Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Klausimas Kuom skiriasi M4 nuo M16 ? LSB limitu klausimas


Rekomenduojami pranešimai

O greitosaudos nera noro riboti? Nes juk daug sratuku atskridusiu irgi skauda gali padaryti...

 

Gerbiamieji, Jus pykit nepykit, bet jei bijai gaut sratu, bijai kad bus guzas ar iki kraujo pramus, tai airsoftas ne tau. Eikit zaist sachmatais, tik atsargiai, kad akies i riki ar karaliu neprasidurtumet. Kazkaip nesuprantu tu versklenimu del skaudziau "ikandusio" bbs... žaidi padidintos rizikos zaidima ir samoningai prisiimi atsakomybe uz galimas pasekmes. Lietuvoje zaidziama airsofta jau virs 10 metu ir visiem viskas ok, bet ne, reik pradet dvirati isradinet... 

 

p.s. Kiek teko bendrauti su zmonem is kitu saliu, visur ribojama pagal greiti. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakiau: durnius ir su zaisliniu galva praskels... Ypac jei pats nesisaugosi. Buvo, kad yra teke vienam zaidime lupt srata is smarko, nes veikejas su SR25 (apie 140 m/s) is 3-4 m sove i galva del menkos patirties. Tada turejau tik akinius. Kita karta is paakio iskrito sratas nuo g36c su 110 m/s is 5 m kai pralindo tarp akiniu ir medziagines kaukes; is dalies pats buvau kaltas, kad vaidinau supermena bandydamas sustabdyt 5 priesininkus. Dabar jau pasimokiau.

O cia tiem, (cia ne reklama) kas nezino kur eina arba bijo guzu su fingalais: http://www.taiwangun.com/en/glasses-goggles/sort:price/direction:asc?campaign-id=19&red=0 http://www.taiwangun.com/en/helmet-protection/sort:price/direction:desc?campaign-id=19&red=0

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tada turejau tik akinius. 

 

Pasiseke. Pries 6 metus per pati pirma savo zaidima jau rinkau sratus is smakro (zaidziant iskisau galva kur nereikia). Taip pat buvau tik su akiniais. Dabar prisiminus, labai dziaugiuosi kad i smakra lupo, o ne i dantis. :) Pirmas ir paskutinis mano zaidimas buvo kuomet tik akiniai ir plikas veidas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...