Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Reikalinga pagalba: airsofto žaidėjų apklausa moksliniam darbui


J.J.Simpson
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Dėkoju visiems už pagalbą atliekant tyrimą. Viso atsakė 133 respondentai. Duomenys apdorojami, darbas rašomas. Gal kam bus įdomu, įkeliu vieną iš demografinių figūrų. Lentelė kaip sakant anoniminė, vardų nėra. Ji bus tarp viešai prieinamų duomenų. Joje matomas respondentų pasiskirstymas pagal amžių. Galima visokias išvadas daryti :)Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju visiems už pagalbą atliekant tyrimą. Viso atsakė 133 respondentai. Duomenys apdorojami, darbas rašomas. Gal kam bus įdomu, įkeliu vieną iš demografinių figūrų. Lentelė kaip sakant anoniminė, vardų nėra. Ji bus tarp viešai prieinamų duomenų. Joje matomas respondentų pasiskirstymas pagal amžių. Galima visokias išvadas daryti :)Nuotrauka

fitinsi ir gausi tradicinį Gausą. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar socialiniuose moksluose to reikia, tačiau tiksliuosiuose pateikiant tokius duomenis dažniausiai aproksimuojam juos, kad parodyti kažkokią tendenciją. Na o gamtoj dažniausiai viskas aproksimuojasi arba į eksponentę arba į Gauso funkciją (varpo formos). Pas tave akivaizdžiai truputuką "šleivas" gausas (yra tekę baisesnių matyti, kur žmonės per kelis taškus jį bando fitinti :D ). Staigiai čia primečiau, nėr laiko daug, tai nežaisiu, nes reikia parametrus paderinti. :)

http://www.part.lt/img/d87f5fce586f498ef4cafc745dfcf172474.png

P.S. Daryta ne su SPSS, bet jei reiks pagalbos su duomenų analize - kreipkis. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi amžius pas mane buvo kontrolinis klausimas ir tyrime nedalyvavo kaip sudėtinė kitų analizių dalis - aš jo į kategorijas neskirstau. GAUS gal čia bus Normal distributio kreivė? :) Aš su K-S ir Shapiro testais ją tikrinau...

 

Beto perversti iš scale į ordinal prarandamas matavimo jautrumas. Jau geriau pratransformuoti ir tada bandyti. Jeigu nesigauna Normal, juk be Normal distribution gali Spearman'o koreliaciją naudoti :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...