Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pagalbos su Warrior V3 MB-01 L96 Airsoft Sniper Rifle


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Nesu lietuvoje bet  kazhkada teko zhaisti Airsoft. Labai sudomino, na ir praejus keletai metu (kaip sakoma kuo senyn tuo daugiau suvaikejame) paemiau ir nusipirkau 

Warrior V3 MB-01 L96 Airsoft Sniper Rifle

Viskas kaip priklauso, sveria dauk grazhiai atrodo ir t.t. 

Pasiemiau su Scoope ir Bi-podu. 

Pashaudzhius  pirma  karta  i dezhute pasirode kad klishumas toks kad gali pats save taip nusipilti.

Shaudzhiau mazhdauk ish  6-10 metru bandzhiau sureguliuoti Scoopa. Nieko nesugavo (gal vejas per didelis, o gal rankos dreba) shratukai skraido kur papuola t.y. vienas tiesiai y virshu, sekantis kairen paskui belekus ir t.t.

Pasizhiruejau youtube ir sumaschiau kad reikia susitvarkyti spacerius. Pasiemiau dauk electrick tape  ir  susukau 4 spacerius. 

Visiek  nepadeda. Be bandant  jis vargshelis vos man dalimis neishbyrejo (pasirodo visi varzhtai laisvi) sutvirtinau viska  ir  vel bandzhiau vistiek  shaudo dievui y langus. 

Po kiek laiko ishardzhius  pati vamzdi pastebejau  kad  hop up`as kliba  t.y. kokius 2-3mm sukinejasi tai y viena puse tai y kita. Ydejus  i ishorini vamzdi ir bandant  reguliuoti hop up`a  toks jausmas kad jis ten ishvis kaip palaida bala imestas. 

Vieni sako kad  reikia kaip ir prishaudyti  ginkla ar dar ka. Bet manychiau kad net ir nauja  paemus  jis  ish 6-10 metru atstumo turi  pataikyti dauk tiksliau nei pas mane dabar.

Norechiau info  apie  priezhiura. Dalys  kurios turi buti paslankios kurios  tvirtai suverzhtos (kalba apie hop up)

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ko gero kad kreivai idetas hop up ir neatitinka centravimas. Kokius sratukus naudoji? Tikiuosi ne tuos kurie komplekte. nes ten nebent i granatas tinkami det sratai. Teigiamo rezultato is ju labai sunku tiketis. Del spaceriu irhop up gumytes, viskas yra standartines komplektacijos? Paziurek gal gumyte iplysus ties ta vieta, kur nozzle i ja remiasi. Kai susitvarkysi hop up korpusa, siulyciau isigyti geresnes kokybes gumyte. Jei rasi tai Prometheus violetine bandyk ir tada ziurek kokie rezultatai. Ir koks tavo sautuvo suvio greitis? Nes butu geraiir sunkesnius nei 0.20 sratus naudot.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Blaster Devil 0.40

Ishardzhiau hopa viskas vietoje. Niekas nesuplyshe. Spacerius vakar padariau  us elektriku izoliacija. Bet vistiek  ish 6-10 metru  paklaida  5-10 cm  i debesis.

Beje kaip ir minejau  zhaislas vabshe naujas. Vakar ish dezhes ishemiau. Shaude taip pat kaip ir dabar po keletos  ardymu. Kaip patikrinti ar hopas centre. Beje  galvoju keisti paty  vamzduka  y 6.01 ir jei ymanoma deti ilgesni + skaichiau kad tam ir hopa reikes nauja deti.

O shiaip manau butu neblogai suradus  speca  Londone  ir jam duoti pazhiureti (nes  n00bas totalus) bendro supratimo tik turiu ir  viskas paremta youtube =]

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O kur standartinis spaceris? Jei kelia i virsu tai gali but kad dar uzverztas hop up. Kitas dalykas kad spaceris per didelis, ir dar vienas dalykas, kad optika neprisaudyta/prisaudyta didesniam atstumui. Del vamzduku, priklauso nuo to koks dabar idetas. Pasidomek pagal modeli kokia hop up sistema. Jei standartinis, kaip pas AEG tai nebus bedos ideti nauja. Jei kitoks, arba ieskotis pagal esama arba tada keist hop up, tinkama AEG vamzdukams. Ilgesni vamzdi det gali, bet velgi, jei bus per daug ilgas, neuzteks cilindro turio istumt sratuka, ir vietoj privalumu turesi kritusi greiti ir sratuka krentanti "po kojom". 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

 

Goncikas, jeigu skaitai angliškai (juk Londone). Tai yra "arniesairsoft.co.uk. Ten forume yra ilgėliausia tema apie MARUZEN TYPE96. Būtent Well MB Warior yra klonas kinietiškas. Imk ir skaityk.

 

Orginalus hop up yra "gai**s". Čia mano asmenine nuomone. Turėjau ir dar naudotą pirkau :P IŠ senolio. Beje, labai laukiam jo paties prisijungiant, nes jis čia ant lietuvos vienas iš stropesnių prie šio tipo ginklų.

 

Dažnai tokių flyerių problema - bloga kompersija. Tai paduoda vieną oro greitį, tai kitą. Hop up skirtingai veikia šratą - va tau ir nėra taiklumo. Visų pirma rekomenduočiau išsiaškinti kaip kas vadinasi :P

 

paziurek ar visas cilindrs yra sandarus, tai yra nusukęs vamdzius ir hop upus lieka tik korpusas irta dalis, kurią užtraukti. Užtempk, pirštu uždenk ten kur turi išeiti oras. Ir išauk. Turi niekas nejudėti. Šūvio neturi būti, nes oras neturi kur išeiti. Jeigu išeina, tai čia bus pirma problema.

 

Dėl hop up tvirtinimo - pažėk youtube. ten ardymo yra video. pagal juos įvertink ar hop up gerai įtvirtintas. Kai žiūrai per vamzdžio gala (tik vidinis vamzdelis, ir hop up su guma) visuje turi gale matytis toks kaip kalnelis, kuris reguliuojant hop up keičia savo dydi. Jeigu jo nėra ar siaip nematai sviesos tunelio gale - vadinasi gumytė susisukusi, nėra spacerio, hop up nesireguliuoja ir panašiai.

 

Šiaip viskas ten turi būti itin patikimai sureguliuota ir pritvirtinta.

 

MB-03 neima AEG gumų kiek pamenu. Todėl aš asmeniškai viską keičiau į PDI.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hopas  bandytas  paverzhus , truputi paverzhus ir vishkai atlaisvinus  = Jokiu pakitimu

Spaceriai originalus  buvo ish  putoplasto tokios fignios (privyniojau elektriko iziolkes) originalius  numechiau y shona.

Bandzhiau vakar prishaudyti  optika ish 6-10 metru vat del to chia ir kreipiuosi nes shaudo dievui y langus. 

Manau tuoj siusiu ash shita zhaisla  jiems atgal  ir kazhka  kito galvosiu. £180 nesimeto shiaip

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ish prigimties snaiperis =] O AEG nusipirksiu. 

Wa po dideliu vargu ir aishkinimusi patestavau oro spaudima  pistone ... tai blyn pyrstelejes daugiau  padarau =]

Parashiau laishkiuka  y parduotuve zhiuresime kas kaip ka  

Beje foto kaip atrodo pistonas (tikrai  kokybes  nepraejes)

https://www.dropbox.com/s/xr7ok8w3vdt0to3/2013-02-05%2016.43.32.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei snaiperiavimas prie sirdies reikia imt normalu ginkla ir tiunint. o ne is sudo bandyt vaska isspaust

 

Na nepyk bet kiek zhiurejau ir kiek skaichiau pagal mano biudzheta chia geriau nei reikia .... ir beje tikrai nesmirdi 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei snaiperiavimas prie sirdies reikia imt normalu ginkla ir tiunint. o ne is sudo bandyt vaska isspaust

 

Galima ir iš to išspausti. UK limitai kiti. Ten HPA nebūtinai. O ir mano Well šaudė 197m/s. Ir dar visai taikliai, tik kad laužtuvo užtempti reikėjo :D

 

To Goncikas - jeigu turi progrą. Gražink tą ginklą, geriau nusipirkti JG BAR-10. Jeigu dar kur rasi. Jam tinka viskas, kas eina po raktažodžiu VSR-10. Dalių kiek nori, net ir UK. Info kiek nori. L96 visada buvo populiaresni Lietuvoje, bet su dalimis yra liūdna.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir iš to išspausti. UK limitai kiti. Ten HPA nebūtinai. O ir mano Well šaudė 197m/s. Ir dar visai taikliai, tik kad laužtuvo užtempti reikėjo :D

 

To Goncikas - jeigu turi progrą. Gražink tą ginklą, geriau nusipirkti JG BAR-10. Jeigu dar kur rasi. Jam tinka viskas, kas eina po raktažodžiu VSR-10. Dalių kiek nori, net ir UK. Info kiek nori. L96 visada buvo populiaresni Lietuvoje, bet su dalimis yra liūdna.

 

Daliu L96 randu pilna  ir kokiu tik nori. Beje man jo ishvaizda dauk malonesne shirdzhiai. Ir tai mano pirmas pirkinys. Taip kad manau  zhiuresiu ka man pasakys ish parduotuves gal isheis su nuolaida  upgreidus  kelis gauti ar dar ka  ... Sekantis  ko noriu tai  GBB Blow Back pistoleto. esu nusizhiurejes Umarex Heckler & Koch .45 USP Match Kazhin kaip shitas. Na ir ateityje  jei viskas klostysis gerai dar koki AEG pasiimsiu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

koks snaiperiavimas jeigu jokio pranasumo pries AEGa apie kulkosvaidi net nekalbu. morales gadinimas

 

Tolis, ramybe, susikaupimas ir svarbiausia skilas .... Tratinti visi  moka (gangsta style ginklas shonu ir rekia)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tolis,

tau norejo pasakyti kad koks "tolis" jei is 10m neina pataikyti. O sita priversti kad pliektu taikliai bet 70m reiks viska pakeisti , del to ir sako jei daryti snaiperi normalu tai iskart normalioj bazej, o ne is s vaska spausti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...