Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

G36


edutiz
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 3 months later...

As rekomenduociau TM, kadangi pats toki turiu. Pries tai turejau Star K versija. Man ji nepatiko todel kad isorinio vamzdzio tvirtinimas yra silpnas ir tikrai sulus o gauti originalu yra didele problema nes star ju atskirai negamina. Kitas dalykas optika kuri yra nekokybiska ir padaryti jai zero in yra problematiska arba neymanoma. Aplamai perkant airsoft sautuvus geriausia pirkti be optikos o po to issirinkti kuri labiau patinka. Po to nusipirkau TM g36c, ji turiu jau daugiau kaip metus ir jokiu problemu su juo neturejau isskyrus saugikli kuris anksciau ar veliau vistiek perdega o nemaloniausia kai viduri zaidimo. Del sios priezasties as ji visiskai paslinau ir turiu pasakyti kad tai tikrai niekam nepakenke. Aplamai perkant TM arba CA yra gerai del tos priezasties kad ju detales yra suderinamos todel gauti atsarginiu jai kas nutinka nera problema, taip pat siu kompaniju sautuvams detales gamina kiti gamintojai pavyzdziui kaip SISTEMA arba GUARDER. As nusipirkias savo sautuvui padariau siuos pakeitimis. Originalu vamzdi pakeiciau y 6.03 skersmens, spyruokle y M110 kad butu 328 ftp, pavaras y gretesnes kad nuiimtu stresa nuo variklio del padidejusios spyruokles galios. Taip pat pirkau eotech 552 red dot sight. Aplamai turedamas TM jokiu gedimu neturejau. Kas liecia kinietiskus sautuvus as asmeniskai manu kad pigus daiktas pigiu ir liks visada. Mano nuomone butu tokia kad geriau sumoketi truputi brangiau bet tureti tikrai gera daikta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Turejom gin gong 6 sautuvus, jie buvo pirkti uz gyvenvietes bendruomenes lesas, juos droze kas norejo vienerius metus. Tai silpnoji vieta yra korpusas, nekokybiska plastmase, luzta,skyla, is detuviu gerai beveikia 2, gerboxsai tikrai kokybiski pagal tokia kaina. Taiva, jei ne korpusai tai ir dabar visi ginklai butu veikianti, (viduja atskyla vamzdio tvirtinimas, vamzdis iseina is savo vietos ir bbsas nebepatenka i hop upa). Tai siu ginklu liga. Bent jau kiek teko susidurti man. Graibiau clasic army visai kitas korpuso vaizdelis. :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

atsakymas yra cia:

Lithuanian Airsoft Portal > NAUDINGA INFORMACIJA > Apranga, Ekipuotė, Ginklai > Ginklai

 

G36 Custom made, STAR + CA

 

STAR AEG

 

G36, integruota optika

 

G36C Silencer.

 

 

NuotraukaLithuanian Airsoft Portal > SKELBIMAI > PERKU/PARDUODU ( LT SALES AND TRADES )

STAR AEG: gal kas zino kur gauti?, svarstau dar

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Kam teko naudoti g36 su optika? Noriu pirkt JG g36e (tikraji, ne k versija) ir mane domina ar patogu naudotis pistoleto taikiliais ant integruotos optikos, nes man pavyzdiui idumu kaip patogu su jomis taikytis einant i kazkokias patalpas, kur optika neveiksminga ir reikia kazka kita naudot.Aciu, ypac noretusi isgisrti is SS, nes jie turi pilna g36 ir yra juos naudoje musyje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kam teko naudoti g36 su optika? Noriu pirkt JG g36e (tikraji, ne k versija) ir mane domina ar patogu naudotis pistoleto taikiliais ant integruotos optikos, nes man pavyzdiui idumu kaip patogu su jomis taikytis einant i kazkokias patalpas, kur optika neveiksminga ir reikia kazka kita naudot.Aciu, ypac noretusi isgisrti is SS, nes jie turi pilna g36 ir yra juos naudoje musyje.

Nepatiko mums ta optika integruota. Siauras lešis labai ir artina berods vos 1,5 karto, sunku su akiniais taikytis.

Geriau G36K imk, jei matysi, kad reikia optikos, tai užsidėsi kokią norėsi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kam teko naudoti g36 su optika?

Na, ne SS, bet irgi su G36 lakstau. Pas mane JG su custom optika. Kiek meginau gamykline optika, ji per tamsi, per maza, nesigauna greit prisitaikyt del pusmenulio efekto (na, kai ziuri per optika kiek kampu ir matos juodas krastas. Gal ir ipratimo reikalas, taciau kasdien neturiu galimybes treniruotis visokiom pozom taikytis. Uzsidejau 3-9X40 scope'a su pasvietimu - issisprende visi taikymosi klausimai (jei reikia - duosiu UK pardavejo pavadinima, pasimsi is ebay uz koki 170 LTL su siuntimu). 3x neiskreipia vaizdo taikantis is arti, 9x pakanka iziuret koks kamufliazas ar kokios spalvos raistis jei kazka pamatei besislepiant pakankamai toli. Scope'as uzdetas ant 'Large' tipo laikikliu, kas ji siek tiek pakelia ir lieka galimybe taikytis paprastu taikikliu patalpose ar artimuose atstumuose - nezinau kaip kitu gamintoju, bet JG tie taikikliai nenusisuka. Cia is dalies problema, nes butent del sitos prezasties neemiau 50 isejimo lesiu optikos, nes abejojau ar gausis uzdet nekliudant taikikliu. Kas liecia patalpas, uzlenkiama buoze labai padeda landziojant is kampu, taciau nebesigauna naudot dvigubu detuviu, nes trukdo uzlenktai buozei uzsifiksuot. Ir biskis nuo saves - JG su kaupu atperka ta salyginai nedidele suma. Tiesa, su custom optika norisi ir kiek daugiau taiklumo, cia precizinis vamzdelis dave gana apciuopiamu rezultatu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O STAR g36 su savo optika bei red dot sight? Bet vistiek greiciausiai imsiu jg g36ke su rail'u. :rolleyes: Be to, galima palyginti g36c taikluma su m4? Turiu omeny, ar jie mazdaug panasus ar m4 vis del to taiklesnis.

Pana?ūs:

manau daug kur ?iame forume para?yta tas pats - ginklų taiklumas priklauso nuo vidurių, o viduriai i? esmės nesiskiria, skiriasi tik i?orė. Gali būti smulkių variacijų, priklausančio nuo gamintojo ir ginklo kainos (mano nuomone 600lt ginklas ?audo prasčiau u? 1300Lt ginklą, bet skirtumas laaabai ne?ymus), ?ymiai didesnį skirtumą duoda sunkesni ?oviniai, galingesnė spyruoklė, siauresnis vamzdelis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

STARo (ARES) G36 optika yra prasciausia airsoftui: ji padaryta arciausiai kovinio originalo, t.y. tam, kad ja naudotis, reikia labai (stipriausiai) priartinti aki prie linzes. KAM-o puslapyje matosi, kaip is tikro taikosi: va taip ir STAR'o. Be to pati markiruote nepatogi: linijos per storos. Airsoftui su jo atstumais visa tai tiesiog nepatogu. Be to ji mazai reguliuojasi, taigi gali buti kad tiesiog nesuvesi su suvio linija.

Jeigu apie G36 modelio optika, tai CA turbut patogiausia. Bet geriausia is tikruju padaryti kai patare auksciau: pirkti paprasta rail'a: veliau ant virsaus galesi tvirtinti,ko duse pageidauja.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...