Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Veido - akių apsauga


lukashenka
 Share

Rekomenduojami pranešimai

prisiskaites ESS rastu ir prisiziurejes FOTO kaip butent ju akiniai apsaugo nuo skeveldru, sratu ir visokio blogio, sugalvojau kad reikia pabandyti mano ir siaip daugelio naudojamus UVEX uz 16LT Rezultatai puikus- juos imanoma iziureti prisegtoje foto, deja kokybe prasta(nera micro rezimo). Kam idomu paziureti gyvai PM man susitarsim .

 

Taigi- bandymas vyko taip: paimi medziokolini lygiavamzdi, uztaisai antiniais 0.2 kalibro soviniais, pastatai akinius ~20metru atstumu ir pykst. Kai nieko neivyksta, prieini per 10m ir pakartoji anksciau aprasyta proceDURA.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 141
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Testas patvirtintas 4,5mm Magnum klases pneumatiniu sautuvu.... Kulka - smailiu galu, Crossman. Svorio, deja, nepamenu, bet prie sunkiuju. Kulkos greitis - 250m/s (matuota chronometru pries savaite tokiomis paciomis kulkomis) Suviai du - is 15-20m ir pridejus vamzdi beveik prie pat. Kad suprasti kas tai yra, glaiu pasakyti, kad 50m atstume toka kulka suskaldyti i sipulius pvz sampano bonke, arba persauti masinos numeri visiskai realu ir padaroma - tikrinta ne viena karta.

Uz paukstini srata sios kulkytes yra sunkesnes, didesnio kalibro (vos vos) ir lekia didesniu greiciu.

 

Akiniai nuskrenda net ir gerai pritvirtinti, lieka aiski deformacija, taciau neskyla, neluzta, kiaurai neprasisauna.

 

Stai jum ir UVEX Ivo

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

http://www.approvedgasmasks.com/uvex-goggles.htm Sitie UVEX jusu nuomone verti demesio? Paprasti akinukai manes netraukia ;)

Jei nori butent goggles, tai airmijoj ir civiliams yra visai normaliu, nebepamenu kieno firmos, bet rodos Sturm. Taipogi daug kas giria ESS firmos Goggles kuriuos galima pirtki is UAB Airsoftas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ESS butent is airsoftas.lt, mano nuomone apie juos:

+Ypac patogus del paminkstinimo, +Yra galimybe juos naudoti kartu su korekciniais akiniais +priglunda prie veido ypac sandariai todel nera galimybes BB'ui pataikyti pro sona. +Linzes lengvai keiciamos (komplekte yra tamsinta linze, nors jos naudoti nei teko nei teks jauciu). +Nuplesus dulkiu filtra nuo sonu gera ventiliacija. +Labai patogus dirzeliai, visai nespaudzia.+Didelis matomumo laukas. +Ypac gera apsauga (bet airsoftui manau perdidele, cia nera pavojaus kad granatos skeveldros leks i akis, nors tai ir savitas pliusas nes siame zaidime ju fiziskai neimanoma sunaikinti)+Paminkstinimas nesipurvina net ir zaidziant su isdazyta morda :D

 

-Didele Kaina. -Nors ir maziau rasoja nei kiti taciau man visvien rasoja. -Per mazas atsparumas braizymuisi (netycia buvo iskritusi tamsinta linze is deklo tai kuprineje susibraize) -Del auksto akiniu profilio sunkiau naudotis arti prie ginklo uzdetais kolimatoriais ir optikomis (akiniai remiasi i buoze). -Su jais ypac sunku naudotis ziuronais.

 

Mano nuomone nusipirkus ESS nebusi ismetes pinigu, taciau butinybes ju pirkti nematau. Pats prikau ESS kad galeciau naudoti juos su akiniais, taciau pasirode kad akiniai labai rasoja viduje budami. Todel dabar galvoju apie UVEX naudojima. Laikui atsiradus nusipirksiu UVEX ir isbandysiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

AEG tikrinimas per chrono yra normalus dalykas. ir pries big game ir taip. nemau kad tai sudarytu daug laiko. Daugumoje big gamu yra dalyviu sarasas, registruojasiar pasirasai uz sauguma, tuo metu ptikrini ir AEG. Tokia patikra yra musu paciu saugumui.

Nezinau kaip airsofte bet kai saudo su pneumatika per didesnius pasisaudimus ginklai tikrinami chrono, deklaruojama su kokia kulka saudai.

Kartais buna neiliniai patikrinimai, kai papraso viduri varzybu padaryti 2-3 matavimus, kulka duos tokio svorio kuria deklaravai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Nekarta uzsienio forumuose tekdavo aptikti pranesimu, kai vienam ar kitaip zaidejui nuo suvio,

BBs nuskeldavo ar ismusdavo danti. Koks ramus as bebuciau zaidimo metu, bet kai tik pagalvoju

apie tokia tikimybe, tai nelabai norysi tokio lygio suzeidimu ir traumu. Norui apsidrausti aptikau

visai nebloga iseiti vienam Britu forume, tai - Dengianti puse veido Neoprenine Kauke (NEOPRENE

HALF face Mask). Yra labai skirtingu nuomoniu apie patoguma ir tik viena islieka neaisku ar

imanoma normaliai palaikyti pokalbi su viena is tokiu kaukiu.

 

Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pargindinis minusas: jei nenaudosi prabangiu akiniu su ventiletorium ar vietoje stiklo idetu tinkleliu- atsisveikink su matomumu :) Uztenka net skara prisidengti burna ar nosi- akiniai iskarto uzsitraukia "migla"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Sveiki,

 

ne?iojantys akinius gal pasidalintų, kuo saugo akis?

Pats esu pradedantis (sakyčiau dar visai ?alias) ir svarstau kas geriau/patogiau/saugiau būtų. Kontaktinių le?ių nemėgstu, todėl reikia ka?ko, po kuo galima būtų paki?t paprastus akinius, arba turėtų dėklą korekciniam le?iams.

Kolkas esu nusi?iūrėjęs http://www.airsoftas.lt/img/i291_C3.jpg

 

Ačiū u? pasiūlymus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...