Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 142
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Tas pats kaip vyrai nepirkit kulkosvaidziu - sunkus daigtas, dirza sunku rast , daug soviniu issaudo :)

 

Placiau apie Desrt Eagle panaudojima galetu papasakot JustasKiskis - per zaidimus girdziu kaip jis pleskina pastoviai ;) Ir i metviakus pareina ne vienas nukentejes nuo sio zwerio (TM Desert Eagle) o ir deklu yra jiems , kainuoja 70 Lt.

O ka liece kulkosvaidzius tai tu dirzu jiem galesiu paziuret amerikoi ten as turiu nemazai pazystamu nes as pats esu tris metus gyvenes amerikoi tai ir anglu kalu panasiai kaip lietuviu tad jai reiketu pagalbos su anglu kalba tai galit kreiptis. ten amerikoi galiu rast tiek airsoft ekipuotes kurios nelabai rasi lietuvoje tiek ginklu bet parsiuntimas ju nemazai kainuos ir biskuty rizikinga siust nes gali priciupt, o ten pirkt kaip pastebejau yra zymiai pigiau nei lietuvoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O ka liece kulkosvaidzius tai tu dirzu jiem galesiu paziuret amerikoi ten as turiu nemazai pazystamu nes as pats esu tris metus gyvenes amerikoi tai ir anglu kalu panasiai kaip lietuviu tad jai reiketu pagalbos su anglu kalba tai galit kreiptis. ten amerikoi galiu rast tiek airsoft ekipuotes kurios nelabai rasi lietuvoje tiek ginklu bet parsiuntimas ju nemazai kainuos ir biskuty rizikinga siust nes gali priciupt, o ten pirkt kaip pastebejau yra zymiai pigiau nei lietuvoje.

Ble, chiuvakas, su lietuviu kalba tai pas tave tikrai riesta. Jei taip ir su anglu, tai gal as kaip nors pats ka reikia issiversiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O ka liece kulkosvaidzius tai tu dirzu jiem galesiu paziuret amerikoi ten as turiu nemazai pazystamu nes as pats esu tris metus gyvenes amerikoi tai ir anglu kalu panasiai kaip lietuviu tad jai reiketu pagalbos su anglu kalba tai galit kreiptis. ten amerikoi galiu rast tiek airsoft ekipuotes kurios nelabai rasi lietuvoje tiek ginklu bet parsiuntimas ju nemazai kainuos ir biskuty rizikinga siust nes gali priciupt, o ten pirkt kaip pastebejau yra zymiai pigiau nei lietuvoje.

?????? ????? ??? ;) :) :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ble, chiuvakas, su lietuviu kalba tai pas tave tikrai riesta. Jei taip ir su anglu, tai gal as kaip nors pats ka reikia issiversiu.

na seip angliskai zmogau tai laisvai kalbu nes gyvenes tris metus amerikoi, o kad ce klaidu privelta del gramatikos tai as zinok rasau su angliska klavetura lietuviskai tai us tai taip gaunasi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nei?laikiau :D

Atsipra?au, kad ne į temą.

2kileriui su fokstrotu

Man velni?kai pasidarė įdomu i?girsti, kaip ?neki. Jei tokiame pat stiliuje (lietuvishkai su anglishku akcentu), tada klausimų nėra.

O bravados visai neverta rodyti, jei kalbi ar ra?ai su klaidomis.

Vyrai tau į tai labai jau korekti?kai nurodė.

 

O dabar į temą.

Mano nuomonė dėl pistoleto (nebūtinai teisinga, tai tik mano nuomonė).

Jei kada ir įsigysiu , tai tik kompakti?ką modelį. Kaip antrinis ginklas mi?ke reikalingas tik dvejais atvejais - saugus atstumas ir kaip kolegos jau ra?ė, ginklo sugadinimo atveju.

O realiai, tai gal geriausias variantas kaip antrinis - PP PDW tipo. Gal tik tampytis problemati?kiau.

CQB - visai kitas reikalas. Būtinas atributas visais atvejais. Kartais turėtų būti patogesnis, nei ?turmo ?autuvas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nei?laikiau :huh:

Atsipra?au, kad ne į temą.

2kileriui su fokstrotu

Man velni?kai pasidarė įdomu i?girsti, kaip ?neki. Jei tokiame pat stiliuje (lietuvishkai su anglishku akcentu), tada klausimų nėra.

O bravados visai neverta rodyti, jei kalbi ar ra?ai su klaidomis.

Vyrai tau į tai labai jau korekti?kai nurodė.

 

na nieko tokio buna visko aciu jum uz viska nusipirksiu ir tikiuosi greitai prie jusu prisijunkt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Na hebra, nekelkite senu temu i ora, o KillerFoxtrot as pas tave pamaciau kad megsti senas apkirmyjusias temas atnaujint. Jei neturi ka rasyt - geriau isvis nerasyk. Ir apskritai tavo nuomone - kol neprisjungei prie judejimo - niekam neidomi.

 

O kad neismoke taves lietuviskai kazkas rasyt be klaidu tai faktas . As juk nei vienos lietuviskos raides neparasiau - bet be klaidu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Niekur nemačiau, kad būtum para?ęs, kiek tau metų, nes parei?kimas - greitai prisijungsiu????

Skaitei taisykles???

Lietuvi?kų raid?ių nebuvimas - ne pasiteisinimas. Pas mane irgi nėra lietuvi?kos klavos, bet ka?kaip tai nesudaro ypatingų problemų.

man yra 19 metu jai ka pakolkas pinigu neturiu bet tuojau darba gaunu ir prisijungiu prie jusu tik ne isbaninkit manes is sio forumo
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...

sveiki nepikit jei biski neitema tik nenoriu kurt naujos temos as lb susidomejau siuo daliku ir noriu nusipirkt pistoletu

bet galit patart kokie jie buna man reik kad suvis butu kuo tikroviskesnis ir kaina ne kosmine :/

Gal galiu pasiteirauti kam jums reikalingas "tikroviskesnis suvis" ir koks tikrovishkumo lygis patenkintu? O siaip GBB tipo airsoft pistoletai atrodo tikrovishkiau del vaiksciojancios spynos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nepikit jei biski neitema tik nenoriu kurt naujos temos as lb susidomejau siuo daliku ir noriu nusipirkt pistoletu

bet galit patart kokie jie buna man reik kad suvis butu kuo tikroviskesnis ir kaina ne kosmine :/

Ginklu tipai:

 

AEG - Automatic Electric Gun - Visi elektra varomi ilgi ginklai;

 

AEP - Automatic Electric Pistol - Elektra varomi pistoletai;

 

GBB - Gas Blow Back - Ginklas naudojantis dujas. Suvio metu slankioja spyna, imituodama kovini ginkla;

 

GNB - Gas No Blow Back - Ginklas naudojantis dujas. Suvio metu spyna nejuda;

 

CO2 - CO2 duju balionelius naudojantys ginklai;

 

Spring - Spyruokle. Taip pat taikoma ginklam, kuriuos reikia ranka uztaisyti pries kiekviena suvi;

 

daugiau info cia : http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showforum=3

 

arba gogla el te

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...