Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Suprantam kad permažai yra paskelbta informacijos apie žaidimą. Dėje kaip praktika rodo prieš žaidimą mažai kas skaito nuodugniai skelbiamą informaciją, o tik paviršutiniškai ir viską išsiaiškina žaidimo eigoje, dėl ko ir atsiranda tam tikrų nepageidaujamų niuansu. Todėl yra išdėstyti tik pagrindiniai dalykai, kaip pasiruošti žaidimui ir pan. Penktadienį vakare bus ilgas brifingas, apie 2-2,5 val. trukmės, kurio metu aiškinsim visas žaidimo sugalvotas gudrybes, naujoves, taisykles ir pan.

Ačiū už supratingumą ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 58
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

 

BATTLEFIELD 4 žaidimo dalyvių sarašas (Registracija į žaidimą uždaryta)
 
02798d2d15c6ad26456af9b1fd159e61141.png

 

Laba diena,

Turiu prašymą dėl tokio žaidėjo kaip Andis (dabar prie JAV pajėgų) - nes šiuo metu jis neturi galimybės prisijungti prie neto. Mes kaip ir kartu žaidžiam ir iš pat pradžių jis irgi buvo priskirtas prie Kinijos pajėgų kaip ir aš, dėl to ir užsakiau du antsiuvus Kinijos pajėgų. Prašymas toks, galima atgal grąžint dezertyravusį karį ;) atgal i jo prieš tai priskirtą dalinį t.y prie Kinijos pajėgų? Butūmem labai dėkingi :)

 

 

Sugražinsim ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis dėkui organizatoriams už žaidimą. USA pajėgoms už įsakymų klausymą ir vykdymą. "Kinams" už Takeši castle ir ledus su marcipanais, o "Rusams" už pastovų įtampos laikymą. Labai gaila, kad pasikartojo BF3 scenarijus, tačiau ištvermingiausiems didelė pagarba. Beje lauksim foto is "Press" mergaitės.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui visiems - organizatoriams ir dalyviams. Man asmeniškai - viskas buvo Ok. O nesklandumai, na ką, jų visada būna, ar tai Armas, ar kt. Tiesa ir oras super padėjo ;). O svarbiausia, mano manymu tai, kad buvo dalyvių tarpusavio supratimas. Atskira padėka Dvorfui ir Bugai, jie, na manau ir kitos pusės, źino už ką:)

Na zinoma ir foto :) Gal ten bus ir musų pusės atvaizdų ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...