Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Karjera su militaristinė tematika?


RyszardRudy
 Share

Rekomenduojami pranešimai

airsoftsupermamos.lt... Man irgi nesuprantamas aziotazas, atsakinet i pakankamai nelogiska klausima. Jei zmogus skelbiasi kad dirba web developeriu, kas salygoja jog smegenys veikia pakankamai aktyviai ir nera buku proceduru numarintos, tai uzdavinet klausima, kurio potekste "sumeskit man minciu ka cia tokio daryt, kad uzsikalciau pinigu is jusu paciu" mazu maziausiai yra kvailas arba tieisog ieskoma durneliu kurie viska pateiks ant ekstutes. Kodel kazkas turi sugalvot ideja, kaip kitam uzsidirbt, o tuo labiau dar padaryt ekonomine analize, kiek tas apsimoketu ir galimas rizikas? Minciu kursiniam/ diplominiam pritruko?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Werri, aš jau ir taip jau kiek metų esu web-develperiu.))

Tai pasidaryk savo side-project. Koki startupini MMO airsoft RPG first-person shooter su sudoku elementais. Paskui surinksi klientu, galesi reklamas deti uz pinigus, pardavineti "golden AK" uz "free donate" ir viskas.

Siaip, dar yra pasiulymas dirbt profesionaliu bedarbiu. Sako Lietuvoje galima ir taip tik reik visokiu pazymeliu surinkt, kad maitini 5 vaikus, esi invalidas ir t.t.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

blt.. paskutini kartą aiškinu klausymą, ne:

Tipo man labai patinką Airsoftas - gal galit padėt užsidirbti man babkių, nors ir šiaip turiu afigeną darbą.

ir toli ne:

"sumeskit man minciu ka cia tokio daryt, kad uzsikalciau pinigu is jusu paciu"

 

Klausymas buvo "chebra, patarkite kokį alternatyvų žmogui darbą, kuris būtų arčiau militarinės tematikos ir ar stipriai gali kainuoti pakeitimai". Nei mega-įdėjų, nei biznių planų, čia niekas ne prašė.

 

O šiap, Spaliui, Simpsonui, Werriui ir kitiems kurie suprato - dėkui už patarimus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai linkėčiau daugumai nurimti. Pasisakymai "tu loxas jei pats nesugalvoji" arba " naxui čia tokia tema" yra ne į temą. Tiesa sakant čia vienintelė tema, kurioje niekas ne"parduodu emke" arba nerašo "būsiu 50/50", kurią dar buvo įmanoma paskaityti.

 

Toks jausmas, kad kai kurie "wannabe" forumo savanoriai prižiūrėtojai taip ir neišmoko atskirti šūdo nuo grūdo.

 

Šiaip tai parekomenduosiu pirmam verslavimui iš airsofto:

 

a) jeigu nagingas - tai gali remotuoti ginklus

b) jeigu organizuotas - bandyti organizuoti kokį geimą (pagal išgales ir sugebėjimus, bet pradėti nuo kažko nedidelio galima).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...