Jump to content


Photo

Legion Etrangere V : carrefour d'or


 • Please log in to reply
36 replies to this topic

#21 Gisis

Gisis

  grandinis

 • Members
 • 65 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: ESKADRONAS

Posted 10 September 2018 - 09:51 AM

Olia! Game'as Eskadrono akimis

 

APIE SITUACIJĄ BENDRAI

 

Praeitais metais sukilėliai prarado miestą ir didžiąją dalį jų išskerdė legionas. Dėl šios priežasties sukilėliai neteko pasitikėjimo iš Nigerio respublikos, nes "nelabai gabūs". Dėl šios priežasties mes kaip ir netekome vienintelio tiekimo, kurį bent kažkokį tikėjomės turėti iki tol, kol neįrodysime Nigeriui, kad

- sukilėlių čia vis dar yra ir nori kovoti

- Legionas daro didžiules represijas, kankina vietinius ir tikrai ankščiau ar vėliau persikels ir į Nigerį "daryti tvarkos"

- mes turime potencialo ir reikia tik nedidelės paramos iš Nigerio pusės

 

------------------------------------------------

 

APIE SUKILĖLIŲ PAJĖGŲ DYDĮ

 

Mūsų padalinys susidėjo iš 14 žmonių + VIP'as:

- 1 žmogus visada buvo prie VIP'o

- 4 žmonės buvo be vamzdžių

- 3 beretės, kurios vengė veltis į tiesioginę ugnį

 

Realiai pirmą dieną darbinius vienu metu turėjome 6 vamzdžius + beretės

 

Antrą dieną 2 žmonės vamzdžius pasiėmė, tai turėjome 8 + beretės.

 

Papildomai turėjome paramą iš Nigerio sukilėlių, kurie kartais prisijungdavo padėti arba pajudinti šaršalą kurioje nors kitoje vietoje, kad mes galėtume kažką nuveikti.

 

Natūralu, kad su tokiomis pajėgomis į tiesioginę ugnį eiti yra beveik 0 šancų, nes legionieriai, kiek matėme, daugiausi dirbo skyriumi ar ne daugiau, kas iškart lenkė mūsų pajėgumus. Plius, Legiono skyriaus vienetas niekada nesirūpino savo vadų saugumu, kas reiškia, kad galėjo dirbti daug veržliau ir agresyviau nei mūsų žmonės.

 

------------------------------------------------

 

APIE MŪSŲ PLANĄ

 

Kadangi esame sukilėliai, tai planą sudėlioti žiauriai sunku, nes realiai viskas priklauso nuo to, kaip pavyks susiderėti ir kokių veiksmų imsis kiti. Vienintelis dalykas, kuris buvo labai aiškiai apčiuopiamas ir kontroliuojamas - PR'as.

 

1 fazė - PR'as.

 

Šios fazės tikslas buvo iš esmės sukiršinti visas puses, kurios dalyvauja žaidime, o labiausiai užstumti ant Legiono. Tam pačioje pradžioje puikiai pasitarnavo Senio pikti žodžiai, kaip jis visus skers, kaip niekam prie legiono nesiartinti ir t.t., tik gaila, kad juos kažkas eigoje pratrynė (kitą kartą, kai lipat ant bačkos ir išsitaškot, tai nekoreguokit / netrinkit - patys griaunat žaidimą, nes, jei ateitumėt į miestą ir visus apšertumėt, tai kaip ir būtų apšerta - ctrl + z gi nepaspausi kiekvieną kartą :))) ). Buvo daug sumaišties, buvo daug erzelio ir t.t. Aišku, tuomet įsijungė Legiono kontr-PR'as, kuris vaibą šiek tiek numušė nuolat kartodami "čia nesamonė", "čia neteisinga info", "čia propaganda" ir pan. It's ok, kad jūs taip darėt, nes gęsinot nebe laužą, o realiai gerai užsikūrusią daržinę, bet supraskit, kad normaliu atveju, tai niekas netrauktų nuotraukų iš interneto, jų nekarpytų ir nepateikinėtų už realius faktus - čia gi žaidimas buvo :))). Aišku atsiradus legiono page'ui, barui ir barygoms, viskas dar suįdomėjo. Reikėjo nebe tik stumti savo liniją, bet ir analizuoti ką paraleliai šneka kiti - buvo žiauriai osam!

 

Anyway, mes savo pirmame etape pasiekėme su kaupu...

 

Labai svarbu pabrėžti!!! Formaliai žaidimo apraše sukilėlių kaip ir nebuvo. Reikėjo tos dalies ir laikytis, nes pradėti kelti WooWoo ir Gisio fotkes ir rėkti, kad jie vadai iš esmės tiek man, tiek WooWoo (jis išvis buvo netyčia pakištas lygioj vietoj, nes mes kaip tik norėjome su jais nuo pradžių užmegsti kontaktą) biškį sugriovėt reikalus :)

 

2 fazė - SĄJUNGININKŲ RINKIMAS

 

Tuaregai

- Legionas su Seniu apšėrė Tuaregus, kad jie yra nekažką ir liepė nesiartinti nei prie bazės, nei prie Legiono, nes šaudys. Mums žiauriai geras option'as, nes legionas realiai neatvyko ginti Tuaregų į Malį. Gaila, kad neturėjome laiko komunikuoti, o ir tuaregai nelabai gilinosi (gal nebuvo matę), kaip Legionas jų nekenčia, nors kartais apsimestinai rodo, kad myli

 

Karalius & Co

- Kadangi jis Tuaregas, tai turi ginti savo rinkėjus

- Karalius kaip ir pralaimėjo rinkimus Mandingams, tai galvojome, jog baras būtent ir statomas tam, kad verstų karalių ir perimtų valdžią

- Nepavyko normaliai sukontaktuoti :(

 

Mandingai

- Jokios draugystės, nes kenkia tiek Tuaregams, tiek labai supportino Legioną

 

PMC

- Money hunteriai, su kurias galima daug ką sutarti ir daug ką prasukti; buvo keli optionai:

  - padaryti deal'ą su jų šefu iš korporacijos, kad dabar jo sauga rūpinasi sukilėliai, nes PMC to nebesugeba padaryti

  - PMC įkalti "apsaugos mokestį nuo vietinių"

  - atimti visas kasyklas, auksą stumdyti barygom, kad jie jį perparduotų PMC ir tokiu būdu įsigyti dar vieną priešą

  - atimti kasyklas, nusiimti 10-20% ir auksą pardavinėti PMC

- Dar galvojome, kad Legionas PMC neleis nieko kurjeriauti (taip senis buvo parašęs, kad čia viskas nelegalu), tai norėjome įsiplakti ir pakurjeriauti, aišku už tam tikrą procentėlį; o gal kažką ir pamesti bekurjeriaujant :)))

- Mūsų VIP'as susisiekė ir paėmė pinigus. Aišku akumą pardavėm barygoms, tai kažkaip po šito vengėm ir net dėl final puolimo su jais nesiderinome

 

Barygos

- Draugeliai. Nors meilė ir už pinigus, bet vieninteliai, kurie tikėjom, kad suorganizuos visko, ko reikia ir dar nešaudys mums į nugaras. Ačiū, vyručiai, kad parėmėt ženkliomis nuolaidomis ir tuo, ko visada reikėjo. Mes jums padėjom irgi kiek galėjom

 

Legionas

- Čia viskas aišku :)))

- Šiais metais, beja, nekėlėm sau tikslo nei vienai beretei, nei vėliavoms, nei nukalti vadus (sorry Jonny, tu 2 kartus pats užgriuvai ant peilio :))) )

- Kadangi buvome praradę miestą ir stipriai susimažinę savo pajėgas, tai norėjome įgauti daugiau svorio

 

Gangai

- Turbūt neadekvačiausi žaidėjai, dalis jų neblaivių (ne pachmelni po socializacijos, bet realiai apsinešusių nes byčino toliau game'o metu)

- Mūsų tikslas su jais buvo ne kariauti, o pabandyti pasiūlyti kaip uždirbti daugiau, t.y. pradžioje, kad auksą tiekia mums, o ne PMC, mes mokame jiem 20-30% ir tokiu būdu bandome kažkaip susibičiuliauti iki tol, kol einame reipinti legiono

- Pirma pažintis su gangu - ne derybos, o susišaudymas / pjaustymasis ir pan, kas kaip ir aiškiai pasakė, kad nieko su jais nesusidraugausim

- Tiesa, tikėjomės, kad gangai patys norės labai tarpusavyje kariauti ir mus kaip civilius trauks į tą kovą. Bet kažkaip gavosi, kad dar vieni vargšus sukilėlius norėjo išmelžti (WooWoo, 2K mums PMC siūlė už akumą, šoviniai ėjo po 250-300, bintai berods po 500, tai tie 2K nekažką. 4k buvo jau ok, bet mes jau buvom Barygom atidavę akumą) :)))

 

Mandingai

- Taip ir nepasimatėm nei su vienu

 

Kažkoks britų SAS'as

- Nežinau, kas sugalvojo, bet (mano nuomone) visiška pieva. Realiai dar vieni čiūvai, kurie varo likinti sukilėlių. Viskas būtų puiku, jei jų būtų buvė 80, o legiono 15, bet kai atvirkščiai ir dar su nesveikai daug ribojimų, tai įvesti dar vienus ale sukilėlius, kurie kilina sukilėlius, tai gaunasi kaip ir legioniui 0 pasipriešinimo :)))

 

RK

- Šykštuoliai. Mes iki jūsų tai niekaip, nes visas miestas belekaip saugomas, už bintus plėšėt taip, kad mes išsileidom ir pradėjom skaičiuoti kiek buvo pinigų bbs'ams pirkti arba išvis pradėjote nebepardavinėti. Realiai viso game'o metu turėjome 7 pleistrus: 4 nusipikom ir 3 atėmėme.

 

Nigerio sukilėliai - ginklo broliai!

- Nelabai jumis pasitikėjome, bet neturėjome galimybės kur trauktis, nes buvome permažai

- Pirmos pasalos metu tikrai galvojome, kad jūs mus pridavėte (jūsų 3 žmonės tai akivaizdžiai stovėjo ant / prie kelio ir apsišvietė konvojui, kad galiausiai jis nebegryžo). Taip pat įtarimą kėlė maišelis su PMC tagu, nes nelabai supratome prasmės jo ir kodėl norėjote juos pakišti :))

- BTW, ta pasala turėjo būti kaip ir esminė, nuo kurios turėjome atsispirti, nes ten buvo mūsų resursai :'(

- Anyway, ačiū, kad nesušaudėte į nugaras, neatėmėte berečių ir padėjote poke'inti:))))

 

Žurnalistai

- Sorry, Bartai, kad palindai po kūju PR'o metu, bet čia irgi labai gerai paėję buvo ir norėjome, kad žurnalistai legioną pradėtų nušvietinėti kaip despotų bendruomenę, kur kariai engiami, kur dedovčinos, kur liūdesys ir taip padėti pervilioti kažką į mūsų, sukilėlių pusę

 

Jei buvo daugiau kažko, bet iki manęs info neatėjo, tai nelabai supratome jų vertės.

 

Apibendrinant fazę. Viskas vyko ne taip, kaip tikėjomės (seniuk, čia gi legionas, čia niekas nevyksta taip, kaip susiplanuoji :)))) ), bet tiekimo grandinę per Barygas užtikrinti pavyko ir labai sklandžiai. Vieną kartą mūsų kurjeris buvo numelžtas šiek tiek, bet visa kita buvo ok.

 

3 fazė - ERZELIO KĖLIMAS

 

Čia realiai buvo viskas žiauriai sudėtinga

- Mūsų buvo stipriai per mažai. Legionas buvo visada įsitvirtinęs, išsimėtęs slapukus, judėjo didesnės pajėgom, kartais mus persekiojo ir t.t.

- Realiai mes galėjome tik diversijas daryti (random apšaudyti legiono bazę, apšaudyti miestą, pabandyti užimti orouostą ir pan). Imant betkokį objektą gi minimum turi turėti arba dvigubai didesnę vamzdžių persvarą, arba vamzdžių "kokybe" - snaiperiai, sunkieji kulkosvaidžiai, minosvaidžiai ir pan. Tai imti miestą, kuriame budi kažkokie bičiukai, o juos supportina slapukai (spėju viso skyrius final skaičiuje) + dar elektrinėje sėdi QRF'as, tai tiesiog savižudybė. Arba pulti bazę, kai realiai žinai, kad eini tik BBS'ų ant sienos išmyžti, nes gi viskas 360 aptverta ir net jei nukaltume bokštelius, tai turėtume eiti per paradinį, kur aišku visi mus sušaudytų :))). Bet bandėme... Dažnai atrodėme kaip lūzeriai be taktikos ir pan, bet realiai tai visi mūsų puolimai vienaip arba kitaip buvo tokie random VILIANTIS, kad gal ten nebus kokių 20-30 snukių ir su savo 6-8 kažką nuveiksim :)))

- Iš kitos pusės visiškai nesupratau kokio velnio jūs darėt stop'ą, kai realiai turėjot transportą arba judėjot juokingus atstumus... Suprantu, kad pavargot daryti atsispaudimus ar dar kažką neveikti, bet čia turbūt vadų problema, kad neįvertino, nes game'as buvo non-stop'as, neturėjo kilti jokių klausimų "ar žaidžiam, ar einam miegoti" ir turėjo susiplanuoti, kad 80 bičų (seniuk, 80 bičų su įtvirtinta vieta ramiam poilsiui) pasiilsėtų ir dirbtų visą savaitgalį. Realiai sustabdę kaip ir pashikot reikalą mums, nes mes norėjom vėliavos vogti, pašaudyti į bokštelius, gal tvorą prasipjauti ir į vidų užeiti bazės imituont persikasimą, gal granatą įmesti į vidų (žiauriai liūdna, kad nebuvo granatų, nes šiek tiek irgi pašiko reikalą, nes norėjom jomis apmėtyti legiono rytinę rikiuotę) ar pan. Šiaip ir patys sau pašikot, nes naktį adrenalino būna kokius 5 kartus daugiau nei dieną...

 

Realiai buvome tokioj situacijoj, kad judėti galėjome tik arba kažkur einam slėpdamiesi ir bijodami kiekvieno traškėjimo, arba bėgdami iš mūšio kaip avinai, nes kad ir kaip taktiškai besitrauksi, nesukariausi su Legiono skyrium

 

APIBENDRINIMAS

 

8/10

- Labiausiai kišo koją tai, kad sukilėlių buvo žiauriai mažai lyginant su kitomis pusėmis ir neturėjome adekvataus opozito priešui

- Iš kitos pusės, gaila, kad ne visos pusės adekvačai įvertino legiono grėsmę ir norėjo ne jį nukalti, o kažkodėl kilinti sukilėlius, kurie kaip ir norėjo jiems padėti atsikratyti legiono ir išspręsti kitas jų problemas

- Kas iš esmės ištraukė situaciją - legiono atsainus požiūris į sulaikytuosius, nes tiek pjovę aptikrinimo metu, pjovę iš nugaros šiai larpo metu, sušaudę bėgdami iš ligoninės ir t.t. nei viename game'e nebuvo. Realiai man kaip vadui buvo labai smalsu sulaukti savo chebros grįžtant iš kalėjimo, nes vis papasakodavo kokių nesamonių pridarė (aišku viskas legalu :)) )

- GM'o turėjimas šalia. Labai tikėjausi, kad bus bandoma kažkaip tiesiogiai ir stipriai įtakoti veiksmus, pvz, kai praradome konvojų, tai tikėjausi, kad bus antrasi konvojus po kokios valandos, kitoje vietoje ar pan, nes, realiai, jei nebūtume susišaudę paramos iš miesto, galėjo mums game'as visai neįvykti :))))

- Raudonas beretes nešioti matomoje vietoje nėr teisinga mintis, nes visiems jos tampa masalu ir realiai bando pagauti nesvarbu kaimietis, legionas ar belekas. Būtų galima sutarti jas nešioti pvz šoninėje kišenėje, kad patikrinimo metu būtų galima aiškiai rasti, bet ne akivaizdžiai ją rodyti

 

IR PABAIGAI

Tiek aš, tiek komanda labai tikimės, kad po 5 metų tooso "legionieriams kontraktas dar bus pratęstas" ir 6asis legionas įvyks. Eskadronas bookinasi datą 09.07-08 dienas ir laukia žinių :)))

 

PADĖKOS

- Pirmiausia ačiū orgams už viską (daug reiktų vardinti, bet tiesiog UŽ VISKĄ)

- Ačiū Oni, kad kaip broliai stovėjo petis petin, kiek tik galėjo! Buvo smagu dirbti kartu ir džiugu! Smagu, kad pasirašėt ant visų avantiurų, nors mūsų judėjimas šio grajaus metu buvo švelniai tariant toli nuo tiesioginio airsoftinio kontakto.

- Ačiū Seniui su Balu, kad įsitraukėt į sukilėlių PR'ą, nes gal ir netikslingai, bet stipriai prisidėjote prie vibe'o ir šaršalus, kuris pradėjo kilta dar likus daugiau nei savaitei iki grajaus

- Ačiū visoms žaidusioms pusėms

 

------------------------------------------------

 

PS.: Tikiuosi niekas neįsižeidė raštliava Facebooke ir Legionelių tagu prie įėjimo vartų. Jei įsižeidėt, tai patys kalti, nes nebuvo jokio intereso užstumti nei ant vieno asmeniškai - čia tik žaidimas :).

 

Iki greito!#22 Barsas

Barsas

  eilinis

 • Members
 • 4 posts
 • Komanda: Fenris

Posted 10 September 2018 - 11:41 AM

Hmmzz,daug nemėgstu kalbėti ar diskutuoti. 😒

Čia Gangai ( tie kur buvo poligono gale po dešine) aukso visai nematėm, nes mašina kasimo jau iškart buvo dead- neveikia. Kas liečia sukilelius (, kurie ale norėjo "draugiškai" susitarti dėl aukso ar pagalbos del legion. Tartis noro Jus nerodet iškart vamzdžiai į mus ir šmonas. Tai viskas ok, bet kaip paieškojimas ejo pripjoviau jį, bet kam kolegos iš auto serija į mane paleido ( saugaus atstumo nėra) ar 2 ginklai ( pistoletai) tai dekoras. Tolimesni ketinimai, mesti dūminė į gyvenamas patalpas per kaminą ( miegojom Miško broliu bunkery Wtf.??? O dėl akumo (auto), kuris buvo skirtas apšvietimui kasyklos, manau smagiai patampet miškais jį.

Legiono kariai.!
Pastebejimai judėkite vyrai, jūsų daug ir sėdite kalne dar už tvoros.??? Toks jausmas,kad atvyko legion kariai miške "pamiegot". Vakare iš viso ramu, jokios apsaugos ( apšvietimas) nors eik skresk miegančius. Praradot ir antena 6dienio vakare. P.s. Jei nežinot kaip ardosi granatą ( THUNDER B SONIC GRENADE) tai kokio b.bio lįsti ten, pametet tarpinė ir out game daiktas. Taip taip,jas galima buvo naudoti nes Co2.

Trumpai dar kas nervavo žaidime toks jausmas, kad dauguma taip : taisyklės praėjau, pasą gavau ir viską pamiršau, daug ginčų su raudonom liemenėmis dėl iškvietimo medikų, pleistro klijavimo ir bla bla.

Orgams Dėkui už pastangas ir įdėta laiką kuriant game atmosfera-istorija. Visi kiti Vysva, Lapė ačiū už geras kainas, PMC apsauga už supratimą ir pagalbą. Bekerio hebrai už veiksmą ir dėkui.

#23 Gisis

Gisis

  grandinis

 • Members
 • 65 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: ESKADRONAS

Posted 10 September 2018 - 12:58 PM

Hmmzz,daug nemėgstu kalbėti ar diskutuoti.

Čia Gangai ( tie kur buvo poligono gale po dešine) aukso visai nematėm, nes mašina kasimo jau iškart buvo dead- neveikia. Kas liečia sukilelius (, kurie ale norėjo "draugiškai" susitarti dėl aukso ar pagalbos del legion. Tartis noro Jus nerodet iškart vamzdžiai į mus ir šmonas. Tai viskas ok, bet kaip paieškojimas ejo pripjoviau jį, bet kam kolegos iš auto serija į mane paleido ( saugaus atstumo nėra) ar 2 ginklai ( pistoletai) tai dekoras. Tolimesni ketinimai, mesti dūminė į gyvenamas patalpas per kaminą ( miegojom Miško broliu bunkery Wtf.??? O dėl akumo (auto), kuris buvo skirtas apšvietimui kasyklos, manau smagiai patampet miškais jį.

Legiono kariai.!
Pastebejimai judėkite vyrai, jūsų daug ir sėdite kalne dar už tvoros.??? Toks jausmas,kad atvyko legion kariai miške "pamiegot". Vakare iš viso ramu, jokios apsaugos ( apšvietimas) nors eik skresk miegančius. Praradot ir antena 6dienio vakare. P.s. Jei nežinot kaip ardosi granatą ( THUNDER B SONIC GRENADE) tai kokio b.bio lįsti ten, pametet tarpinė ir out game daiktas. Taip taip,jas galima buvo naudoti nes Co2.

Trumpai dar kas nervavo žaidime toks jausmas, kad dauguma taip : taisyklės praėjau, pasą gavau ir viską pamiršau, daug ginčų su raudonom liemenėmis dėl iškvietimo medikų, pleistro klijavimo ir bla bla.

Orgams Dėkui už pastangas ir įdėta laiką kuriant game atmosfera-istorija. Visi kiti Vysva, Lapė ačiū už geras kainas, PMC apsauga už supratimą ir pagalbą. Bekerio hebrai už veiksmą ir dėkui.

 

1. Mes buvome šviežiai po susišaudymo apie 3 kasyklą, todėl pamatę jus, su ginklais nebe pirmą kartą trinantis netoli mūsų, natūraliai padarėm apieškojimą, o ne tiesiog nušovimą. Būtume atėje sušaudyti, tai būtume ramiai nušovę ir tiek

2. Kad tu pripjoviai apieškantį - viskas ok, mūsų kaltė, tu šaunuolis :). Pasimokę iš jūsų po to mes taip pat pjovėm legiono karius ir vadus

3. Dūminė į patalpas. Mes nemetėm. Būtume turėję granatą, būtume įmetę. Taip, mes kalbėjom apie tai, nes buvo kažkas viduje užsirakinęs ir nelindo lauk, bet final išsivalėm šalia buvusias ir nieko į vidų neužmetėm. Bet iš to, kaip jūs elgėtės, tai atrodė, jog norite, kad įmestume

4. Kadangi čia žaidimas ne paslėpk (užkasiai giliai ir pamiršai), o susiderėk, sukariauk ir pan, tai turbūt būtų buvę papraščiau pasakyti, kur yra kasykla, kažkaip visiems pasijuokti iš aptikrinimo situacijos ir susiderėti, nes kitoje situacijoje prie mūsų žmogaus irgi priėjo vienas žmogus, pasakė "40% (berods) arba nušaunu ir atimu viską", atsimosavo ir tiek - mūsų žmogus ir prašalaitis dirbo toliau savo darbus ir viens kitam netrukdė. Jūs kai pradėjot meluoti nuo susitikimo pradžios, kad nieko neturi, o kišenėse pilna, tai ir varėt dūdelę iki pabaigos, kol nepripjovėt - taigi žaidimas iš esmės ne apie tai...

5. Dėl kasūklos dar. Mes nežinojome nei kaip ji atrodo, nei kaip ji veikia. Žinojome tik apytikslę lokaciją. Jei iškarto būtumėte elgęsi ne arogantiškai, o pasakę "čia ne kasykla, ji už kalno" tai niekas nieko nebūtų daręs. Greičiausiai net bbs'us būtume palikę, nes elementariai jų tuo metu turėjome kalną. Ir pinigus, nes jų turėjom irgi belekiek.

6. Šaudytis mažu atstumu iš esmės nėra saugu. Nepasakėt, kur yra kasykla, vertėt jos ieškoti ir beprasmiai erzelį kėlėt (durys užrakintos, bet viduje girdim žmones). Kažkur kažkas juda po, nežinom ar čia kasykla. Lendam tikrinti - susišaudom vos ne poros metrų atstumu... Gerai, kad niekas rimčiau nenukentėjo.

7. Dėl šaudymo į patį pjovimo metu serija. Jos nebuvo, buvo pavieniai. Jei į tave nukreiptas ginklas, tai kam tu tada trauki ta peilį? Trauk, jei nenukreiptas, arba netrauk visai ir nieko nebus. Jei nebūtų į tave šovęs ir rėkęs "pyf paf", o tu tuo metu ale perpjovęs dar vieną?

 

Nesimatė iš jūsų nei geranoriškumo, nei mandagumo, nei noro tartis, nei noro šiaip kažką inline su game'u daryti. Labai keista skaityti priekaištus, kai patys situacijose provokavote, kad mes elgtumės taip, kaip surašėte...

 

Akumo labai netampėm ;). Čia turbūt konkrečiausias pavyzdys, ką mes žinojom apie "reikia pagrobti kasyklų įrangą". Būtumėt elementariai pasakę, kad akumas reikalingas mūsų apšvietimui, o jums reikalingas daiktas yra šis, tai net, jei ir nebūtume susiderėję ir jus sušaudę (mes gi pradžioje net nepasakėm jums, kad sušaudyti, nes verkėt, kad ką tik iš ligoninės tik paleido...), tai situacija vėlgi paprastesnė būtų buvusi...

 

See ya!#24 Barsas

Barsas

  eilinis

 • Members
 • 4 posts
 • Komanda: Fenris

Posted 10 September 2018 - 01:34 PM

Gisis

1 - Jūsų lokacija jau prieš 5 h buvo aiški. Mes nejom pult jūsų, nes turėjom kast auksą.

2. Kaip jus pamatem, ėjo 1 žmogus su kulkosvaidžiu ( atrodo nick Ukraina) rekiau: kokių tikslų einat ir kas jus. Atsakymo negirdėjau. Pradėjote apieška ir t.t. Tai čia "draugiskumas" užduodu klausimus jums atsakimo nėra. Manau bekalbant be kratų būtume susitare. Kas liečia to nušovimo manes ėjo ne 1 bbs i mane. Aš neverkiu kai tu čia akcentuoji ir nėra tikslo kurti istorijų iš piršto. Jei jums trūkumas info apie kasyklas kur jos yra, čia jūsų bėdos. Kad buvo kasykloj žmogus ir ją ginti pradėjo, faktas jo darbos toks.

Ačiū už žaidimą ir susitiksime kitais metais, jokių piktumu nėra.

P.s. Gali nevargti atrašant, nesivelsiu į diskusiją. Pasakiau jau viską.

#25 nutonas

nutonas

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 141 posts
 • Gender:Male
 • Location:Klaipėda
 • Komanda: Inglorious Bastards

Posted 10 September 2018 - 02:32 PM

Olia! Game'as Eskadrono akimis

 

APIE SITUACIJĄ BENDRAI

 

Praeitais metais sukilėliai prarado miestą ir didžiąją dalį jų išskerdė legionas. Dėl šios priežasties sukilėliai neteko pasitikėjimo iš Nigerio respublikos, nes "nelabai gabūs". Dėl šios priežasties mes kaip ir netekome vienintelio tiekimo, kurį bent kažkokį tikėjomės turėti iki tol, kol neįrodysime Nigeriui, kad

- sukilėlių čia vis dar yra ir nori kovoti

- Legionas daro didžiules represijas, kankina vietinius ir tikrai ankščiau ar vėliau persikels ir į Nigerį "daryti tvarkos"

- mes turime potencialo ir reikia tik nedidelės paramos iš Nigerio pusės

 

------------------------------------------------

 

APIE SUKILĖLIŲ PAJĖGŲ DYDĮ

 

Mūsų padalinys susidėjo iš 14 žmonių + VIP'as:

- 1 žmogus visada buvo prie VIP'o

- 4 žmonės buvo be vamzdžių

- 3 beretės, kurios vengė veltis į tiesioginę ugnį

 

Realiai pirmą dieną darbinius vienu metu turėjome 6 vamzdžius + beretės

 

Antrą dieną 2 žmonės vamzdžius pasiėmė, tai turėjome 8 + beretės.

 

Papildomai turėjome paramą iš Nigerio sukilėlių, kurie kartais prisijungdavo padėti arba pajudinti šaršalą kurioje nors kitoje vietoje, kad mes galėtume kažką nuveikti.

 

Natūralu, kad su tokiomis pajėgomis į tiesioginę ugnį eiti yra beveik 0 šancų, nes legionieriai, kiek matėme, daugiausi dirbo skyriumi ar ne daugiau, kas iškart lenkė mūsų pajėgumus. Plius, Legiono skyriaus vienetas niekada nesirūpino savo vadų saugumu, kas reiškia, kad galėjo dirbti daug veržliau ir agresyviau nei mūsų žmonės.

 

------------------------------------------------

 

APIE MŪSŲ PLANĄ

 

Kadangi esame sukilėliai, tai planą sudėlioti žiauriai sunku, nes realiai viskas priklauso nuo to, kaip pavyks susiderėti ir kokių veiksmų imsis kiti. Vienintelis dalykas, kuris buvo labai aiškiai apčiuopiamas ir kontroliuojamas - PR'as.

 

1 fazė - PR'as.

 

Šios fazės tikslas buvo iš esmės sukiršinti visas puses, kurios dalyvauja žaidime, o labiausiai užstumti ant Legiono. Tam pačioje pradžioje puikiai pasitarnavo Senio pikti žodžiai, kaip jis visus skers, kaip niekam prie legiono nesiartinti ir t.t., tik gaila, kad juos kažkas eigoje pratrynė (kitą kartą, kai lipat ant bačkos ir išsitaškot, tai nekoreguokit / netrinkit - patys griaunat žaidimą, nes, jei ateitumėt į miestą ir visus apšertumėt, tai kaip ir būtų apšerta - ctrl + z gi nepaspausi kiekvieną kartą :))) ). Buvo daug sumaišties, buvo daug erzelio ir t.t. Aišku, tuomet įsijungė Legiono kontr-PR'as, kuris vaibą šiek tiek numušė nuolat kartodami "čia nesamonė", "čia neteisinga info", "čia propaganda" ir pan. It's ok, kad jūs taip darėt, nes gęsinot nebe laužą, o realiai gerai užsikūrusią daržinę, bet supraskit, kad normaliu atveju, tai niekas netrauktų nuotraukų iš interneto, jų nekarpytų ir nepateikinėtų už realius faktus - čia gi žaidimas buvo :))). Aišku atsiradus legiono page'ui, barui ir barygoms, viskas dar suįdomėjo. Reikėjo nebe tik stumti savo liniją, bet ir analizuoti ką paraleliai šneka kiti - buvo žiauriai osam!

 

Anyway, mes savo pirmame etape pasiekėme su kaupu...

 

Labai svarbu pabrėžti!!! Formaliai žaidimo apraše sukilėlių kaip ir nebuvo. Reikėjo tos dalies ir laikytis, nes pradėti kelti WooWoo ir Gisio fotkes ir rėkti, kad jie vadai iš esmės tiek man, tiek WooWoo (jis išvis buvo netyčia pakištas lygioj vietoj, nes mes kaip tik norėjome su jais nuo pradžių užmegsti kontaktą) biškį sugriovėt reikalus :)

 

2 fazė - SĄJUNGININKŲ RINKIMAS

 

Tuaregai

- Legionas su Seniu apšėrė Tuaregus, kad jie yra nekažką ir liepė nesiartinti nei prie bazės, nei prie Legiono, nes šaudys. Mums žiauriai geras option'as, nes legionas realiai neatvyko ginti Tuaregų į Malį. Gaila, kad neturėjome laiko komunikuoti, o ir tuaregai nelabai gilinosi (gal nebuvo matę), kaip Legionas jų nekenčia, nors kartais apsimestinai rodo, kad myli

 

Karalius & Co

- Kadangi jis Tuaregas, tai turi ginti savo rinkėjus

- Karalius kaip ir pralaimėjo rinkimus Mandingams, tai galvojome, jog baras būtent ir statomas tam, kad verstų karalių ir perimtų valdžią

- Nepavyko normaliai sukontaktuoti :(

 

Mandingai

- Jokios draugystės, nes kenkia tiek Tuaregams, tiek labai supportino Legioną

 

PMC

- Money hunteriai, su kurias galima daug ką sutarti ir daug ką prasukti; buvo keli optionai:

  - padaryti deal'ą su jų šefu iš korporacijos, kad dabar jo sauga rūpinasi sukilėliai, nes PMC to nebesugeba padaryti

  - PMC įkalti "apsaugos mokestį nuo vietinių"

  - atimti visas kasyklas, auksą stumdyti barygom, kad jie jį perparduotų PMC ir tokiu būdu įsigyti dar vieną priešą

  - atimti kasyklas, nusiimti 10-20% ir auksą pardavinėti PMC

- Dar galvojome, kad Legionas PMC neleis nieko kurjeriauti (taip senis buvo parašęs, kad čia viskas nelegalu), tai norėjome įsiplakti ir pakurjeriauti, aišku už tam tikrą procentėlį; o gal kažką ir pamesti bekurjeriaujant :)))

- Mūsų VIP'as susisiekė ir paėmė pinigus. Aišku akumą pardavėm barygoms, tai kažkaip po šito vengėm ir net dėl final puolimo su jais nesiderinome

 

Barygos

- Draugeliai. Nors meilė ir už pinigus, bet vieninteliai, kurie tikėjom, kad suorganizuos visko, ko reikia ir dar nešaudys mums į nugaras. Ačiū, vyručiai, kad parėmėt ženkliomis nuolaidomis ir tuo, ko visada reikėjo. Mes jums padėjom irgi kiek galėjom

 

Legionas

- Čia viskas aišku :)))

- Šiais metais, beja, nekėlėm sau tikslo nei vienai beretei, nei vėliavoms, nei nukalti vadus (sorry Jonny, tu 2 kartus pats užgriuvai ant peilio :))) )

- Kadangi buvome praradę miestą ir stipriai susimažinę savo pajėgas, tai norėjome įgauti daugiau svorio

 

Gangai

- Turbūt neadekvačiausi žaidėjai, dalis jų neblaivių (ne pachmelni po socializacijos, bet realiai apsinešusių nes byčino toliau game'o metu)

- Mūsų tikslas su jais buvo ne kariauti, o pabandyti pasiūlyti kaip uždirbti daugiau, t.y. pradžioje, kad auksą tiekia mums, o ne PMC, mes mokame jiem 20-30% ir tokiu būdu bandome kažkaip susibičiuliauti iki tol, kol einame reipinti legiono

- Pirma pažintis su gangu - ne derybos, o susišaudymas / pjaustymasis ir pan, kas kaip ir aiškiai pasakė, kad nieko su jais nesusidraugausim

- Tiesa, tikėjomės, kad gangai patys norės labai tarpusavyje kariauti ir mus kaip civilius trauks į tą kovą. Bet kažkaip gavosi, kad dar vieni vargšus sukilėlius norėjo išmelžti (WooWoo, 2K mums PMC siūlė už akumą, šoviniai ėjo po 250-300, bintai berods po 500, tai tie 2K nekažką. 4k buvo jau ok, bet mes jau buvom Barygom atidavę akumą) :)))

 

Mandingai

- Taip ir nepasimatėm nei su vienu

 

Kažkoks britų SAS'as

- Nežinau, kas sugalvojo, bet (mano nuomone) visiška pieva. Realiai dar vieni čiūvai, kurie varo likinti sukilėlių. Viskas būtų puiku, jei jų būtų buvė 80, o legiono 15, bet kai atvirkščiai ir dar su nesveikai daug ribojimų, tai įvesti dar vienus ale sukilėlius, kurie kilina sukilėlius, tai gaunasi kaip ir legioniui 0 pasipriešinimo :)))

 

RK

- Šykštuoliai. Mes iki jūsų tai niekaip, nes visas miestas belekaip saugomas, už bintus plėšėt taip, kad mes išsileidom ir pradėjom skaičiuoti kiek buvo pinigų bbs'ams pirkti arba išvis pradėjote nebepardavinėti. Realiai viso game'o metu turėjome 7 pleistrus: 4 nusipikom ir 3 atėmėme.

 

Nigerio sukilėliai - ginklo broliai!

- Nelabai jumis pasitikėjome, bet neturėjome galimybės kur trauktis, nes buvome permažai

- Pirmos pasalos metu tikrai galvojome, kad jūs mus pridavėte (jūsų 3 žmonės tai akivaizdžiai stovėjo ant / prie kelio ir apsišvietė konvojui, kad galiausiai jis nebegryžo). Taip pat įtarimą kėlė maišelis su PMC tagu, nes nelabai supratome prasmės jo ir kodėl norėjote juos pakišti :))

- BTW, ta pasala turėjo būti kaip ir esminė, nuo kurios turėjome atsispirti, nes ten buvo mūsų resursai :'(

- Anyway, ačiū, kad nesušaudėte į nugaras, neatėmėte berečių ir padėjote poke'inti:))))

 

Žurnalistai

- Sorry, Bartai, kad palindai po kūju PR'o metu, bet čia irgi labai gerai paėję buvo ir norėjome, kad žurnalistai legioną pradėtų nušvietinėti kaip despotų bendruomenę, kur kariai engiami, kur dedovčinos, kur liūdesys ir taip padėti pervilioti kažką į mūsų, sukilėlių pusę

 

Jei buvo daugiau kažko, bet iki manęs info neatėjo, tai nelabai supratome jų vertės.

 

Apibendrinant fazę. Viskas vyko ne taip, kaip tikėjomės (seniuk, čia gi legionas, čia niekas nevyksta taip, kaip susiplanuoji :)))) ), bet tiekimo grandinę per Barygas užtikrinti pavyko ir labai sklandžiai. Vieną kartą mūsų kurjeris buvo numelžtas šiek tiek, bet visa kita buvo ok.

 

3 fazė - ERZELIO KĖLIMAS

 

Čia realiai buvo viskas žiauriai sudėtinga

- Mūsų buvo stipriai per mažai. Legionas buvo visada įsitvirtinęs, išsimėtęs slapukus, judėjo didesnės pajėgom, kartais mus persekiojo ir t.t.

- Realiai mes galėjome tik diversijas daryti (random apšaudyti legiono bazę, apšaudyti miestą, pabandyti užimti orouostą ir pan). Imant betkokį objektą gi minimum turi turėti arba dvigubai didesnę vamzdžių persvarą, arba vamzdžių "kokybe" - snaiperiai, sunkieji kulkosvaidžiai, minosvaidžiai ir pan. Tai imti miestą, kuriame budi kažkokie bičiukai, o juos supportina slapukai (spėju viso skyrius final skaičiuje) + dar elektrinėje sėdi QRF'as, tai tiesiog savižudybė. Arba pulti bazę, kai realiai žinai, kad eini tik BBS'ų ant sienos išmyžti, nes gi viskas 360 aptverta ir net jei nukaltume bokštelius, tai turėtume eiti per paradinį, kur aišku visi mus sušaudytų :))). Bet bandėme... Dažnai atrodėme kaip lūzeriai be taktikos ir pan, bet realiai tai visi mūsų puolimai vienaip arba kitaip buvo tokie random VILIANTIS, kad gal ten nebus kokių 20-30 snukių ir su savo 6-8 kažką nuveiksim :)))

- Iš kitos pusės visiškai nesupratau kokio velnio jūs darėt stop'ą, kai realiai turėjot transportą arba judėjot juokingus atstumus... Suprantu, kad pavargot daryti atsispaudimus ar dar kažką neveikti, bet čia turbūt vadų problema, kad neįvertino, nes game'as buvo non-stop'as, neturėjo kilti jokių klausimų "ar žaidžiam, ar einam miegoti" ir turėjo susiplanuoti, kad 80 bičų (seniuk, 80 bičų su įtvirtinta vieta ramiam poilsiui) pasiilsėtų ir dirbtų visą savaitgalį. Realiai sustabdę kaip ir pashikot reikalą mums, nes mes norėjom vėliavos vogti, pašaudyti į bokštelius, gal tvorą prasipjauti ir į vidų užeiti bazės imituont persikasimą, gal granatą įmesti į vidų (žiauriai liūdna, kad nebuvo granatų, nes šiek tiek irgi pašiko reikalą, nes norėjom jomis apmėtyti legiono rytinę rikiuotę) ar pan. Šiaip ir patys sau pašikot, nes naktį adrenalino būna kokius 5 kartus daugiau nei dieną...

 

Realiai buvome tokioj situacijoj, kad judėti galėjome tik arba kažkur einam slėpdamiesi ir bijodami kiekvieno traškėjimo, arba bėgdami iš mūšio kaip avinai, nes kad ir kaip taktiškai besitrauksi, nesukariausi su Legiono skyrium

 

APIBENDRINIMAS

 

8/10

- Labiausiai kišo koją tai, kad sukilėlių buvo žiauriai mažai lyginant su kitomis pusėmis ir neturėjome adekvataus opozito priešui

- Iš kitos pusės, gaila, kad ne visos pusės adekvačai įvertino legiono grėsmę ir norėjo ne jį nukalti, o kažkodėl kilinti sukilėlius, kurie kaip ir norėjo jiems padėti atsikratyti legiono ir išspręsti kitas jų problemas

- Kas iš esmės ištraukė situaciją - legiono atsainus požiūris į sulaikytuosius, nes tiek pjovę aptikrinimo metu, pjovę iš nugaros šiai larpo metu, sušaudę bėgdami iš ligoninės ir t.t. nei viename game'e nebuvo. Realiai man kaip vadui buvo labai smalsu sulaukti savo chebros grįžtant iš kalėjimo, nes vis papasakodavo kokių nesamonių pridarė (aišku viskas legalu :)) )

- GM'o turėjimas šalia. Labai tikėjausi, kad bus bandoma kažkaip tiesiogiai ir stipriai įtakoti veiksmus, pvz, kai praradome konvojų, tai tikėjausi, kad bus antrasi konvojus po kokios valandos, kitoje vietoje ar pan, nes, realiai, jei nebūtume susišaudę paramos iš miesto, galėjo mums game'as visai neįvykti :))))

- Raudonas beretes nešioti matomoje vietoje nėr teisinga mintis, nes visiems jos tampa masalu ir realiai bando pagauti nesvarbu kaimietis, legionas ar belekas. Būtų galima sutarti jas nešioti pvz šoninėje kišenėje, kad patikrinimo metu būtų galima aiškiai rasti, bet ne akivaizdžiai ją rodyti

 

IR PABAIGAI

Tiek aš, tiek komanda labai tikimės, kad po 5 metų tooso "legionieriams kontraktas dar bus pratęstas" ir 6asis legionas įvyks. Eskadronas bookinasi datą 09.07-08 dienas ir laukia žinių :)))

 

PADĖKOS

- Pirmiausia ačiū orgams už viską (daug reiktų vardinti, bet tiesiog UŽ VISKĄ)

- Ačiū Oni, kad kaip broliai stovėjo petis petin, kiek tik galėjo! Buvo smagu dirbti kartu ir džiugu! Smagu, kad pasirašėt ant visų avantiurų, nors mūsų judėjimas šio grajaus metu buvo švelniai tariant toli nuo tiesioginio airsoftinio kontakto.

- Ačiū Seniui su Balu, kad įsitraukėt į sukilėlių PR'ą, nes gal ir netikslingai, bet stipriai prisidėjote prie vibe'o ir šaršalus, kuris pradėjo kilta dar likus daugiau nei savaitei iki grajaus

- Ačiū visoms žaidusioms pusėms

 

------------------------------------------------

 

PS.: Tikiuosi niekas neįsižeidė raštliava Facebooke ir Legionelių tagu prie įėjimo vartų. Jei įsižeidėt, tai patys kalti, nes nebuvo jokio intereso užstumti nei ant vieno asmeniškai - čia tik žaidimas :).

 

Iki greito!

Sveiki, nezinau apie kuriuos Mandingus, kalbejot, bet mes is "TRIEJU MANDINGU" baro apturejom susitikima is sukileliu su "Kontrabandos" buriu, patikinau, kad vis dar sirdyje sukilelis is praitu metu (pas mus buvo viena raudona berete, nes vienas is islikusiu gyvu sukileliu, nusprende tyliai pasitraukti i kaima, primest, kad yra paprastas kaimietis ir pradeti savo versla ale... atidare bara, bet vistiek plove ir spausdino nelegaliai bapkes), susitarem, kad bendrausim, jie mus pasupportins bbs, mes irgi mainais kazka. Zaidmo eigoje dar keleta kartu su "Kontrabanda" buvome susiskambine, po to dar du is sukilleliu taip pat ateidavo i bara su mus bendrauti persirenge "Tuaregais". Po to veliau nusprendem, kad reikia atsidaryti dar medpunkta ir apsimokyt felceriu, sita irgi praneseme tiems dviems "Tuaregams" sukileliams, kad wa galesit atvaryt bintus nusiimt, pasigydit, viskas okay perdave ir t.t..Vakare vel susiskambinam su "Kontrabanda", sakau, planuojam imt Karaliu, reik greit bbs, o po Karaliaus eit link Legiono bazes, vaduot sava snipa, "Kontrabanda", patikino, kad eis padet. Veliau pasisiakmbinus "Kontrabandai", klaust kur bbs, nes norim pult, atsake, kad juos uzspaude ir sunku judet ir t.t., tai uzbaigiam ramiai sestadieni ir sutarem, kad jie ryte sekmadieni atvarys i bara. Mes sestadieni bara uzdareme (uzdejom liemene raudona, kad ale siuo metu nezaidzia baras), nuuuuu ir sekmadieni atsikele negavom ziniu, kada/kelinta kas planuoja uzeit i bara, tai toliau sedejome "safe zonoje", veliau patys parasem sms "Kontrabandai", vis dar nieko atgal negavome, nusprendem patys isjudet i miska, skambinom keleta kartu, nejo prisiskambint, sutikom is jusiskiu viena, jis sako, kad buvot atvare i bara, bet nieko nebuvo (nuuu mes neplanavom ten sedet visa nakti iki ryto). Grizom i bara, matom sukileliai per baro puse lipa i miesta, viena pasisaukiu, parodau savo berete, kad savi, sakau suzeistuosius veskit i bara nuimsim pleistrus, jis jo jo, taip ir nebesulaukem nei vieno sukilelio i bara nei pasiulyt isgert, nei padet kitais klausimas (kalbu apie sekmadieni).


IB

#26 Antoskalt

Antoskalt

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 177 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: INFERNO

Posted 11 September 2018 - 12:28 PM

 

4. Kadangi čia žaidimas ne paslėpk (užkasiai giliai ir pamiršai), o susiderėk, sukariauk ir pan, tai turbūt būtų buvę papraščiau pasakyti, kur yra kasykla, kažkaip visiems pasijuokti iš aptikrinimo situacijos ir susiderėti, nes kitoje situacijoje prie mūsų žmogaus irgi priėjo vienas žmogus, pasakė "40% (berods) arba nušaunu ir atimu viską", atsimosavo ir tiek - mūsų žmogus ir prašalaitis dirbo toliau savo darbus ir viens kitam netrukdė. Jūs kai pradėjot meluoti nuo susitikimo pradžios, kad nieko neturi, o kišenėse pilna, tai ir varėt dūdelę iki pabaigos, kol nepripjovėt - taigi žaidimas iš esmės ne apie tai...

Blemba būtume žinoję, kad ten jūsų siuntinys, tai būčiau dar aš jam 30 % įpylęs papildomai į tą maišą :D#27 Ildu

Ildu

  eilinis

 • Members
 • 15 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: TERMINUS

Posted 11 September 2018 - 09:25 PM

Na po kiek laiko galima peržvelgt įvykius ir pasidalinti prisiminimais.

Per tris metus nuo paprasto Tuarego tapau R. K. ligoninės vadovu, bei pagrindiniu chirurgu.

Nors gavau kitos šalies pasą,pagrindinis prioritetas liko miesto saugumas ir nenutrukiama humanitarinė veikla.

 

Kadangi Ženeva toli, tai teko pakeisti tam tikrus dalykus po praeitų metų įvykių (Ganteli tave miniu):

visi darbuotojai buvo apmoktyti kovinės saviginos ir stale visąlaik gulėjo užtaisytas ginklas (šiemet labai daug psichinių ligonių).

Vienas ginklas mažai, tad reikėjo susirasti draugų, o draugų visąlaik būna šalia, ypač draugiškų prekeivių pavidalu.

Bet visuomet draugų galima susirast ir daugiau, tad reikėjo sukontaktuoti su PMC, bet jie pradžiai kreivokai į mane žiūrėjo, teko improvizuoti:

palaukiau kol pirmas iš jų užeis į ligoninę ir atsisakys nusiginkluoti (tai buvo tik laiko klausimas). Peilis po kaklu gan agresyvus argumentas, bet puikiai suveikė.

Per porą minučių buvo viskas išsiaiškintas ir prasidėjo bendradarbisvimas: PMC gaus visokeriopą pagalbą, kol mieste bus tvarka.

Aišku labai padėjo pagreitintas pažymų išdavimas tam tikriems asmenims (gerai kai pats pasiūlai karaliui tokį įstatymą).

 

Įgavus šiek tiek apsaugos  buvo galima toliau rūpintis miesto saugumu ir ligoninės veikla.

 

Toliau reikįjo susidraugauti su Mandingų kolektyvu kabake. Šiek tiek dovanų ir licenzija prekybai (susitvarkė tikrai puikiai) garantavo, kad bent nenušaus vietoje.

 

Šiek tiek dovanų kaimelyje irgi garantavo šiokį tokį vietinių palankumą R. K.

 

Toliau planuose naujos ligoninės regione. ir iškart dvi, nuostabus dalykas regionui.

 

Teko imtis didesnių iššukių Legionas ir sukilėliai. Tiem dvitm taika nerūpi, reikia tik liet kraują, o kažkam tenka žarnas lopyt.

Legionui nusišvilp ant R. K. Bet reikėjo kažkaip atkreip dėmesį ir pasitaikė puikus incidentas: vieną vargša vietinį Legionas suėmė, išsivežė ir labai nemandagiai elgėsi. Karalius tingėjo pats rankas teptis, tad suteikė diplomato-atstovo statusą.

Su visai prašymais-reikalavimais nuvykau ir viskas nuostabai pavyko-nepriėmė.

Sukontaktuota su prancūzų diplomatais ir gautas dėmesys iš pačio Prancūzijos prezidento.

Nešta pakartotinai ir dar nuostabiau-vėl nepriėmė. Teko pačiam Seniui keliaut jau pas mane į svečius ir aiškintis. Diplomatinis skandalas baisus dalykas, Legiono nebūtų paveikęs, bet vietiniams padarė įspūdį. Kiek sulaukiau prašymų nenešt, kad tik Senio nenušalintų. (Seni, turėjai puikių užtarėjų, tavo raportą namuose įsirėminsiu.)

 

Sukilėlių mieste matėsi, bet buvo ramūs, keista, kad niekas net nebandė kontaktuoti. Kol jie galinėjosi su Legionu ne mieste, viskas tvarkoje.

 

Draugiška vakarienė su prekeiviais ir pašnekesys apie geopolitinę situaciją parodė, kad abiem rūpi taika ir niekas nenori perversmų ir revoliucijų.

Buvo labai apriboti šovinių ir medicinos pardavimai tam tikriems asmenims.

 

Prasidėjo ir juodujų deimantų paieškos, kad tik koks vietinis prietranka nesurinktų.

 

Viskas klojosi padoriai ir tik rudas žaibas iš dangaus-Karalius evakuojasi. Tauta nebeturi ant ko pykti ir gali lengvai sprogt, o naujas meras sukėlė nepatogumų.

Karalių vaidina svita, o svita tai patys suprantat. Mieste prasidėjo daug piktų žvilgsnių ir ginklų čiupinėjimų. Reikėjo kažką greit veikt ir staiga stebuklas, miesto meras apnuodijamas (SAS pražiūrėjo, gėda vyrai). Pradėjo karščiuoti ir kliedėt, teko paguldyti į psichinę palatą.

 

PMC laikas seko ir reikėjo ieškotis naujos pagalbos, teko pasikliaut Legiono apsauga ir kažkaip įteikt dovanų. Dovanos pačios nukrito:

Mieste pašauti 3 Legionieriai, jiems suteikta pagalba ir prieglobstis. Ir paildomai dar perduotas ieškomas asmuo Sparrow.

R. K. finansavo transportą Legionui (be pinigų išėjo). Paskelbta komendanto valanda, bet R. K. galėjo judėti laisvai, galėjom toliau teikti humanitarinę pagalbą.

 

Legionui įsitvirtinus mieste viskas buvo aišku, sukilėliams nepavyks, neturint pirmosios pagalbos paketų ir užsiraukus šoviniams, šansai maži.

 

Meras bandė surinkt joduosiu deimantus, informuotas Legionas.

Toliau jau niekas nuo manęs nepriklausė, sėdėjau ir laukiau.

 

Viskas baigėsi kaip ir skaičiavau, miestas Legiono rankose, Humanitarinė misija gali vykti toliau.

 

Džiaugiuosiu dėl prekeivių pirmą kart išsilaikiusių iki galo.

 

Tikrai išsigandau po psichologinio testų rezultatų, psichinių ligonių daug daugiau negu fizinių.

 

Pavyko surinkti 4 juoduosius deimantus ir gal būt su kolega Lape įgyvendinsim senai pamirštą svajonę. Čia jau nebent kolega papasakos, bet čia gal kitiems kartams.

 

Atsiprašau už ilgą monologą, AČIŪ buvisiems kartu.

 

R. K. ligoninės vadovas-chirurgas Ildu.#28 DDP

DDP

  eilinis

 • Members
 • 36 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:http://saslt.ucoz.ru/
 • Komanda: MAD HOUNDS

Posted 12 September 2018 - 03:21 PM

SAS Mission complete  100%#29 Hollow

Hollow

  seržantas

 • Members
 • 200 posts
 • Gender:Male
 • Location:Klaipeda
 • Komanda: Vaiduokliai

Posted 12 September 2018 - 03:33 PM

Trumpai iš Legionio QRF pusės

 

Viskas prasidėjo kaip ir turi Legione - nuo riaumojančio meškino (aka Balu. Tiesa sublogęs jis, nebe toks didelis ir minkštas ;) ), kylančios vėliavos, zvyzdiulei už neteisingai užsidėtas beretes ir daug daug atsispaudimų. Diena buvo rami, bet praeitų kelių metų praktika rodė, kad vos atsipalaiduosi - kas nors įstatys metrinį pistoną ten kur saulė nešviečia ir paleis fejerverkus. Taigi dėka savo vaidmens sėdėjome ant "žemo starto" ir laukėme užduočių. Jų buvo. Tiesa nelabai daug. Mat dauguma būrių išvykusių į misijas kontaktų nesusilaukė ir mūsų pagalbos neprirekė. (Čia norėčiau pastebėti - QRF nei karto nebuvo Elektrinėje, kaip minėjo kolegos iš opozicijos). 
Visą dieną daugiau atlikom Senio asmeninės sargybos vaidmenį, palaikėme santykius su vietiniais patardant, pareke... emmm pasidomint jų pinigų kilme bei tikslais artimiausiai ateičiai. Labai nustebino aklas nieko nežinojimas. Žmonės buvo labiau linkę susimokėti už paleidimą (nepykit broliai Legioniriai, QRFui valgyti norėjosi labai labai) nei pasakyti kažką vertingo. Net keli piliečiai gavę pasiūlymą pateikti naudingą informaciją teisiog pasakydavo kažką negražaus apie legioną arbą senį. Teko bausti ilgu papildomu sėdėjimu su varlėmis kalėjime. Džiugu, kad dienos pabaigoje tokie žmonės vos šūktelėjus klausimą "Kas yra Senis?" Iš karto atsiliepdavo "Geriausias žmogus pasaulyje!". Malonu kai žmonių požiūris keičiasi į gerą :).
Keli išvykimai parsivežti krovinių praėjo be incidentų, gal tik kolegos sukilėliai - kitą kartą bėkite pamatę mašinas nuo kelio. Marpatas tamsios vešlios augmenijos fone ir prigulimes "manes čia nėra" stiliumi - nelabai dera :). Nestojome nes nebuvo laiko, bet matėme tai labai aiškiai. 
Vakare naktinės fazės vis gi neįvyko. Tai buvo bendras sprendimas. Jei atvirai, po to iš karto nuėjome keliese į miestą su beretėmis ir be sunkios ginkluotės, apėjome visas įstaigas ir apsilankėme pas visus ten buvusius. Tikrai nežibėjo noru niekas sėdėti per naktį. Taigi nemanau, kad korektiškai kaltinti dėl to tik Legioną.
Kita diena buvo intensyvi. Teko daug lakstyti, daug šaudyti, daug važinėti. Šiek tiek aptemdė momentas su bėgančiu už 20 metrų sukilėliu atsukusių nugarą ir net nebandančiu stoti kai jam nuo kupros atšoko bent pusė dėtuvės šratų. Garsiai šūktelėjau kelis kartus, mintyse išvadinau maklaudu ir pridaviau info orgams. Labai tikiuosi kad tą herojų pavyks surasti ir jis bus nubaustas atitinkamai savo elgesiui. Beeet nepaisant to - antra diena buvo kur kas gyvesnė ir judresnė. Baigėsi viskas epiniu mūšiu ir fontanu puikių emocijų.
Sveikos kritikos dozė.

Organizatorių buvo daug ir ten kur reikia. Tik momentais informacija apie tai kas vyksta nesuvaikščiodavo. Prašau atkreipti dėmesį, jog megafonu susakyta informacija toli gražu nebėra tokia aiški už 100 metrų nuo šaltinio, kaip už 30-40. Antras dalykas - pirmos dienos pusėje buvo tikra bėda su vandeniu. Legione bent jau teko matyti, kaip buvo dalinamasi gertuvėmis paskutiniais lašais. Tikiu logistinės bėdos tik techninių nesklandumų priežastis. 
Žaidėjų atžvilgiu. Momentais trūko LARPo elementų. Kiek iš vienos pusės buvo be galo linksma matyti auksakasius su auksiniais dantim, auksiniu kalašu ir dėtuvėm bei muzončiku iš telefono gangišku, ant tiek kai kuriems tikrai norėjosi draugiškai spirti šiknon ir pasiūlyti išsitraukti strypą iš šiknos bei atsipalaiduoti. Vis gi renginyje dauguma atvyksta pasilinksminti ir gerai praleisti laiką, o ne pafraginti ar pastumdyti tuos kas negali apsiginti. Keiksmų taip pat teko išgirsti, kas nelabai malonu. O dar nesmagiau matyti šokiruotas veido išraiškas kai apsuki tą keiksmą ir adresuoji atgal (sorry vyr tamsta medikas :), bet manau abu supratom, kad negražu taip kalbėti vieniem apie kitus). 
Pozityvas ir pagyros - visiems realiai už viską ko neišvardinau aukščiau. Tikrai smagu matyti tiek žmonių, dauguma taip gerai organizuotų ir realiai blizgančių savo išradingumu bei emocijomis. Mandingai ir Tuaregai kaip visada aukštumoje. RK ir miesto fauna - jūs tikri šaunuoliia! PMC - džiugu kad nepamiršot šovinių dienos pradžijoe ir vis gi gavau šokoladuką vakare! Broliai legionieriai - vivat! 
Organizatoriai ir vadai - žemai lenkiuosi. 
Vaiduokliai over and out (tikiuosi iki kitų metų ;) ).


Pagarbiai,
Hollow
Vaiduokliai, Team Klaipeda
Posted Image Posted Image
Луче царствовать в аду, чем прислуживать на небесах.

#30 Riebus

Riebus

  seržantas

 • Members
 • 236 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Tits & Mil-Sim
 • Komanda: Parabellum

Posted 13 September 2018 - 06:34 PM

Sveiki kolegos, siek tiek pridesiu nuo komandos Parabellum

 

Kadangi kaip ir praeitais metais Shadowsai tik pasake mazdaug: Jus busit mazdaug ta puse ir jokiu detaliu ar remu jum nesakysim, tai mes vel susikurem zaidima sau ir tikekimes jums. Puses legenda buvo suderinta su orgais, tai jei kas neatitiko bendro plano reiskia tiesiog praslydo pro akis (pvz. kad mes kaikurie nesinesiosim pasu) bet buvo greit pataisyta. Zaidem kaip Nigerio "zalieji zmogeliukai" (NDIA) atvyke i regiona po paskutinio konflikto eskalacijos, tam kad ivertinti sukileliu situacija ir pameginti uztikrinti aukso realizavima per musu puse. Taigi vertinant zaidima keliais konfliktu sluoksniais, NMLA konkuravo del politiniu klausimu su Legionu, vienu sluoksniu zemiau NDIA pagrindininiai priesai buvo PMC kovoje del aukso tiekimo is Gangu, na ir zemiausias buvo vietiniu civiliu bajkes tarpusavyje ir panasiai. Taigi uzduotys buvo gan aiskios, remti NMLA kiek leidzia kailis, tada supriesinti PMC su Legionu tam kad apsunketu ju judejimas regione, ir zinoma pasinaudoti civiliais tam kad isplesti zvalgybini tinkla informacijai surinkti.

 

Visa paruosta programa ka mes turejome atlikti galite perskaityti cia: Google link

 

Manau visiem kam teko sudalyvaut ar girdet, susives galai ir kas buvo apie ka ;) linksmo skaitymo, gal kam pravers ruosiantis kitam zaidimui.

 

 

Kalbant apie idomesnes vietas:

 1. Gisis mes neturejom jokio noro jus pavest, tas momentas su keliu gavosi per skubejima, kol iki grandziu vadu praejo tavo satelitinis numeris jie neturejo info kur aiskiai laukt pasaloje, nes tai ka as spejau jiem papasakot per kelias sekundes nelabai padejo. Visgi vyrai nusprintavo aplink visa poligona tam kad pasuportint jus porai valandu, praradom daug laiko bet toks zaidimas :)
 2. Gisis kas liecia SRC maiselius su PMC uzrasu, kaip ir parasyta musu programoje, tikslas buvo kad Legionas suabejotu PMC partneryste, gaila kad jus itaret klasta ;)
 3. Galit patikslint kad Toxic waste buvo musu uzkanda pries zaidima ;) tai buvo vieno is komandos nariu gimtadienio dovana. Kodel agurkai neklauskit, dark inside joke. Bet puikiai pasitarnavo keliant aziotaza del PMC veiklos.
 4. Idomiausias netyciukas gavosi laukiant apie valanda prie Legiono FOB issidescius ivairiais kampais, ir pamacius kad atjuda PMC transportas ir i oro uosta leidziasi orgu "lektuvas", visai to nenoredami ir nesuprasdami nukalem 98k Tubriku :D nezinom iki siol kam jie buvo skirti ir kas sumaste tokia suma be jokios rimtos palydos transportuoti, bet dekui buvo visai nieko morales boostas!. Uz tubrikus simboliskai nusipirkome legiono vyno ir suvartosim ji per komandos sezono uzdaryma!

KnRRziM.jpg

 

uNA339n.jpg


Komanda Parabellum

"Šalmai Grunt`am, specai laksto su beretkem!" B)

#31 Riebus

Riebus

  seržantas

 • Members
 • 236 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Interests:Tits & Mil-Sim
 • Komanda: Parabellum

Posted 13 September 2018 - 06:55 PM

O dabar truputi asmeninio papezejimo apie zaidima ir susijusia panika kad zaidimas nepavyko. Mano galva zaidimas pavyko, bet gavosi ant hard level setupo. Manau kad tai ivyko todel kad startas per daug sausas ir niekas nieko neturi. Pasiulymas butu tam kad zaidimas startuotu geriau ir nebutu leto issisukimo su auksu kaip buvo dabar reiktu kad visi turetu biski daugiau visko ir galetu pradet bombarduot vienas kita iskart, ir tik tada kai nusistekens pradetu mastyt apie auksa, ir jis tam laikui jau butu pradedamas isgauti. Dabar gavosi kad niekas nieko neturi nuo pradziu ir visi laukia pavasario kadagi pagaliau ekonomika uzsisuks.

 

 

Kas patiko:

 • Kaip visada zaideju ir orgu atsidavimas ir isijautimas, chebra jus nerealus!
 • Orgu idetas darbas i anturaza, tos aukso kasyklos tikrai sveria, nutempt ja nakti buvo ka veikt (nesiau ne as bet is keiksmu kiekio supratau kad sunkoka :) )
 • Siu metu zaidimo ideja su gangais ir daugiau suinteresuotu pusiu tikrai geras variantas, nors ir reikalauja siek tiek apdirbimo su dilde.
 • Labai gerai kad darete egzaminavima, bet reiktu ji pastiprinti nes: legiono tardytojai nelabai zinojo kokios tardymo taisykles, ne visi bet didzioji dalis. Gangai nezinojo mediko taisykles isvis ir teko ne viena aprekt (atsiprasau iskart, deja toks zaidimas)

 

Ka reiktu patobulint:

 • Su Gangais buvo nelabai gerai ir jiem vadovaut turetu LARP linke zmones, o ne pasisaudyt, visi kuriuos aplankem atsakydavo ugnim nes pamate ginkluotus vyrus lendancius is misko iskart pradedavo saudyt, vietoj to kad pasakytu sustok ir nesiartink.
 • Ivertint ne tik pusiu balansa bet ir logistika, nes dabar gavosi kad jegu balansas Legion/PMC puseje, tai ir logistika gavosi ju puseje nes jie vienas salia kito. Kai tuo tarpu visos maistaujancios puses issimete po poligona, ju maziau ir jos konkuruojancios. Turetu buti bendras suderintas logistikos ir jegu balanso paskirstymas. Nes si karta gavos zaidimas i vienus vartus, ir nuo to visi tik prarado, o is tikro visi nori kraujo.

 

Tam kartui tiek, dar karta aciu Shadow Stalkers ir Misko broliams! Labai tikiuos kad bus Legion VI.


Komanda Parabellum

"Šalmai Grunt`am, specai laksto su beretkem!" B)

#32 UNO

UNO

  majoras

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 1,395 posts
 • Gender:Male
 • Interests:Airsoftas
 • Komanda: Section 8, Private Military Contractor

Posted 13 September 2018 - 08:26 PM

O dabar truputi asmeninio papezejimo apie zaidima ir susijusia panika kad zaidimas nepavyko. Mano galva zaidimas pavyko, bet gavosi ant hard level setupo. Manau kad tai ivyko todel kad startas per daug sausas ir niekas nieko neturi. Pasiulymas butu tam kad zaidimas startuotu geriau ir nebutu leto issisukimo su auksu kaip buvo dabar reiktu kad visi turetu biski daugiau visko ir galetu pradet bombarduot vienas kita iskart, ir tik tada kai nusistekens pradetu mastyt apie auksa, ir jis tam laikui jau butu pradedamas isgauti. Dabar gavosi kad niekas nieko neturi nuo pradziu ir visi laukia pavasario kadagi pagaliau ekonomika uzsisuks.

 

Wow. Skaitau ir nuoširdžiai gaila kad nepaėjo jūsų dezinfa ir legionas nepasimovė, ar kad neišėjote į kontaktą su mumis, mums būtų gerokai paįvairinę žaidimą. Čia suveikė vienas faktorius, kad su Senius gyvenime mes esame seni draugai ir tarp mūsų vienas žodis atstoja parašą. Be to, kad mūsų tarpe yra Legiono šnipai Senis iškart nepatikėjo. Gaila. Jei būtų buvęs kitas vadas, kuris manęs nepažįsta taip gerai, šitas būtų tikrai paėję. Mes žinojome, kad seni kažkas travina, bet nenujautėme, kad jūs. Kankinome Gangus tikėdamiesi, kad tai jų darbas, tik nesupratome tikslo. Šiaip eiti į konfliktą su Legionu mes neturėjome jokio logiško pagrindo - miestą kontroliavome mes, rūpinomės jo saugumu, su Seniu nuolat dalinomės žvalgybine info. Ir daryti byfa dirbtinai su jais būtų buvę mažų mažiausiai keista. Mums reikėjo pagrįsto postūmio.
Mes nujautėme, kad sukilėlių yra labai mažai bendru santykiu su Legionu + PMC ir labai norėjome, kad kas iš sukilėlių išeitų į kontaktą su mumis ir duotų svarią priežastį ($) jums padėti. Nes ir pratęsiant pernai metų scenarijų, su sukilėliais mes išsiskyrėme kaip draugai - kartu kovėmės prieš Legioną. Tikėjomės ir šiemet kažkuriuo momentu persimesti į kitą pusę, tam pagrindo davė ir mintis, kad jūsų mažai ir mūsų pagalba jums reikalinga, be to visiems būtų buvę įdomiau.

Apie pinigus oro uoste nieko nežinojome... tuo metu, kaip ir visą žaidimą, šimtas darbų vienu metu, nes visas miestas kažką per mus žaidė - ten pas mus eilės nuo ryto prie durų buvo kilometrinė. SA - "Už penkių minučių turiu būti oro uoste"... žmonių nėr, transportas vienas... maniau važiuoja vėl kokių patogumų parsivežti, kaip kad kėdžių ir staliuko ryte. Kurwa, gaila babkių. Mūsų kasiakas, nebekartosim. 

Detalesnis raportas incoming.


"It was a tactical training for their men. And it's the closest they could get to a real firefight without somebody getting hurt"

s8.png Airsoft Team Lithuania Section 8 PMC
facebook.png Lithuania airsoft PMC BLOG
 


#33 Diadia

Diadia

  jaunesnysis seržantas

 • Members
 • 148 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: BRIGADA

Posted 14 September 2018 - 01:37 PM

Nu privėtas, chebryte. Čia čiesnas targofcas Diadia.

Nu ką galiu jums pasakyti. Pernai, kai atsidūrėme visi Malio ligoninėje, pasižadėjome, kad šiemet tai jau cher jums, o ne mūsų točkė. Nu tai kai toks tikslas pagrindinis mums pasistojo – bablos užkalt ir gyviems likti – tai taip ir dirbome.

Iš pradžių nusprendėm daugiau dėmesio babkėms paskirt, nu tai pradžioj pardavėm tokiom nezaviornutom kainom, nu kad pradžiai chebra pradėtų vienas kitą vartyti, karoče, yra karas – mums zajabys, nėra karo – nu kaip ir nelabai. Tai kai visokie gangai šmangai pradėjo šmalialinti vienas kitą, vo tada mums korta ir pradėjo eiti. Pernai stolnikas maslynų kainavo stolniką tugrikų, tai mes kai užlenkėm iš pradžių kart trys, paskui kart keturi, nu tai iš tų trijų ar keturių procentų pasikėlėm taip, kad nifiga nebeskaičiavom nuo pat žaidimo pradžios. Sesutės iš Raudono kryžiaus paremt paprašė – figli neparemt? Kažkas kaimyną užverst nori, nu chuli neduot jam kelių šratų, vis tiek juk kaimyno brolis ateis to vertėjo verst. O kai pamatydavom, kad kažkuri pusė išsikvepia, nu tai dozuotai, pačiutčiut pafinansuodavom, nu kad strielkės nuolat vyktų. Sutinku, babla ne tokia didelė, kaip jei visiems parduot po bet kiek už mažai, bet nu kažkaip pantoviau didesnius kūšus gaut ir pakontroliuot, kad chebra nenustotų vienas kitą gesint. Nu ir, aišku, rečiau į Nigerio pasienį reidus daryt reikėdavo, čia irgi pliusas, skaitau.

Tai taip ir vartėmės pradžioj. Atsidarėme langelį pas sesutes į RK – nu kam per lauką vaikščiot. Ten kokios narkatos, ar bablos, leidimą ten kokį ar šiaip to da sio per langelį ir paduot, ir paimt paprasčiau. Nu ir, tipo, karalius nemato.

Nors tas karalius tai lochavotas kažkoks buvo. Pasakydavom, kad leidimus pratęstų – nu ir pratęsdavo, sakydavom kad eitų... tipo, ateitų babkių rytoj (tūmorrou never komz, tipo), nu tai ir eidavo. Aiškiai bišky myžo jis į sandalą, korešų ieškojo. Nu mes nieko jam nepažadėjome, bet nieko chrenovo irgi nedarėme. Yra kažkoks karalius, tai, tipo, tegul pabūna kol kas, mūsų chata kraštinė.

Išėjo mūsų chebrytė dviese pašuršalinti aplinkui, pažiūrėti kas kuo kvėpuoja, blyn, žiūrim, vienas savom kojom grįžta, o kitą neša. Vuot a Fak, kaip sako PMC? Pasirodo, iš krūmo išlindo nigeris ir kažkokį briedą padarė – šovė, tipo. Nu mes nigerių vadą už krapo, pareikalavom kad atiduotų tą šaulį. Tai tas angliakasys nifiga nepadarė. Atitempė vietoj saviškio kažkokį mūtną tipą su virve ant kaklo. Tipo, užsakovas, suprask. Nu mes tą baltą grybą iš nigerių atėmėme, baltas vis dėlto, ir paleidome, tegul varo. Skiedė jis kažkokius briedus kad jam kasyklos priklauso ir kad dabar jis jas jau kai atsiims, tai bus toks krūtas, nu jau toks krūtas, kad krūtesni tik virti stručio kiaušai bus. Skiedė miltais, karoče. Nu mes jam palinkėjome, tipo, fak, laimingos fakin‘ kelionės ir pamiršom. O nigeriams tiekimą užsukom čystai. Nė vieno šratelio daugiau iš mūsų negavo, kitur turėjo kombinuotis.

Atėjo sesutės iš RK, sako, padėkit, chebryte, nu tipo, ne padėkit, nes ir taip jau esat padėję, o pagelbėkit. Šūdo radioaktyvaus prisirinko, nigeriai auksą kasa, radiacijos prisigaudo, paskui šika taip, kad tamsoj šviečia. Iš vienos pusės, kaip ir gerai, naktį neįsistosi, bei iš kitos – kaip ir chujova biškį. Nu išnešėm tą šūdą legionui, o kai neėmė, tai prie vartų padėjom. Vanialina, aš jums pasakysiu, kaip už tėvynę. Kaip jie ten gyveno su tuo nigerių radioaktyviu šūdu – neklauskit, mes muilą nešėm nes, nu, kvėpuot nėra kuo, net su respiratorium. Nu bet medpaketai su nuolaida gavosi ir mums visada yra nors keletas. Kaip ir nieko prasisukome.

Legionas pradėjo lankytis. Kipišą kelia, ginklus pradėjo vežt ir bablos reikalaut už ginklus. Blyn, nu ir neimt negali, nes užvers dar, ir imt nafig reikia. Nu bet ką. Ėmėm dėl ramios galvos. Nu hemorojus su tais ginklais buvo. Įsivaizduokit, ateina arabas, ką tik iš legiono kalėjimo, viskas ką turi tai šliopancos ir pampersas puspilnis. Nu ir prašo ginklą jam parduot. Mums gi babkes ką legionui davėm atmušti reikia, o tas nifiga juk neturi, tik kiek pamperse ar ką į „kalėjimo kišenę“ buvo įsidėjęs. Tai visaip darėm. Ir į skolą, ir papigiaiskai, žodžiu, neužvirėm ant ginklų daug, tik šiaip, dėl formos. Teisingiausiai tai sukilėliai padarė. Pastatė savo agentą perrengtą prie mūsų točkos, tas jei bablos neturi, tai savo žodžiu garantuoja, kad sumokės, ir sukilėliams ginklai eina tolka pesnia. Agentas skoloj neliko, žinojo, kad žinom kas toks ir kad valinsim jį ar priduosim, jei ką. Tai normaliai su sukilėliais buvo. Tas agentas dar sako, galėtumėt ir savo ginklus nukreipt „kur reikia“, prieš legioną, tipo. Nu galėtume, tik jis pamiršo stebuklingą žodį pasakyti. „Baksai“ tas žodis. Tai ir nenukreipėm „kur reikia“.

Žiūrim, karalius mudakas peršiko visai ir pabėgo. PMC miesto nebekontroliuoja. Fig su jais, mums tik į naudą lengvas bardakas. Bet čia kažkoks genys su šiaudine skrybėle išlindo. Meras, tipo, suprask. Ir, kas blogiausia, savo apsauga nigerius paskyrė, birtų specukai kažkokie laksto, o mums tai su nigeriais nekošerna tūsintis vienoj kompanijoj. Nėr su jais bazaro, ir tiekimo jiems, sukoms, nebus. Per langelį su RK sesutėm pabazarinom, jos tokią vakciną nuo visų ligų davė. „Novičiokas“, atrodo, o gal „Radničiokas“ vadinasi. Karoče, tas genys su skrybėle tiorkes su mumis pradėjo, apsauga jo lochavota, nu mes jam to Rodničioko-Novičioko ampulę ir cvaktelėjom į šikną niekam nematant. Susirgo meras, į ligoninę nuvarė, tai ten jam ar tai ne tuos vaistus parinko, ar tai pilnas geležinis šikpuodis ant galvos nukrito – cher suprasi. Vobščem, užmerkė šviesiąsias akeles skrybėliuotis kirmėliuotis.

Nu tada mieste iš viso bardakas prasidėjo. Visi vienas kitą pjauna, valdžios jokios, mes tik vamzdžius į visas puses atstatę varinėjam, striomna truputį, bet biznis geras eina. Nu tada legionas atvarė, tipo, tvarkos daryti. Ir, mle, komendanto valandą įvedė. O mums tai čia visiškas peilis. Niekas niekur nevaikšto, prekybos nėra, karoče, bespredielas. Tai gerai, kad turėjom zanačkų, nu, slėptuvių, suprask, prisidarę po visą poligoną – visur po čiut čiut. Tai maišiukas-kitas šratų, tai med paketų... Tada jau točkoj beveik nieko nelaikėm. Nes bardakas ir bespredielas. Tai iš zanačkų targavojom.

O čia dar mūsų tiekėjas iš Nigerio skambina. Sako, mle, chebryte, gelbėkit. Sukilėliai transportą jo prakniso, užbašliuos mums jie nechujovai, jeigu kažkokiu būdu suorganizuosim į tam tikrą vietą siuntą afigeną iš savo resursų. Nu tiekėjas persona žinoma, lazankių netrina, už bazarą atsako, tai ką, reikia pavaryt, gausim paskui iš jo prekių su nuolaida gera. Kaip iš miesto išsigavom per komendanto valandą, kaip siuntą supakavom ir kur įsidėjom, kad legionas neužpakuotų, tai istorija nutyli ir geriau neklauskit. Bet pristatėm. Tik žiauriai striomna buvo, kad mūsų pačiu sukilėliai su visa siunta neužverstų. Nu bet čia jau mes dirbti mokam – saugiai perdavėm su mažiausia rizika savo brangioms škūrkėms. Užkalėm neblogai.

Karoče, likom gyvi, su pakankamai daug bablos, prieš nieką nepasišikom, ką reikėjo parėmėm, ką reikėjo patrumpinom, esam patenkinti kai venikai, visiems siunčiam linkėjimų, o sesutėms bučkius. Jūs zajebenski, čiūvychos ir bachūriukai!


Изолента спасёт мир.

#34 sennis

sennis

  kapitonas

 • Members
 • 912 posts
 • Gender:Male
 • Location:vilnius
 • Komanda: RACCOON

Posted 15 September 2018 - 08:16 PM

Raporto rasyt nesirosiu nes bus ilgas 

 

 

o bandysim trumpai  

 

1.Didele pagarba legioneriams kurie jau ne vienus metus vazioja uz legiona  , nors zino kad  70-80 pro tai bus daugiau  saugojimas arba nuobodus patruliavimas  ,  smagu butu jei gerpti pradetu tokius zmonis , bet kaip mtau  nelabai supranta  , ( sorry jei ka iseidziau  ) 

2. Kadangi  oficialiai  galiu pasakyt kad kaip legiono vadas  iseinu  i pensija ir sekanti legiona jei jis ivyks , legionioriu vadovavimas pereina i kitas rankas  ( suzinosit ateity  )

3. didelis dekui gisiu uz uzkurta  pirtele fb . tikrai  bumo smagu ir teko daug ka apgalvot  , ir teko legioneriams susburt ir atsakomai veikti , saunoliai jus visi 

4. PMC .   buvo daug klausimu ar jos  krapstyt ar ne , bet isakimo klause , buvo pasakyta neliest ir netrukdyt  ,  pasitikiejimas buvo  , bet ir abejoniu  , tikietina  paranojka isivyste  per jus  :) 

5. Faktas kad didelis aciu orgams , galima diekoti daug  ir rasyt bet aciu  , bei misko broliam  

toliau net nezinau  

 

 

Istikruju aciu visiem  o didziausias aisku Legioneriam  uz jusu  kantrybe tarnaujant su manim  ir klausant manes  .  tikiu jumis  


UAB Scriptum .. mes sprogdinam jusu idejas

Visit My Website]

#35 manjac

manjac

  eilinis

 • Members
 • 32 posts
 • Gender:Male
 • Location:Kaunas
 • Interests:Airsoft
  ATV
 • Komanda: Ghost Division

Posted 16 September 2018 - 02:33 PM

Už kuria puse žaidei?

Tai buvo pirmas tokio tipo žaidimas, ir buvo labai įdomu, bet nuvyle Legiono silpnumas naktį, kai visi išėjo miegoti ,silpnai 😄


M4, G36, Mk43, G18c, 

 


#36 miauka

miauka

  eilinis

 • Members
 • 5 posts
 • Gender:Female
 • Komanda: Inglorious Bastards

Posted 17 September 2018 - 07:46 PM

Foto iš "mūšio", kuriame buvo daugiausiai šypsenų ;)

Ačiū už Jūsų kantrybę ir, kad gerbsite mano darbą ("neglamžysite" nuotraukų)  ^_^

 

 
 
Iki kitų susitikimų!


#37 Pilot

Pilot

  seržantas

 • Members
 • 209 posts
 • Gender:Male
 • Location:Vilnius
 • Komanda: Mad Hounds

Posted 18 September 2018 - 11:08 PM

Komandos vardu noriu padėkoti visiems kas dalyvavo. Ypač dėkui orgams už tai kad sukurė tokią "smėlio dežę" kurioje galėjome kurti savo žaidimą :) . Mums patiko. Gal primą dieną šiek tiek pritruko veiksmo, bet dėl to kaltinu aplinkybes. Tiesiog taip politinė situacija susiklostė. Tiek "politikuoti" dar neteko nei viename žaidime :)

Žodžiu dar kartą visiems labai ačiu, ir laukiame sekančio Legiono. Tikiuosi orgų fantazija neišsemta :)


WHO DARES WINS
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users