Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kenwood TK-3107


Soldier
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, viliuosi, kad eilini karta nebusiu apshauktas ishsishokeliu, idiotu ir aplamai nevykusiu "kawensku"... bet norejau paklausti Warbeast ar dar kieno nors nusimanancio del radijo stoteles Kenwood TK-3107

 

Nusipirkau nauja komplekta, ne karto normaliai nenaudojau, o jos akumuliatoriai visiskai nelaiko energijos Pirkau du akumuliatorius - 7.2V 600mAh ir 1100mAh talpos, bei buitini stalini ikrovikli KSC-16. Pirmus kelis kartus bandziau ilgiau krauti, po to jas tiesiog palikdavau, tad nezinau per kiek issikraudavo, bet veliau pabandzius pasirode, kad kiek belakytum ikroviklyje, po to akumai veikia max 5-10 min

 

Kame gali buti beda? Blogas ikroviklis? Blogi akumuliatoriai? Sugadinau pirmus kartus kraudamas (nors tai mazai tiketina...)? Ar dar kazka ne taip darau?

 

Pirkau visa komplekta pagal pardaveju ir Warbeast rekomendacija ([url:c6271]http://www.radios2u.com/kenwood/3107pmr446.htm[/url:c6271]), tad nemanau, kad ikisho blogus akumus ar ikrovikli...

 

Aciu uz pagalba

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ikroviklis KSC-15

jo ikrovimo galia aishku idomiai parashyta.

shtai kas duota:

 

DC 10V 100 mA

DC 10V 170 mA

 

pasinaudojus http://aviahobby.puslapiai.lt/naudinga.htm

krovimo skaichiuokle gaunasi jog 1100 mAh akuma, kraunant 170mA srove butu 8-9 val krovimo.

 

vat ir klausimas , kiek laiko tu krauni 1100mAh akuma ir kokia pakrovejo galia ?

 

PAPILDYMAS:

Atrodo radau kame problema:

KSC-16 yra rapid chargeris (tas kuri tu turi)

KSC-15 paprastas pakrovejas (toki ash turiu)

 

taigi greichiausiai sudeginai akumus ilgai kraudamas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Shit... Pirmus 2-3 kart ir kroviau panashiai po 8 val... Kroviau ant H dideli akuma ir L mazos talpos, nes taip ispradziu buvau suprates ta High/Low

 

Rapid... greitasis... ne bet ant jo tos pacios charakteristikso kaip tu ir rasei:

 

Output

10V 100mA (L)

10V 170mA (H)

 

Kiek gaudausi elektronikoje, taj berods jei nunesti akumus kokiam technikui, tai jis gales ten kazka patestuoti ir pasakyti ar jiems kaput?

 

Ech ne be reikalo myliu visokias walkie talkie - idedi 3AA ar AAA energizer`ius ar akumuliatorius ir jokiu bedu... jei beda gali dasipirkti kioske ar pas bet ka namie ar ofise pasikrauti... tik gaila kad jos tiek toli neveikia

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na mano small akumas ish radios2u shopo, o large su pakroveju pirkau ish kenwood dilerio Vilniuje.

jokiu nusiskundimu neturiu jiems.

 

beje tas small akumas gi nesikrauna su KSC-16 pakroveju, jam yra atskiras pakrovejas (nu bent jau pas mane)

shiaip reiketu pabandyti juos pakrauti ir pamatuoti Voltus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...