Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

del atakos uzdelsimo. grupeliai greitai pabegti neleido vienas toks antram aukste KPP su skydu besiilsintis veikejas kuris islindo su skydu ir juos gerai pristabde :D siurprizas ir nuostaba ju man patiko kai jie prade i skyda pliekti, tai kiti isgirdo ir atbego ir pribaige vargselius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 114
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Jei čia apie tą patį epizodą, tai tas "veikėjas su skydu" antrame aukšte greitai buvo priverstas dėtis raudoną liemenę ir, pagal "visas paniatkes" turėjo eiti į mertviaką, o ne kiurksoti demonstratyviai toliau už skydo.

 

 

..ir blogis yra 100% skaidrus skydas ir toks šaudymas:

http://public.fotki.com/Bombermen/riauses/img-2719.html

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del tos konkrecios atakos, labai noriu padekoti kolegom "banditam" kad kai uzsisuko vora VRM su Aru  ir ispliekem daugeli prie sienos ir krumuose, nebuvo pavieniu atsisaudymu is serijos "i mane nepataike, tai as saudysiu". Manau tai  buvo labai gera iliustracija, kaip galime pasaugoti vienas kita nuo traumu. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku greitai mane isjunge, bet siurprizas gavosi, o del skydo tai zinok per ji matosi bet labai blogai, nes jie smarkiai subraizyti tai pastatuose saudai aklai. o kai ginklas sone bendrai nezinai ar i ta puse saudai :D. o del mertveko tai jis buvo pirmam aukste tai tiesiog patingejau nusileisti o del greitumo tai uztrunka kol issitrauki liemene raudona, nes reikia padeti ginkla, palaikyti skyda su desine ranka ir su kaire trauktis liemene.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

No offence tamsta Mefisto, bet pagal tokia logika, NAFIGA VISAI TIE MERTVEKAI ir NUSAUTUJU TAISYKLE??? Juk Sunku nueit, Sunku issitraukt liemene, Siaip sunku prisipazint kad pataike. Davai Visi bus maklaudais, kad nebutu sunku...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

2 Mefisto2049

2 b00ras

 

Vyrai, baikit, žaidimas buvo puikus, kam dabar purvais viešai, turėsit progų...... O dabar kaip ir ne vietoje....

 

Mefisto, aš suprantu, kad tauta turi žinoti savo dydvyrius, bet Tu nesupratai minties (prikolo) - jei mes min. 5 min nebūtume "prapiz...ne" ruošdamieisi atakai, tai ir niekas laiku nebūtų spėjęs sugrįžti, nes visi jau būtų pakankamai toli ir užimti atakoje ir t.t......

 

Mano pagarba, jei tai buvo sąmoningai sugalvotas planas iš "kalinių" pusės. Tokiu atveju pavedė nervai arba žvalgyba.... Dar truputi išlaukti - ir ................

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...