Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pasimečiau :( Padėkite išsirinkti AK


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki :)

 

Biški pasimečiau ir nežinau kurį variantą pasirinkti... 

Pradžiai keli esminiai dalykai:

1. Galiausiai noriu turėti AK su tiuningu arti limito (125 m/s) ir su optika

2. Parduotuvėje neperku bulvių po 7lt / kg ne dėl to, kad negaliu sau leisti, o dėl to, kad yra kokybiškų skanių bulvių ir po 60 ct / kg  (čia prie to, kad nebūtų atsakymų "jei turi pinigų - imk brangiausią")

 

 

Na o dabar prie reikalo:

Variantas nr. 1.  CYMA 039U

Nuotrauka

Kaina: 574Lt  (+reikės spyruoklės (M120?) (~50Lt), nes su standartine yra ~135m/s)

 

Pliusai:
* maža kaina

* daug railsų

* ale full-metal

* iš forumiečių girdėjau gerų atsiliepimų

 

Minusai:

* Kažkur skaičiau, kad čia metalas = miltelinis metalas, kuris po tam tikro laiko tiesiog suyra (nežinau kiek čia yra tiesos)

* reikės keisti spyruoklę, todėl neteksiu garantijos / arba perkant užsakyti spyruoklės pakeitima i M120 (+ ~100lt)

* konkrečiai apie šį modelį internete nėra jokios informacijos (apžvalgų / testų / nuomonių)

 

 

 

Variantas nr. 2.  G&G RK-104 EVO

Nuotrauka

 

 

 

Kaina: 979Lt

 

Pliusai:
* G&G

* ale full-metal

* vidutinė kaina

* yra gerų atsiliepimų po ilgesnio naudojimo

* 6.03 vamzdelis

 

Minusai:

* nėra objektyvių video apžvalgų (tik parduotuvės reklaminis video)

* kaip čia prikabinti optiką (virš gaiduko, kur ja būtų patogu naudotis)? nelabai radau kažkokių prikabinamų rails sistemų tokiam atvejui

* 90-100m/s  (spėju norint pasiekti ~125m/s reikės daug ką keisti, nes tiesiog galingesnės spyruoklės neatlaikys gear'as)

 

 

 

Variantas nr. 3.  G&G GK74N

Nuotrauka

Kaina: 1444Lt

 

Pliusai:

* G&G

* Plieninis (kaip rašo lenkai)

* komplekte 2 LiPo akumai

* 124 m/s

* 6.03 vamzdelis

* teko skaityti gerų atsiliepimų (po trumpalaikio naudojimo, nes modelis neseniai išleistas)

* spejų nesudetinga primontuoti railsus. sitas turėtų tikti?  (+43Lt)

 

Nuotrauka

Minusai:

* brangokas

* labai naujas modelis, net neįdėtas oficialioje svetainėje, dėl to - nėra jokių apžvalgų / testų / nuomonių po ilgalaikio naudojimo

* baterijos montuojamos priekinyje medineje rankenėlėje į kurią netilps akumai didesni nei 1100mAh  (bet akumą galima greitai pakeisti į antrą, kuris įeina į komlpektą, kartu su tokia pat medine rankena)

* paterijos kraunamos specialiu į komplektą įeinančiu G&G balanced chargeriu. (bet kiek teko skaityti komentarus, lyg ir galima perlituoti biški, kad tiktų prie smart chargerio, neišimant akumo iš medinės rankenėlės)

* medinės dalys - ar tik tai nebus achilo kulnas? Juk mediena ne tokia jau stipri medžiaga (ypac neaiški kinietiška :)) o dar ir lyti arba snigti gali, neaišku kaip gerai ji nulakuota ir kaip aplamai reaguos į temperatūros pokyčius

 

 

Tai va, gal patyrę airsoftininkai gali parašyti savo argumentuotus atsakymus, kodėl reikia rinktis būtent kazkokį konkretų modelį. Patarkite / pataisykite jei kažkur nesamonių prirašiau.

Ačiū :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir siaip koks pointas pirkti klasikini AK varianta ir po to deti railus kazkokius ant  jo, gali deti originalia ak optika kuri tvirtinasi prie sono, nes kiek matau is foto, sitam yra galimybe   :) Kitu atveju geriau rinktis pirmus du variantus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir siaip koks pointas pirkti klasikini AK varianta ir po to deti railus kazkokius ant  jo :) Tada geriau rinktis pirmus du variantus.

Aš į stilių nekreipiu dėmesio :)  Man svarbiausia praktiškumas / patogumas / ilgaamžiškumas :)  Nors ir vaizdas man lb patinka, pvz.:

 

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as pasiuliu imt arba cyma 0.48S serija padaryta is plieno bet bazine spiruokle isduoda 135/148m.s,pas mane jau 1.5 metu veikia be problemu, iskart reikia kest laidais is statyt mosfeta (150lt) nu ir akkum kita imt, arba damoket ir paimt LCT :) bet irgi keist laidus ir kita akkuma imt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sita optika montuojasi ne ant railsu, o ant originalios montuotes :)

Aj... Dar tokių variantų yra?  Tai čia reikia:a) specialios optikos, kuri eina kartu su specialių montažu?b.) čia galima atskirai pirkti bet kokią optiką + specialų AK montažą?Gal galima gauti nuorodą į tinkančius priedus?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir siaip koks pointas pirkti klasikini AK varianta ir po to deti railus kazkokius ant  jo, gali deti originalia ak optika kuri tvirtinasi prie sono, nes kiek matau is foto, sitam yra galimybe   :) Kitu atveju geriau rinktis pirmus du variantus.

pas mane klasikininis AK miske idealus, bet jau ant CQB man reikia reilus zibintuveli, kollimatoriai rankiena, tai cia jau kaip zmogui patinka  :D miske old school kalasas, o cqb jau upgreidintas  :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir siaip koks pointas pirkti klasikini AK varianta ir po to deti railus kazkokius ant  jo, gali deti originalia ak optika kuri tvirtinasi prie sono, nes kiek matau is foto, sitam yra galimybe   :) Kitu atveju geriau rinktis pirmus du variantus.

Orginali optika (PSO-1, Kobra ir t.t.) daug kainuoja ir nereikalinga airosftui.

 

Aš į stilių nekreipiu dėmesio :)  Man svarbiausia praktiškumas / patogumas / ilgaamžiškumas :)  Nors ir vaizdas man lb patinka, pvz.:

 

Tada imk CM040 tiks ir cqc ir lauke :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

cm 0.48 jau is plieno daro ir giras geresnis nei ant 0.40 serija

Thx, turesiu omeny

 

 

o del G&G tai ten akkumas nestandartinis, jeigu ka sunku bus surast toki akkuma

Ten nestandartinis montavimas, bet rašė, kad pats akumas standartinis ir nesunku bus pakeisti nauju esant poreikiui. Iš nestandartinių dalykų - jungtis pakrovimui (bet kaip rašė vienas komentatorius, nesunkiai išsprendžiama - galima pritaikyti standartinio pakrovėjo adaptorių prie smart chargerio) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane cia neimanoma patarti. As dar suprasciau butu tas pats modelis bet skirtingu gamintoju. O dabar mazdaug taip: "Noriu pirkti BMW, patarkit koks modelis geriau". Ginklas tai labai individualus dalykas. Buna kad "limpa" o buna kad ne. Ir nepriklausomai nuo to ar jis praktiskas, pigus, brangus ar pan. Skirtumas tik tas kad jeigu jausi diskomforta zaidziant, tai bus "atmazke" kad cia ne pats pasirinkai, o forume ikalbejo pirkti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

http://strikeup.ru/blog/airsoftguns/2115.html jeigu moki rusiskai paskaityk, cia nelabai standartinis akkumas  :D man atrodo jeigu jis sudegs ar dar kazka bus daug gemoroju surast nauja toki 

Joa... Cia jau atvirksciai raso, kad pats akumas nestandartines formos / dydzio.  O cia raso kaip tik, kad standartinio. Pyp :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Deimos, pvz man labai patogu rankuose mp5 arba m4 bet nu nepatinka man sitie ginklai, ispradziu kalasas buvo nepatogus bet man patinka AK serija tai pripratau, radau kompromisa :) tu nejauti diskomforta su savo m60 ? :D

P.S kiek zmoniu tiek ir nuomoniu 

 

Tai as ne siulau zmogui vietoj AK M'ke pirkti. As sakau kad  galu gale turi pats apsispresti. Ir butent, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane cia neimanoma patarti. As dar suprasciau butu tas pats modelis bet skirtingu gamintoju. O dabar mazdaug taip: "Noriu pirkti BMW, patarkit koks modelis geriau". Ginklas tai labai individualus dalykas. Buna kad "limpa" o buna kad ne. Ir nepriklausomai nuo to ar jis praktiskas, pigus, brangus ar pan. Skirtumas tik tas kad jeigu jausi diskomforta zaidziant, tai bus "atmazke" kad cia ne pats pasirinkai, o forume ikalbejo pirkti.

 

Na vis tiek si bei ta jau suzinojau + gavau tris naujus kandidatus CYMA 040 serija ir 048 ir LCT gamintojo. Prie progos pagooglinsiu ir paieskosiu atsiliepimu / apzvalgu apie juos.Taip pat suzinojau naujos informacijos apie mano 3 modelius.  Taip kad man si tema naudinga :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Joa... Cia jau atvirksciai raso, kad pats akumas nestandartines formos / dydzio.  O cia raso kaip tik, kad standartinio. Pyp :)

nu nezinau jeigu nori imt is brendu tai as pasiuliu LCT arba VFC =) ten korpusai labai stipri ir pilnai plienini i LCT dar ir sujodintas kaip tikras :)

va cia geras crush testas LCT kalaso ))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As sakau kad  galu gale turi pats apsispresti. Ir butent, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu.

 

Matai, paciam neiseina apsispresti, jau zilu plauku atsirado kol rinkausi :)O del nuomoniu - jos labai geros kai pagristos konkreciais faktais arba nuorodomis i juos :)  Juk nuomone nebutinai yra "man asmeniskai grazesnis tas ir tas"  arba "man rankoj geriausias tas ir tas" :)  Buna nuomoniu, kad pvz "sekmingai naudoju jau 5 metus ir issaudziau DAFIGA bb'su pakeiciant tik hop-up gumyte, todel patariu imti butent si modeli" :))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu nezinau jeigu nori imt is brendu tai as pasiuliu LCT arba VFC =) ten korpusai labai stipri ir pilnai plienini i LCT dar ir sujodintas kaip tikras :)

va cia geras crush testas LCT kalaso ))

 

Cha cha :):)  Dekui, pasidomesiu rytoj LTC ir VFC gamintoju modeliais :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, paciam neiseina apsispresti, jau zilu plauku atsirado kol rinkausi :)O del nuomoniu - jos labai geros kai pagristos konkreciais faktais arba nuorodomis i juos :)  Juk nuomone nebutinai yra "man asmeniskai grazesnis tas ir tas"  arba "man rankoj geriausias tas ir tas" :)  Buna nuomoniu, kad pvz "sekmingai naudoju jau 5 metus ir issaudziau DAFIGA bb'su pakeiciant tik hop-up gumyte, todel patariu imti butent si modeli" :))

 

As tik noriu pasakyti, kad buna nusiperki ginkla, kuri visi giria ir pan. Pradedi zaisti ir "jauti kad jis ne tau". Taip, gali save itikineti, kad viskas ok, priprasiu ir pan. Bet vistiek "pasitenkinimo" jausmo nera. Gal cia tik man taip yra, nezinau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pritarsiu Deimos. Visi Tavo variantai visiškai skirtingi ergonomiškai, todėl patarti kurį variantą pasirinkti gali tik Tu pats sau :). Kurį gamintoją rinksies jau pasirinkęs konkretų modelį - antras klausimas, kurio neturėtum spręsti neišsprendęs pirmo.

"pvz "sekmingai naudoju jau 5 metus ir issaudziau DAFIGA bb'su pakeiciant tik hop-up gumyte, todel patariu imti butent si modeli"

pvz. ketvirti metai naudoju elementarų DBOYS AKSU susitvarkęs vidurius kaip man patinka, esu iššaudęs dafiga dafiga BBS ir neturėjęs jokių rimtų problemų. pvz. mano kolega tris metus naudoja CYMA, berods, 0.40 su sutvarkytais kaip jam patinka viduriais, iššaudė dafiga dafiga BBS ir neturi problemų. Kitas kolega naudoja CA AK74 su patvarkytais viduriais, iššaudė dar ne dafiga dafiga, o tik dafiga BBS ir nemato bėdos. Dar kitas kolega naudoja, berods, CYMA AKS, iššaudė dafiga dafiga BBS ir neturi problemų. Toliau vardinti? :).

Esmė - pasiimk koks ergonomiškai patinka, susitvarkyk vidurius kaip patinka ir džiaukis. Ir CYMA, ir GirG, ir CA, ir net DBOYS tiks.

Nekuklus klausimas - o kam Tau optika ant tokio daikto? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"pvz "sekmingai naudoju jau 5 metus ir issaudziau DAFIGA bb'su pakeiciant tik hop-up gumyte, todel patariu imti butent si modeli"

pvz. ketvirti metai naudoju elementarų DBOYS AKSU susitvarkęs vidurius kaip man patinka, esu iššaudęs dafiga dafiga BBS ir neturėjęs jokių rimtų problemų. pvz. mano kolega tris metus naudoja CYMA, berods, 0.40 su sutvarkytais kaip jam patinka viduriais, iššaudė dafiga dafiga BBS ir neturi problemų. Kitas kolega naudoja CA AK74 su patvarkytais viduriais, iššaudė dar ne dafiga dafiga, o tik dafiga BBS ir nemato bėdos. Dar kitas kolega naudoja, berods, CYMA AKS, iššaudė dafiga dafiga BBS ir neturi problemų. Toliau vardinti? :).

Cia esminis skirtumas: "pakeista hop-up gumyte" "pakeisti viduriai".  Pvz. kalbant apie G&G labai tikiuosi, kad ju kokybe tai ne tik kalbos bet ir metus pazaisti galesiu nelendant i vidurius (pvz. paskutinis modelis 124m/s, 6.03 precizinis vamzdelis - ko dar noreti? nors realiai nera nei ieno video su saudymo testu)

 

 

Nekuklus klausimas - o kam Tau optika ant tokio daikto? :)

 

1. Vaizdo prizoominimui (tiesiog kaip ziuronas):

- paziureti ar tarp krumu kazkas slepiasi - paprastai kol priesas nejuda jis nelabai pastebimas, su optika tikiuosi bus lengviau. ar klistu?- paziureti koks gi vis delto lipdukas ant rankos - zalias ar melynas. is didesniu distanciju daznai nesimato

2. Tiesiog graziai atrodo

3. Kai biski atsigausiu po islaidu :D, gal but pirksiu vaizdo kameras ant salmo ir pries optika - man patinka ziureti tokio tipo video, galvoju gal ir pats kada pabandysiu tokiu sukurt.  Sis punktas ne is karto aktualus, bet yra ir pirmi 2 punktai, kurie aktualus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...