Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Tylus gearbox'as


Rebellion
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, naršydamas po interneto platybes ieškant informacijos apie tai, kaip padaryti tylų gearbox'ą priėjau kryžkelę, bet apie ją kiek vėliau. Pirma papasakosiu ką daug maž 90% pataria daryti, kad Jūsų gearbox'as dirbų tyliau:

  • High torgue dantračiai padeda sumažinti gearbox'o garsą.
  • Silpnesnė spyruoklė taipogi padeda sumažinti garsą.
  • Variklio aukštis/gylis vienur vienaip, kitur kitaip sakoma.
  • Geras shimming'as.
  • Guoliukai, kuo didesnio diametro - tuo tylesni, be to - keramikiniai skaitosi neva geriausi ir tyliausi.
  • Didelė dalis žmonių siūlo įsidėti 11.1 V bateriją, norint sumažinti gearbox'o garsą. Čia nei pritarti, nei paneigti galiu, bet turbūt daugiau galios duoda į variklį, todėl jis su mažesniu pasipriešinimu ir greičiau gali sukti dantračius, ko pasekoje sumažėja garsas, bet čia tik mano "logika", nežinau kaip realybėje...
  • Vėlgi tie nelemti mažos varžos laidai, arba stori laidai.
  • AOE - angle of engagement, tikslaus vertimo į LT kalbą nežinau, bet čia sector gear dantų kampas su stūmoklio dantračiais, tuo metu, kada pradeda "užtraukti". Kuo kampas arčiau 90 laipsnių - tuo mažiau "streso" turi tiek dantračiai, tiek varikliukas, ko pasekoje sumažėja garsas.
  • High torgue varikliukas.
  • Apklijuoti/apsukti gearbox'ą garso izoliavimo medžiaga. (žinoma, kad su protu...)

Na o dabar apie tą kryžkelę: visais kitais klausimais - daugiau ar mažiau visi pritaria, kad tai tikrai mažina gearbox'o keliamą garsą. Bet toliau yra dvi nuomonės žmonių apie cilindro galvas ir stūmoklių galvas:

 

  • Pirma grupė sako, kad užtenka nuspirkti "Silent type" tylaus tipo cilindro ir stūmoklio galvas ir viskas gerai.
  • Antra grupė sako, kad tos "Silent type" cilindro ir stūmoklio galvos yra tik pinigų švaistymas ir jos nedirba savo darbo. Jie siūlo "sorbo pads" paklijuoti iš vidaus ant cilindro galvos (Žinoma padarius skylutę orui išeiti...). Kiek daugiau pagooglinęs radau, kad tie sorbo padukai yra tam tikra guma, skirta garso ir vibracijos izoliacijai, problema tokia, kad ji nėra labai pigi, bent jau kur radau pirkti...

Taigi mano tolimesnis klausimas yra toks: ar kas nors yra bandęs tuos sorbo pads ir Silent type galvas ir gali pasidalinti savo patirtimi? Gal yra kokių kitų alternatyvų, kaip sumažinti gearbox'o keliamą garsą biudžetiniais variantais? ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Silent type galvas bandžiau ir kuris laikas naudojau. Neblogas dalykas, man patiko. Tik reikia rinktis brangesnės, nes aš pradžioje bandymo tikslais pirkau pigesnes, o jos greit susivalgė. Tiesa, prie to tau dar reiks ir atitinkamai išgaubtos cilindro galvos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

$6-7 už gumos gabalą nėra baisu. Vertinant, kad tai airsoftinis gumos gabalas :) Jei norisi pigiau, kartais pardavime būna nekondicinių sorbopadų po ~$1 (plius keli doleriai shippingas jei gerai pamenu).

Silent galvų komplektas matyt brangiau kainuos. 

 Kiek daugiau pagooglinęs radau, kad tie sorbo padukai yra tam tikra guma, skirta garso ir vibracijos izoliacijai, problema tokia, kad ji nėra labai pigi, bent jau kur radau pirkti...

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

$6-7 už gumos gabalą nėra baisu. Vertinant, kad tai airsoftinis gumos gabalas :) Jei norisi pigiau, kartais pardavime būna nekondicinių sorbopadų po ~$1 (plius keli doleriai shippingas jei gerai pamenu).

Silent galvų komplektas matyt brangiau kainuos.

Na aš radau 4 padukus už 40 LT, jeigu skaičiuojant ant 4 ginklų - nėra brangu, bet jeigu tik vienam panaudoti - tada mano akimis brangiai gaunasi :) . Gal gali pasidalinti linku, kur galima rasti tų nekondicinių sorbo padų? Ar čia Ebay.com ieškojai? :) 

 

Radau tokius "gražuolius" http://www.ebay.co.uk/itm/4-SORBOTHANE-VIBRATION-ISOLATION-RING-FEET-PODS-1in-25mm-MINI-SORBOGELL-/251094867192?pt=US_Acoustical_Treatments&hash=item3a766b9cf8 gal kiek per stori - bet su švitriniu galima nutrinti, arba su aštriu peiliu paploninti...

 

Silent type galvas bandžiau ir kuris laikas naudojau. Neblogas dalykas, man patiko. Tik reikia rinktis brangesnės, nes aš pradžioje bandymo tikslais pirkau pigesnes, o jos greit susivalgė. Tiesa, prie to tau dar reiks ir atitinkamai išgaubtos cilindro galvos.

O kuria prasme "susivalgė"? Ar pati garsą slopinanti medžiaga susidevėjo ar visgi kas nors kita? :)

Redagavo Rebellion
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Išbiro stūmoklio galvos guma. Žiemą žaidžiau.

Na nežinau kaip su sorbo padais žiemą... Bet ačiū už pasidalintą patirtį. O su brangesnėmis tyliomis galvomis teko žaisti žiemą? Ir jeigu ne paslaptis ir pameni, kiek maždaug kainavo pigi ir brangesnė galvos? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau kaip su sorbo padais žiemą... Bet ačiū už pasidalintą patirtį. O su brangesnėmis tyliomis galvomis teko žaisti žiemą? Ir jeigu ne paslaptis ir pameni, kiek maždaug kainavo pigi ir brangesnė galvos? :)

Kiek brangesnės kainavo, negaliu pasakyti, nes tuo metu bandymui ieškojau kuo pigesnės. Kartu su stūmoklio galva ir cilindro galva man atrodo viskas atsiėjo ~25-30$.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jums leidus išsakysiu savo nuomonę (visada galite paprieštarauti, bet prašau argumentuoti ;) ) : Sorbo padai yra efektyvesni už "Silent heads" rinkinius. Dėl šių priežasčių:

  • Sorbo padas gali būti naudojamas ir AOE (žiūrėti pirmą post'ą) koregavimui.
  • Daug geriau mažina smūgį, kurį gauna gearbox'as ir cilindro galva.
  • Dėl akustikos - pats nebandęs, bijau ką nors labai tvirtai teigti, bet visgi nusprendžiau, kad geriau slopina garsą, nei "Silent heads" rinkiniai.
  • Daug mažesnė kaina už "Silent heads" rinkinius.

Na, minusai - reiks klijuoti sorbo paduką prie cilindro galvos. Reikės nudildyti antrą, o gal ir trečią cilindro dantį dėl pasikeitusio AOE (žiūrėti pirmą post'ą). Manau, kad šią temą būtų galima "prisegti", visgi čia yra naudingos informacijos netik naujokams ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...