Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Naujoko klausimas


Rekomenduojami pranešimai

Tai va as dar zalias visiskai tik sendien suzinojau apie airsoft pasidomejau pasiskaiciau ir radau prie sautuvu aprasymo fps 400 tai ka cia reiskia? ir kaip suzinot koki atstuma nusauna ginklas? ir paskutinis turbut kvailiausias klausimas o ikroviklis buna su sautuvu ar reikia pirkti atskirai? ;) tai va jum gal juokingi klausimai bet man labai rupimi laukiu ats :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai pasakysiu greitai ir trumpai, kol "seniai" taves nepasiunte... fps - pedos per sekunde, 400 fps= 125 m/s tai islekiancio saratuko greitis, o su atstumu tai galima daug diskutuoti, bet efektyvus atstumas ~30m o poto jau prasideda ivairus niuansai, kurie zaidimo ikarstyje tikrai nebeidomus. Jei rimtas sautuvas o ne kinietiskas meslas uz 500 Lt, tai nei baterijos, nei pakrovejo nebuna, nu nebent super isskirtiniais atvejais, kuriu beveik irgi nebuna...

 

P.S. Buk geras nebeklausk tokiu paprastu dalyku, nes pilnas forumas info.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

DEkuj uz ats num perskaiciau pora puslapiu forume ir neradau to ;)

Pora puslapiu.. Bent puse forumo perskaityk, tada rasyk ka nors.

 

Jau pabodo tipines sablonines naujoku temos, mazdaug: "esu zalias naujokas nieko nezinau, tingiu skaityt, atsakinet i mano klausimus"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jau geriau atrasyt i bet koki naujoko klausima, o ne atrasyt, kaip jis tingi ieskot, kaip ta info lengva rasti. Jei jau barskinat klavetura, tai bent naudinga kaskam turetu but. ar ne? ;)

na siaip reikia surinkt informacija i viena bendra puslapi, o ne sedet 2 savaites prie viso forumo vien perskaityt ji. Kazkada pries 2 metus , aprasymu buvo daug maziau.

 

 

Siaip kreipkis i pardavejus - ten viska paaiskins, ir kreipkis ne rastu, o geriau paskambink arba nuvaziuok .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

sveiki visi forume esu naujas zmogus, bet ragaves airsoft duonos. Noriu issirinkti sau tinkama ginkla ir galvoju apie AK 47, kurio kaina apie 1000-1200lt kazkas panasaus. laukiu patarimu ir pasiulimu.

Dekui is anksto. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...