Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Minimalus amžius dalyvaut žaidime


Rekomenduojami pranešimai

Sveikas, kaip suprantu irgi naujokas, ir nepilnametis. Smagu, kadangi esu pats dar nepilnametis, tad žinau tik tiek, apsiskaičiau visur, tai turi tiesiog tartis, su organizatoriais, kad tau leistų žaisti, ir kad maždaug, jie neatsakytu už tave, jei kas nors drūk nutiktų. Ir aišku, reikia tėvų leidimo, dar kaip nepilnamečiui, gali būti tau adrenalino stoka, arba antplūdis kaip tariant, kai pasimesi, ir gali sužeisti ką nors, nieko blogo nesakau, tik žinau kad pirmą karta man taip buvo, kai žaidžiau su draugais, ir šeima, jausmas geras, bet pasekmes ne kokios, tad daugiau pažaidus, prisipratinus, įvaldžius ginklą kaip ir minima taisyklėse, manau bus galima tau žaisti. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai, kai neturi laiko galvoti tikrai dažnai būna nelaimių, bet, kai kurie sako kad prieš pierkant ginklą reikia pasibandyt - išsinuomot, kur galima tai padaryt?

Daugiau palandžiojus po forumą, galima rasti kontaktus. Lysk į tas miestų skiltis iš kurio miesto esi pats.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manau leistu, jei gerai susitartum , ir kad nei biski uz tave neatsakytu, kad ir kas benutiktu, manau eitu :)

 

Klausyk, gal baik čia su protingu veidu š..da malti ir kitus klaidinti.

Jei pačiam nedašunta, tai tokios rašliavos būtent ir rodo, kad DAR ANKSTI DALYVAUTI SUAUGUSIU reikaluose, nes su elementariu teksto supratimu problemos. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk, gal baik čia su protingu veidu š..da malti ir kitus klaidinti.

Jei pačiam nedašunta, tai tokios rašliavos būtent ir rodo, kad DAR ANKSTI DALYVAUTI SUAUGUSIU reikaluose, nes su elementariu teksto supratimu problemos. :D

Atsiprašau, jei kažką suklydau, jei kažkuo neteisingas esu, reikia pataisyti, kad ir pats žinočiau, o ne iškarto pyzdavoti :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau, jei kažką suklydau, jei kažkuo neteisingas esu, reikia pataisyti, kad ir pats žinočiau, o ne iškarto pyzdavoti :)

zmogau , tave taiso kas antram poste ir per 2 temas , paprasciausiai zmones ramiu veidu jau neberaso , tikslo nera.Pasirodei visu grazumu  , tai bent isivaizduok , kad nuo "pjesdesssssstalo"  nulipi iskeles aukstai galva ir uzdaryk paskui save duris :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zmogau , tave taiso kas antram poste ir per 2 temas , paprasciausiai zmones ramiu veidu jau neberaso , tikslo nera.Pasirodei visu grazumu , tai bent isivaizduok , kad nuo "pjesdesssssstalo" nulipi iskeles aukstai galva ir uzdaryk paskui save duris :D

Pasirodžiau? Kame prikolas? Jeigu žmogus nieko nesupranta ant jo reikia varyti, pyzdavoti? Neveltui čia blet lietuviai :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo BLET! O tu tipiskas, blet, lietuvis jaunuolis, blet. Kuris, blet, tingi, blet, pasinaudot paieska, blet, ir, blet, nu nh blet, dar, blet akis drasko, blet nh pizdon ir vasce niekas taves nesupranta, pizdavoja ir siaip lohai susirinko...

 

p.s. jie nesupranti, formuluoji klausimus konkreciai, o ne "nuomone apie sita saunika" tokiu atsakymu pilnas google. Ir jei nieko nesupranti nesireiski su patarimais kaip ir kam tartis su organizatorium, YPAC jei esi nepilnametis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

NNesipykstu, ir tuo net nesėkiu, tik kaip visada yra tokių, kuriems tik ir pyzdavoti vietoj to kad padėtų, kad ir kiek čia klausiu

 

Siūlyčiau dar kartą (jei skaitei išvis) perskaityti šį tekstuką nuo A iki Z - http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/5461-naujok%C5%B3-a%C5%A1aros-arba-kod%C4%97l-visi-man%C4%99s-taip-nemyli-ir-kod%C4%97l-j%C5%ABs-visi-%C4%8Dia-tokie-%C5%BEv%C4%97rys/  :) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...