ir gali atluzyti gearsu dantys

 

as tavo vietoj paprasyciau pagalbos is zinancio zmogaus, pvz Serzantas labai norejo:)

arba as

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

problema gali buti tame, kaip jis tarpines sudejo.

jei jam dantrachiai normaliai nesisuka, tai ir neshaudys ne velnio.

nors labiausiai tiketina jog dantrachius blogai surikiavo.

 

 

 

shito dantrachio tas ishsikishes shudukas ( ... atsiprashau nezhinau kaip daugiau ji pavadinti ) turi stoveti 1 valandos pozicijoje. arba kazkur artejant prie 2 valandos.

chia priklauso nuo tapper plate.

 

shtai jums truputis teorijos apie tarpines:

 

 

The goal of shimming is to keep the spacing of gears correct. Marui has a set of

“official shimming standards??

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz naudinga informacija VISIEMS. o del davimo kazkam kas su patirtim, tai as pats noreciau igyti ta patirti. Ir nelakstyti pas visu padaryk man ta padaryk ana. Geriau tegu pas mane laksto:D. Ir tikrai dekingas uz informacija bandysiu vel ardyt. Pranesiu kaip sekes:) DEKUI

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...