Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Reikia pagalbos dėl AEG pirkimo


Antoskalt
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,esu naujokas mastau dabar koki ginklą nusipirkus. Nelabai išmanau kokios vidinės dalys geresnes todėl visa informacija laukiama ;) norėčiau kad būtų full metal ir akys labiau krypsta į AK seriją :) gal galit kas nors ką nors parekomenduot čia lietuvoje? arba iš kur galima užsienyje pirkti? Gal būt kaip naujam žaidėjui geriau būtų M serija?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

:) greiciausiai kalbi apie G36, http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/G3_modeliai :). Na dar pabandyk issinuomoti M serijos ginkla ir AK, tada pajausi koks tau tinka. Na o tada jau is visos pasiulos daug kas atkris :). Parduotuves Lietuvoje turi neper didziausia asortimenta bet visada galima susitarti, kad atsiustu ir garantija kazkokia turesi o is uzsienio....... nezinau nesiunciau taigi nieko negaliu teigti, kal kolegos kurie siuntesi ka nors patars. O Lietuvos parduotuves visos cia reklamuojasi, pagrindiniam puslapyje virsui, sunku nepastebeti reklamos :). 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip Cyma nera labai gerai vertinama bet kadangi sios kompanijos gaminiu neturejau tai negaliu drasiai teigti, baterija dek Lipo 2200mah ir zaisi sau ramiai jeigu jungtis netiks visada rasi perejima. Del baterijos teigiu drasiai nes pats naudoju, prie -15 visa zaidima atlaike apie 6 valandas, manau tai rodiklis. Pritariu MorkiZ,  bet nuomones del nuomos nekeiciu :).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tia kad tam airstike praktiskai is AK serijos vien CYMA gamintojas. Kas esat susidure? patikimas reikalas? galima rast butent sitam modeliui vidiniu daliu? http://www.6-mm.eu/index.php?route=product/product&path=59_61&product_id=59  nes ziureiu kaina kazkur 100 litu mazesne ir duomenys neblogi:) o ar dedasi ant tokio ginklo tas kolimatoriu vadinamas ar kokie kiti pribumbasai?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar ka reiksia tas Gearbox'as: 3? permeskit aki per sita modeli, ir pasakykit savo nuomone :) http://www.6-mm.eu/index.php?route=product/product&path=59_61&product_id=59

 

Gearbox'ai galima sakyt skirstomi į kategorijas, tarkim 2 ar 3, skirtumas tas, kad jie pritaikyti skirtingiems ginklams. Pvz į mano Mp5 eina 2v gearbox'as, į M ar AK eina 3v.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

MorkiZ neskiesk dėl GB,net juokas ima,V2 gearboxai senesni V3 naujesni ir kiek domėjausi patikimesni,kaip ten yra iš tiesų nežinau. O autoriui dėl to AK kur rodei,šaudžiau iš tokio lyginai,atrodo super,šaudo taip pat,CYMA gamintojo AK serija viena geriausių kiek girdėjes esu. Jei patinka AK imk tą ginklą ir bus ramu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ant sito modelio speju dedamas tik peilis durklas :) kaip ir ant daugumos AK serijos ginklu, kiek zinau tai Izraelije gaminamas AK turi reil'us papildomiems prietaisams. Siaip zaidimuose, bent jau man, tie papildiniai tik papildomas svoris, iskyrus zaidimus kur reikia eiti i neapsviestas patalpas (tokiu zaidimu labai reta) prozektorius naudingas. O siaip......... :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ant sito modelio speju dedamas tik peilis durklas :) kaip ir ant daugumos AK serijos ginklu, kiek zinau tai Izraelije gaminamas AK turi reil'us papildomiems prietaisams. Siaip zaidimuose, bent jau man, tie papildiniai tik papildomas svoris, iskyrus zaidimus kur reikia eiti i neapsviestas patalpas (tokiu zaidimu labai reta) prozektorius naudingas. O siaip......... :)

A na tada viskas aiksu :) man matai M klase kazkaip netraukia akies nes ten tie pribumbasai visi vienodi kolimatorius koks prozikas ar ta triuba apacioj, visi kazkaip vienodai atrodo :D o ziurek kaip del plieninio korpuso cia speju labai gerai? o medine buoze? geriau negu abs ar?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

MorkiZ neskiesk dėl GB,net juokas ima,V2 gearboxai senesni V3 naujesni ir kiek domėjausi patikimesni,kaip ten yra iš tiesų nežinau. O autoriui dėl to AK kur rodei,šaudžiau iš tokio lyginai,atrodo super,šaudo taip pat,CYMA gamintojo AK serija viena geriausių kiek girdėjes esu. Jei patinka AK imk tą ginklą ir bus ramu :)

 

Tai jeigu nežinai kaip ten yra iš tiesų tai kam tada sakyt? :) Galbūt V3 gearboxas ir yra kažkuom pranašesnis, bet jie skirstomi pagal tai, kad yra pritaikyti skirtingiems ginklams. Pasigooglink..

 

"The version number goes to a certain gun. V1 is only for the famas. The V2 is for AR, MP5, G3 variants. The V3 can be found in a G36 a Ak a UMG. Nothing to do with date of manufacturing. Also different manufactures have different standards."

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu nežinai kaip ten yra iš tiesų tai kam tada sakyt? :) Galbūt V3 gearboxas ir yra kažkuom pranašesnis, bet jie skirstomi pagal tai, kad yra pritaikyti skirtingiems ginklams. Pasigooglink..

 

"The version number goes to a certain gun. V1 is only for the famas. The V2 is for AR, MP5, G3 variants. The V3 can be found in a G36 a Ak a UMG. Nothing to do with date of manufacturing. Also different manufactures have different standards."

Nedarykim offtopico :) patarkit man del ginklo geriau :DD

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del korpuso ir buozes tai manau speji teisingai, viena biciulis turi G&G M'ke plastikiniu korpusu tai ginklas nukrito i 1m. aukscio ir suluzo per puse, kita vertus as turejau lygiai toki pati ginkla pirkau ta pacia diena is tos pacios parduotuves ir tarnauja iki siol :). Cia loterija su kinietiskais daiktais :). O buoze bent jau man butu mielesne medine, visgi naturalus daiktas :), vat jei tos medines buozes dar ir uszilenkinetu...... ( o gal jau ir yra)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit jus vieną kartą atsakinėti į tuos tusčius klausimus - suraskit, parodykit, paaiškinkit ir t.t.

Negi nesimato, kad žmogus net elementariausių terminų nežino, nes juk tam reikia skaityti, domėtis.

O kam - juk vėl pasidarys eilinę temą ir užduos klausimus, į kuriuos jau dešimtis ar šimtus kartų atsakyta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...