Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas Vilniuje, sekmadienį


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 81
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Na rimtai dabar beprasmiška ieškoti kaltų ir pnš. Reikėjo daryti taip kaip gerbiamas organizatorius Lukashenka sako. Buvo pas mus nesklandumų, pasakėme ir tuojau pat buvo viskas išspresta. Organizatoriai ne šeip sau sako, jie jau turi patirties ir žino kaip buna  ;) Manau sniperis, kuris tai padarė, jau seniai perskaite postus ir kitą kartą pasitaisys, laikysis saugaus atstumo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Su saviskiu nelosiau, nes nezinojau kiek ms isduoda, o su overtune nesinorejo zmoniu zaloti ir siaip taisykles yra taisykles. Manau jei Mefisto butu is 10 metru gaves nuo 9.11 tai jo "aaiii" butu daug kas girdeje, nes pas kolega arti 190ms. Ir kitas dalykas, problema reikia identifikuoti musio lauke, tada galima sustatyt zmones i ivykio vietas ir pamatuot atstuma. O ne po visko kelti klausimus "ar galejo..." 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

SVD buvo pas melinuosius..O mefisto nuo manes gavo tris kartus ir tikrai didesniu nei 30m. Atstumu..

Na i ranka as paskutini karta gavau labai skaudziai. Na gal ne 10m buvo bet oda prakirto :-) as nekeliu del to problemos tiesiog pasistojo klausimas kaip daryti reikejo. 9.11 paskutinis tavo suvis i mane buvo skausmindasis, i zanda kai pataikei tai taip neskaudejo nes ten tikrai toli buvai, bet paskutiniam musi kai is bazes jus ismusinejom priejau daug arciau, ir uz tai buvau nubaustas :-)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,
esu tas nuomininkas apie kuri kalbejo “Mariux” (aciu jam uz palaikyma), randu aisku nera, tik skustis kolkas nepatogu ))))))
 
organizatoriams ir dalyviams noriu padekoti uz puikiai ir idomiai praleista laika, uz kruva teigiamu (kartais skausmingu :)  ) momentu, uz daugybe nauju ispudziu. “Fanthomas” seniai zadejo mane pakviest “...kai tik bus idomiau...”, pagaliau tai ivyko.
 
As tikrai nesiskundziu, tikrai nesu nepatenkintas ir tikrai dalyvausiu kituose zaidimuose.
Noreciau atsiprasyti vadu, del savo taktiniu klaidu, bei padekoti zaliu vadams: pagrindiniam vadui ir 3 grupes vadui, Miskiniui uz palaikyma ... ))))
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...