Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

echo1 platinum edition m4 dienorastis


xfuxaszx
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Taigi nusipirkau sau ginkla(m4).Siame dienorastyje rasysiu kas jam pakeista,kas tiuninguota.

As ja jau pirkau su labai geru tiuningu,o ir pats ginklas bazinis neispigiausiu:

http://www.airstrike.lt/airsoft-ginklai/aeg-elektriniai-ginklai/m4-m14-m16-scar-klase/echo1-platinum-edition-m4-airsoft-rifle

Cia nuoroda is kur buvo pirktas bazinis ginklas.taigi su laiku buvo jam pakeista variklis(matrix)ideta nauja spyruokle(120m/s)

keisti visi dantrakciai,naujas vidinis vamzdukas.li-po 11.1v 2300mah baterija.

Isore:

m203 granade launcher :)

Optikas.

Duslintuvas

nupirkta metaliniai railai(ris/ras)

 

Taigi paskutiniu metu kaip chronavom mano ginkliukas rode 140m/s-143m/s aisku su tokiu nelabai pazaisi kur bet.....:))))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi nusipirkau sau ginkla(m4).Siame dienorastyje rasysiu kas jam pakeista,kas tiuninguota.

As ja jau pirkau su labai geru tiuningu,o ir pats ginklas bazinis neispigiausiu:

http://www.airstrike.lt/airsoft-ginklai/aeg-elektriniai-ginklai/m4-m14-m16-scar-klase/echo1-platinum-edition-m4-airsoft-rifle

Cia nuoroda is kur buvo pirktas bazinis ginklas.taigi su laiku buvo jam pakeista variklis(matrix)ideta nauja spyruokle(120m/s)

keisti visi dantrakciai,naujas vidinis vamzdukas.li-po 11.1v 2300mah baterija.

Isore:

m203 granade launcher :)

Optikas.

Duslintuvas

nupirkta metaliniai railai(ris/ras)

 

Taigi paskutiniu metu kaip chronavom mano ginkliukas rode 140m/s-143m/s aisku su tokiu nelabai pazaisi kur bet.....:))))

 

Man tik klausimas iškilo - jei supranti, kad nelabai kur pažaisi su 140m/s ir t.t. kam jį tiek užkelt? Ar tu jį čia tik šiaip - į skarbonkes pašaudyt? :blink:
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

gerai ir i skarbonkes :D pas mus ginklu nechronuoja niekas...na ta prasme susirenkam 10-14 zmoniu pasisaudom ir niekas nieko nesako del 140m/s.na ir legione zaidziau tai ten tikrai ne pas mane vieninteli buvo 140m/s :D o taip i zaidimus g36 turiu ;)

 

 

manau, kad dėmesys atkreiptas organizatorių,

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

gerai ir i skarbonkes :D pas mus ginklu nechronuoja niekas...na ta prasme susirenkam 10-14 zmoniu pasisaudom ir niekas nieko nesako del 140m/s.na ir legione zaidziau tai ten tikrai ne pas mane vieninteli buvo 140m/s :D o taip i zaidimus g36 turiu ;)

 

galima butu suzinot kur cia "pas mus" ? Jei nenori viesai, gali i PM. Konfidencialuma garantuoju.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manau cia visa esme tame, kad pulimiotas by default turi saugu veikimo atstuma. Tuo tarpu visi priprate, kad su AEG gali saut vos ne is uz metro. is cia ir kyla visos tokios diskusijos. Aisku jei zmogus samoningas, ivertina ginklo galimybe pakenkt kitam ir pleskina is saugaus atstumo tai ne taip ir baisu uzeit i ta poligona pasivaiksciot.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

bet pagrybauti ju poligone kur pliekia pulimiotas su 150 turbut nesiparintum? :)

 

Ko tu kimbi? Kai yra kulkosvaidis ir žinai, kad ten kulkosvaidis - tai ir veiki prieš jį kitaip. Žmogus su kulkosvaidžiu irgi kitaip žaidžia. Dabar turi karabiną 150m/s pravarys tau serija per dūdą iš 5 metrų ir sakys, kad atstumas tai lyg ir geras... Nesiparintum? Ar su buože į kovą tada eitum? Tada jau geriau aš iš tavo 200inio iš 10metrų vieną prasileisiu, nei kad ir iš bazės (100m/s) iš point blink'o seriją....

 

Ar jie adekvačiai žaidžia - nežinau, bet iš to, kaip jis tai pateikė ir koks smagumas jam su tuo 150 pakalt į žmones, sakyčiau, kad nelabai...

Man tai hobis ir jau vieną sykį dantis iš3,14so iš toli. Aš tenoriu gerai praleist laiką, pailsėt išsikraut. Nori medžiot, head shotinti - eik į tirą...

 

P.S. Gal pirmą dar pamąstom apie žmogiškąjį potencialą (sėlinimas, maskavimasis, taktika ir t.t.)? Nes dabar toks jausmas susidaro, kad norim tik kuo daugiau fps ir būsim vismaliukų dievai, nuo radio ryšio kalno visus hitindami? Gal užteks galvoti apie aparato dydi? Gal pradėkim ir apie kokybę galvot?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...