Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ginklo rinkimasis


Menke
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, matau šis forumas yra geriausias tarp visų airsoft forumų. Daugelį temų apie domiančius ginklus esu skaitęs net kelis kartus, informaciją apie naujokų dažniausiai užduodamus klausimus taip pogi radau, tad nesakykit, jog nieko neskaitęs rašau. Mane domintu toks reikaliukas. Tūrėjau nusipirkęs iš orinukas.lt naują Beretta M9 spring. Veikė puikiai, šaudėme laiptinėje keles dienas be sustojimo į skarbonkes su labai nekokybiškais šratais (geltonais) ir sulūžo. Žinau, jog jeigu būtume nešaudę tiek daug, dar ligi šiol jį būčiau tūrėjęs. Bet radau temų, kuriuose jūs orinukas.lt produkcija labai peikiate. O dabar mano ęsamas reikalas. Galvojau pirkti vėl airsoft, tik šį kart ne spiruoklinį, nes atsibodo ant rankų žaisdas gydyti nuo to spynos užtraukinėjimo, o green gas. Geriausia su blow back, nes dar niekada neteko tokio laikyti rankose. Tik vieną kartą glocką iš karininkų, kurio ir tas pats BB buvo sugedęs :D. Galvoju apie pirkima iš orinukas.lt arba airsoftas.lt

 

Dominančios nuorodos:

 

http://orinukas.lt/airsoft-pistoletai/airsoft-pistoletas-beretta-m9-gbb-gas-blow-back-green-gas

 

http://orinukas.lt/airsoft-pistoletai/airsoft-glock-g23-gbb-dujinis-pistoletas

 

Nors dėl glocko abejoju kokybe.

 

http://airsoftas.lt/Pistoletai_%28Airsoftpistol%29/GBB_pistoletai/KJWorksM9FH (nors manau jog šis ir yra tokspat kaip orinukas.lt nuorodoje)

 

http://airsoftas.lt/Pistoletai_%28Airsoftpistol%29/GNB_pistoletai/M9

GNB

 

Radau įvairiausių temų, kur yra aprašoma situacija, jog kažkas nutiko blow back spiruoklėms ir panašei, ir norint ją gauti, reikia siųstis ko ne 2x brangiau iš užsienio negu visas ginklas. Nenoriu aš dalyvauti jokiose kovose ar kita. Vasarą toks daigčiukas yra superinis, ypač kaime, kai ateina nepageidaujamas katinas ar pašaudyti į skarbonkes. Kuris geriausias iš šitų? Gal pasiųlytumėt kita? Apšvieskit mane.

Beto nesuprantu vieno, kodėl visi varo ant orinukas.lt ginklu, kai beveik visi jie yra pirkti iš airsoftas.lt ir perpardavinėjami? Klystu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siaip uz 200lt GBB normalu gali nusipirkt tik padeveta. Jei nori normalaus GBB kuris taip pat nesuluztu, kad ir po menesio, tai pasiruosk moket nuo 350lt uz nauja. Arba kaip minejau nuo 200lt uz padeveta (cia jei pasiseks). Arba gali rizikuot ir pirkt pigu daikta. 

Apie orinukas.lt kaip ir pats jau skaitei tai yra zemesnes kainos bet automatiskai ir zemos kokybes prekes. Patarciau ieskoti tarp airsoftas.lt arba airstrike.lt, bet irgi nesirinkti pigiausio varianto, nes kai prades leist dujas, reikes pradet keist tarpines ir kita tai galu gale sumokesi du kart :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

Beto nesuprantu vieno, kodėl visi varo ant orinukas.lt ginklu, kai beveik visi jie yra pirkti iš airsoftas.lt ir perpardavinėjami? Klystu?

Visi varo nes ten pardavinėjamų "profesionalių" AEG kainos skiriasi lyginant su kitomis parduotuvėmis. Neprofesionalus įvaizdis nes pardavinėjami spring'ai ir pardavėjai išviso nelabai ką išmano apie airsoft'inius ginklus. Jei ką apsispręsi pirkti pirk iš airsoftas.lt arba airstrike.lt.  

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jūsų tiesa. Radau katik temų, kur pats orinukas.lt atstovas klausinėja šito forumo ir dar daugybės forumo narių pagalbos, kaip ištaisyti neveikiančių ginklų bėdas ir matyt parduoti (nigi laikisis jis sau sisitaisęs), beto radau temą, kurioje net žmogus įkėlė foto, kurioje beretta m9 gbb apkaboje matosi ikištas kartonas :D LOL, o orinukas.lt atstovas man per skype sake, kad net nebandė niekad ardyti dėtuvių ir kad tokios temos spicelei sukurtos :D ABEJOJU. Tarkim nusiperku iš airsoftas.lt už tarkim 300LT maždaug. Man tikėtis jog jis nesuluš po mėnesio kaip orinukas.lt produkcija?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jūsų tiesa. Radau katik temų, kur pats orinukas.lt atstovas klausinėja šito forumo ir dar daugybės forumo narių pagalbos, kaip ištaisyti neveikiančių ginklų bėdas ir matyt parduoti (nigi laikisis jis sau sisitaisęs), beto radau temą, kurioje net žmogus įkėlė foto, kurioje beretta m9 gbb apkaboje matosi ikištas kartonas :D LOL, o orinukas.lt atstovas man per skype sake, kad net nebandė niekad ardyti dėtuvių ir kad tokios temos spicelei sukurtos :D ABEJOJU. Tarkim nusiperku iš airsoftas.lt už tarkim 300LT maždaug. Man tikėtis jog jis nesuluš po mėnesio kaip orinukas.lt produkcija?

Jei sulūš per garantinį laikotrapį ir ne dėl tavo kaltės gali visada kreiptis į parduotuvę. Su GBB gali būti šiek tiek problemų dėl tarpinių jei ginklą prižiurėsi niekada ir nesiskūsi, kad sulūžo tas ar anas tiesiog nereikia laukti kol atsiras problemą, po to kita ir dar 3. Yra ASG M1911 spring'ai www.aic.lt kuo puikiausiai laikė nes vidinės dalys buvo metalinės iki tol kol pats nepribaigiau :D.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As pirkau is airsoftas.lt. Naudoju aktyviai, problemu nera o jei ir butu sutvarkytu be problemu. Apie airstrike manau ta pati. O vat orinukas.lt visi ivardija kaip nepatikimu daiktu pardaveja, taigi....... tau rinktis. Ir o bet taciau, zmoguti, laiptinej su tikro ginklo replika..... nu nezinau nezinau........ 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir o bet taciau, zmoguti, laiptinej su tikro ginklo replika..... nu nezinau nezinau........ 

Koke ten tikra ginklo replika. Kaip išpakavau ėjau iki šulės ir netoli jos, kapinėse ištraukiau ta beretta, sako žaislinis, atlaužiau gaiduka ir šoviau iš tuščio :D sako šūda rodai. nemanau kad tie airsoft galėtu kažką išgazdinti. Buvom net susikirte is 3lt ar pribegus prie nepažįstamo, išsitraukus ginklą, jis išsigas. Taip ir nebeišbandėm. Man jis negazdinimui :D GBB gal ir tikroviškiau atrodytu laiptinei, o čia tas garsas kaip eilinio springo :D Grįžtant prie temos. Gerai, kaip supratau geriausia rinktis airsoftas.lt produkcija. Koki modeliu siulytumet retesniam šaudymui tik vasara lauke, o žiemą ir taip šaltesniais orais laikant namie nenaudojamą arba kartais naudojamą?

 

EDIT: WTF? Šitame ir daug kituose video, radau, kad tarkim žmogus filmuoja kaip šaudo iš GLOCK GBB ginklo, tai šratukai paskrenda kelis metrus ir matosi kaip krinta? Čia normalu? Vėjas toliau nuneša šraktuką išmestą į orą negu kaikurie GLOCK :D

Čia pavyzdys, šaudo nuo 1minutės filmo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Koke ten tikra ginklo replika. Kaip išpakavau ėjau iki šulės ir netoli jos, kapinėse ištraukiau ta beretta, sako žaislinis, atlaužiau gaiduka ir šoviau iš tuščio :D sako šūda rodai. nemanau kad tie airsoft galėtu kažką išgazdinti. Buvom net susikirte is 3lt ar pribegus prie nepažįstamo, išsitraukus ginklą, jis išsigas. Taip ir nebeišbandėm. Man jis negazdinimui :D GBB gal ir tikroviškiau atrodytu laiptinei, o čia tas garsas kaip eilinio springo :D Grįžtant prie temos. Gerai, kaip supratau geriausia rinktis airsoftas.lt produkcija. Koki modeliu siulytumet retesniam šaudymui tik vasara lauke, o žiemą ir taip šaltesniais orais laikant namie nenaudojamą arba kartais naudojamą?

Geriausia iseitis butu palaukti keleta meteliu. Nes antraip neuzilgo delfyje bus straipsnis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau? Tu čia apie ką?

Apie ta, kad airsoft ginklu replikos - ne zaislai. Juos kazkas gali palaikyti tikrais ir tada turesi nemalonumu. Neduok dieve ziniasklaida prades i tai kistis, tada teks kenteti visiems.

Tarp kitko, apie tai jau yra aprasyta. Netingek, pasidomek apie tokiu ivykiu pasekmes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

...Buvom net susikirte is 3lt ar pribegus prie nepažįstamo, išsitraukus ginklą, jis išsigas. Taip ir nebeišbandėm...

 

Pačiam siūlyčiau labai gerai pergalvoti savo žodžius, nes kitaip gali labai blogai pasibaigti. :)

Proto stygiumi tokių veiksmų manau tikrai nepagrįsi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...