Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

PARTIZANAI 1.6


olegas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 82
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Siulau baigti siuos pokalbius, visi mes darbu zmones ir turim ka veikti

As niekam pretenziju neturiu, nuo sios akimirkos viskas pamirsta. Jei norit atsiuskite jusu tel man I 868689922, paskambinsiu ir viska pasnekesim. Arba patys skambikte ar i FB rasykite - Aleksandras Trakselis.

Jei ir toliau jauciates drasus uz savo ekrano, prasom ...

Siaip airsofte yra nerasyta taisykle - VISOS PRETENZIJOS TIK PO ZAIDIMO IR JOKIU RASINEJIMU FORUME

O PAS VYRUS YRA TOKIA TAISYKLE "PO MUSTYNIU RANKOM NEMASIKUOJA" ...

 

Daugiau neatrasinesiu. Aciu uz zaidima, man labai patiko.

Jau geriau game su siek tiek nesklandumu, negu jokio. Nes as isivaizduoju kiek reikalu organizuojant visa tai ...

 

Su Olegu ir Dvorfu siandien snekejome telefonu ir viska viska issiaiskinome.

 

SU PAGARBA visiems orgams is Shadow Stalktes

Sancho

 

RYSIO PABAIGA

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiami kolegos, kariai ir ginklo broliai. Komandos vardu ir asmeniskai kaip komandos ISAF vadas, noriu atsiprasyti uz neleistinus ar nekoordinuotus, mano komandos nario veiksmus. Tikiuosi, kad tam tikri Sancho pasisakymai nebus priskirti prie komandos reputacijos. Dar kart priimkit mano atsiprasymus. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu, kad tema virstų vieno žaidėjo istorija, nekomentuosiu komentarų apie tai ką aš sakiau telefonu ir ko nesakiau...

 

Apibendrinant visas konfliktinęs situacijas- PARTIZANAI tai sunkus žaidimas kaip organizatoriams, taip ir žaidėjams

Noriu priminti pimųjų PARTIZANŲ žaidimų aprašymą:

 

"Renginys skirtas subalansuotos psichikos ir fiziškai sveikiems žmonėms. Turint omenyje, kad 
teks pabadaut, pavargt ir dar stresą bei spaudimą iš kitų dalyvių patirt siūlome objektyviai 
vertinti situaciją kurioje atsidursite. Jeigu įdomų kas laukia civilių priglaudusiu partizanus,
rekomenduojame pasiskaityti rezistencijos dalyvių prisiminimus, tuo pačiu sužinosite kaip baigdavosi
tiems kas pranešdavo „organams“ apie partizanus...



Patekęs į atšiaurias sąlygas, žmogus dažnai turi galimybę iš naujo pažvelgti į vertybes, suvokia,
kad ne prabangoje laimė, ir kartais tik sugebėjimas aukotis kito labui, dalintis vieninteliu kąsniu
leidžia žmogui likti žmogumi.
Nenorime nieko smerkti ir teisti, rūšiuoti žmonių į gerus ir blogus. Tenorime nepamiršti skaudžios
pamokos ir įsisamoninti, kad kol yra žmonių vertinančių tą brangią dovaną- laisvę, tol bus įprasmintos
milžiniškos visos tautos aukos.
Tikimės, kad ta patirtis paskatins labiau domėtis mūsų krašto istorija, bei leis suprasti, kad neveltui
yra gerbiamas atminimas žmonių, išgyvenusių tuos vargus ne veną dieną, o keletą ilgų metų, sugebėjusių 
nepalūžti ir iki paskutinio atodūsio tikėjusių „šviesia Lietuvos ateitimi“.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš įkišiu savo nuomonę dėl tos situacijos.

 

Aš turėjau su Sancho žaidiėju labai mažai kontakto. Bet vieną verta paminėti. Jis paleido mane ir Žygį, uždarytus už kvapą (tai už nieką taip sakant), davė ginklų, perjungė muziką iš tarybinės į tautinę lietuvišką ir tada atsitraukė. Mane suneramino tik, kad kopėčias nusinešėm kartu, kad taip lengvai neatkeistų. Bet kopėčias nunešėme netoli. Buvo viskas LARPiška gerai atlikta, tik gaila, kad Sancho nepasitraukė su mumis į mišką ir jį užspaudė organai prie kaimo kaip supratome iš šūvių ir riksmų. Bandymai derinti išpirkimą iš kaliuzės nepavyko. Visi papirkti pranešė, kad Sancho sušaudytas už tėvynės išdavimą. Kas irgi labai realu.

 

Sancho - tu per daug nesinervuok. Realiai tas saugaus atstumo nesilaikymas ir yra esminis tavo pažeidimas. Ir pakankamai rimtas. Aš neesu niekam paleidęs kraujo per tiek metų (bent jau negavau už tai nusiskundimų) Visa kita gali patikti ar nepatikti žaidėjams ar orgams. Gal tu tiesiog užkliuvai. Man užkliuvo kiti 16 div. kariai. Oh well.

 

Dėl maisto - tai tu Sancho tikriausiai nežinojau, bet gamintis maistą iš RANDOM SHIT yra esminis žaidimo elementas (aš būdamas MGBistu visokį šlamštą valgiau 2014 žaidime). Ir tai, kad jūs valgėte iš mašinų pasiėmę davinisu tai galėjai ir sakyti. Buvo tokių kur už batoną iš sandėlio pardavė draugus, o jūs iš bagažinės lengva ranka. Dabar man aišku, kodėl tarnybos taip neturėjo ką veikti. Jeigu būtumėte daręsi valgyti - partizanai ir civiliai būtų turėję laiko atsikvėpti nuo tų nuolatinių vizitų. 

 

Mano telefono nėra, email irgi - bet gali parašyti PM, jeigu bus klausimų apie serijinius žaidimus ir wtf su jais daryti. 

 

Beje, sveikinu. Šiais metais Partizanai tikriausiai pateks vėl į TOP 3 best games ir tau teko juose sudalyvauti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...