Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

HFC SWISS ARMS SAR10 AIRSOFT CO2 SNIPER RIFLE


Mikis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Štai ginklas. http://www.airstrike.lt/airsoft-ginklai/sniper?product_id=787

Ką manote apie ši "žaislą" ? Ar vertas pinigų ir galimų investicijų?

Gal kas bandėt ar laikėt? kaip rankoje? Nepastebėjau yra ar nėra railas?

Kokį ginklą jis imituoja? M700 ar kokį?

 

Galvoju apie USMC snaiperinį ginklą,bet barret pirkt nesinori.

 

Patarkit ir išsakykit savo nuomonę. Dėkui

 

be to mūsų klimatui labiau tikrų C02,green gas,ar springas?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Štai ginklas. http://www.airstrike...?product_id=787

Ką manote apie ši "žaislą" ? Ar vertas pinigų ir galimų investicijų?

Gal kas bandėt ar laikėt? kaip rankoje? Nepastebėjau yra ar nėra railas?

Kokį ginklą jis imituoja? M700 ar kokį?

 

Galvoju apie USMC snaiperinį ginklą,bet barret pirkt nesinori.

 

Patarkit ir išsakykit savo nuomonę. Dėkui

 

be to mūsų klimatui labiau tikrų C02,green gas,ar springas?

 

 

 

SAR10 yra VSR-10 benkartas. Ką jis replikuoja sunku pasakyti. Patariu pirkti berreta super gerai atrodo ant sienos. Išvis, suplaukė noras žaisti snaiperiui? Why ppl....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tamstos neklausiau nori kas snaiperiu būt ar ne,barret stovi graziai ant sienos ar ne aš neklausiau,tiesiog paprašiau nuomonės apei ginklą. Galbūt aš noriu šaudyt į taikinius ar panašiai,nepagalvojot? ir nesvarbu ta kainą,kai kiti sako,kad tiek išmest,kad į taikinius pašaudyt.

Tikiuosi jei bus,tai kiti atsakymai bus į tema labiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tamstos neklausiau nori kas snaiperiu būt ar ne,barret stovi graziai ant sienos ar ne aš neklausiau,tiesiog paprašiau nuomonės apei ginklą. Galbūt aš noriu šaudyt į taikinius ar panašiai,nepagalvojot? ir nesvarbu ta kainą,kai kiti sako,kad tiek išmest,kad į taikinius pašaudyt.

Tikiuosi jei bus,tai kiti atsakymai bus į tema labiau.

 

Paprastas dalykas - ar daug matei internete review. Vienetai. Lietuvoje toks pas milzins kabo. Visus vilioja galimybė turėti dujinį vsr, bet su juos ten pis** reikia, kol davesi iki žaidimui tinkamo daikto. Aišku, į taikinius gali pirkti. Bet gal orinukas geriau? Kitas dalykas, detalių buvimas, jeigu žaist, jeigu luš kas nors, dujiniams nėra daug dalių. O tokiems kažin ar išvis yra ;)

 

 

mano rekomendacija - nori dujinio snaiperio už biudžetą. KJ 10-22 (tikriausiai labiau man asmeniškai patinkantis, nes yra semi-auto), WELL G96, KJW M700 modeliai etc.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniska nuomone, Co2 ar green gaz , nera pastovumo labai nuotemperaturos sokinieja bei nuo darbo greicio , kuo greiciau pertaisiniesi ir saudysi tuo labiau detales sals , kuo labiau sals tuo taiklumas mazes , seip co2 arba green gazas tinkamom saligom optimalus saudymas 50metru , jei pataikei is 80 vadinas cia tas vienas netyciukas kuris pavyko , kas del vsr10 sistemos . trigeri meti lauk iskart , tai reiskias 100lt kaip minimu plius (as cia apie bolt action )hopapas dar kaip sakant pakankamai geras , nors seip nuo gamintojo priklauso nes esu mates visokiu burtu , Seip pagal tai kiek laiko esu pradibes su boltais , taip jie nori preziuros ir rimtos , bet stabilumas simta kartu geresnis nei co2 ar green gaz , Aisku, yra oras , kas kainuo su ginklu kartu kaip intervension cheytac naujas , seip is to ka teku apziuriniet , labiaus patikusi sitema ir protingiausei privesta CA M24. tiek kad brangus ir tiunas nepigus , bet kokybe gera , arba Bemt is pigesniu boltu . sio metu sunku pasakyt nes ju tieg daug priviso kad baisu , seip google ivesk ginklo pavadinima ir gamintoja , bus pilna apie jos parasyta bei problemos iskylancios jiems ,bei kaip jos taisomos Cia mano pasisakimas, nepatiks istrinkit arba neskaitykit su pagarba .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniska nuomone, Co2 ar green gaz , nera pastovumo labai nuotemperaturos sokinieja bei nuo darbo greicio , kuo greiciau pertaisiniesi ir saudysi tuo labiau detales sals , kuo labiau sals tuo taiklumas mazes , seip co2 arba green gazas tinkamom saligom optimalus saudymas 50metru , jei pataikei is 80 vadinas cia tas vienas netyciukas kuris pavyko , kas del vsr10 sistemos . trigeri meti lauk iskart , tai reiskias 100lt kaip minimu plius (as cia apie bolt action )hopapas dar kaip sakant pakankamai geras , nors seip nuo gamintojo priklauso nes esu mates visokiu burtu , Seip pagal tai kiek laiko esu pradibes su boltais , taip jie nori preziuros ir rimtos , bet stabilumas simta kartu geresnis nei co2 ar green gaz , Aisku, yra oras , kas kainuo su ginklu kartu kaip intervension cheytac naujas , seip is to ka teku apziuriniet , labiaus patikusi sitema ir protingiausei privesta CA M24. tiek kad brangus ir tiunas nepigus , bet kokybe gera , arba Bemt is pigesniu boltu . sio metu sunku pasakyt nes ju tieg daug priviso kad baisu , seip google ivesk ginklo pavadinima ir gamintoja , bus pilna apie jos parasyta bei problemos iskylancios jiems ,bei kaip jos taisomos Cia mano pasisakimas, nepatiks istrinkit arba neskaitykit su pagarba .

 

Nesutinku, kad VSR-10 reikia išmesti triggerį. Tiesiog VSR-10 naudoja 45 laipsnių trigerį. Išmeti triggerio vieną detalę ir pakeiti į 90 laipsnių, kaip kad L96 yra ir psio. Bus pigiau. Kas dėl Hop-up. No match. VSR-10 super hop up. Legendarinis (meluosiu sakydamas, kad šaudžiau, bet sistema tūkstančiais atidirbusi). Aš manau, kad 50 metrų galima iš VSR iki 140m užkelto į veido dydžio apskritimą pataikyti. Nereikia didelio tiuno. geri soviniai, vamdzis ir hop up pilnai pakanka. LT nėra didelių atstumų šaudyti. Geriau per lapijos tarpą pataikyti ir kad kiekvieną kartą kirstų ten pat.

 

Gaz gerai and HPA (oro). Bet tada ir kaina ir svoris bus didelis.

 

 

CA M24 nėra dalių, dėtuvių sunku gauti. Beje, vienas guli AIC.lt vilniuje naujas. Vienas tiuninguotas keliauja per rankas. Dabar pas vieną mano komandienį. Irgi svoris nemažas. Bet jausmas kokybiškas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku, kad VSR-10 reikia išmesti triggerį. Tiesiog VSR-10 naudoja 45 laipsnių trigerį. Išmeti triggerio vieną detalę ir pakeiti į 90 laipsnių, kaip kad L96 yra ir psio. Bus pigiau. Kas dėl Hop-up. No match. VSR-10 super hop up. Legendarinis (meluosiu sakydamas, kad šaudžiau, bet sistema tūkstančiais atidirbusi). Aš manau, kad 50 metrų galima iš VSR iki 140m užkelto į veido dydžio apskritimą pataikyti. Nereikia didelio tiuno. geri soviniai, vamdzis ir hop up pilnai pakanka. LT nėra didelių atstumų šaudyti. Geriau per lapijos tarpą pataikyti ir kad kiekvieną kartą kirstų ten pat.

Jei paliekant 45' biudzetinis variantas butu SHS second sear. Laiko m150. Kad turet 90', kaip jau minejo, reikia naujo triggerio (kas kainuoja brangiai, nebent turi, kas padarys).

Hop up geras, bet jam tinkantys VSR vamzdeliai brangesni uz AEG (Prommy 6.03 apie 240lt pas lenkus. LT turbut nelabai rasi VSR daliu). Nezinau kaip TM, bet klonam prie tiuno dar minimum reiktu pridet barrel spacer'ius. Bet siaip VSR vistuotinai pripazistami kaip viena geriausiu platformu tiuningui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Imi well L96 padeveta uz kelis simtus. Lupi viska lauk. Siuntiesi is Japonijos PDI dalis, imi vamzdeli 6,01. Ilipi i du gabalus. Turi 6,5J arba daugiau. Uztrauki be problemu ir net guledamas. Valio tapai snaiperiu. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Imi well L96 padeveta uz kelis simtus. Lupi viska lauk. Siuntiesi is Japonijos PDI dalis, imi vamzdeli 6,01. Ilipi i du gabalus. Turi 6,5J arba daugiau. Uztrauki be problemu ir net guledamas. Valio tapai snaiperiu. :)

 

Jei PDI, geriau 6.05. Siauresni geriau tik mazu atstumu saudant. Ilgoj distancijoj taikliau didesnis diametras.

CA M24 ar ne APS sistema naudoja?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei PDI, geriau 6.05. Siauresni geriau tik mazu atstumu saudant. Ilgoj distancijoj taikliau didesnis diametras.

CA M24 ar ne APS sistema naudoja?

 

Ogo net taip???? :D paaiskink man durnam kam isvis tada reikalingi siauri vamzdeliai??? kam moket 180$ uz PDI 6.01mm 500mm vamzdeli jei sakai kad su baziniu 6.05mm saudisi geriau... nu krc nesusilaikiau

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ogo net taip???? :D paaiskink man durnam kam isvis tada reikalingi siauri vamzdeliai??? kam moket 180$ uz PDI 6.01mm 500mm vamzdeli jei sakai kad su baziniu 6.05mm saudisi geriau... nu krc nesusilaikiau

 

Tikriausiai reikalingi tokiem kaip tu:D juk dauguma isikale, kuo siauriau - tuo geriau. Del to ir stampuojami 6.01 masiskai.

As kalbu butent apie PDI 6.05, ne apie bazinius china shit. Patys PDI sako, kad ju 6.05/08 vamzdeliai yra taiklesni uz ju 6.01.

Tuo labiau ne vien diametras vamzdelio kokybe apsprendzia..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai reikalingi tokiem kaip tu:D juk dauguma isikale, kuo siauriau - tuo geriau. Del to ir stampuojami 6.01 masiskai.

As kalbu butent apie PDI 6.05, ne apie bazinius china shit. Patys PDI sako, kad ju 6.05/08 vamzdeliai yra taiklesni uz ju 6.01.

Tuo labiau ne vien diametras vamzdelio kokybe apsprendzia..

 

nesutinku siauresni vamzdeliai geriau negu baziniai....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

is 140m pataikyti?? cia kazkur is kosmoso serijos?

 

6.5J??? is kur tokie skaiciai? su geriausiais norais ir 5.98mm vamzdziu buvau ispaudzes 5.5J

 

seip daug komentaru i pieva pjaunat. ir vsr-10 hopupas tikrai dar toli iki tobulumo. kas liecia sratus. geru nera . 0.43g yra per lengvi snaipierkai 200m/s@0.20g

 

snaiperis airsofte yra dalykas is idejos o ne kazkox super masinis naikino ginklas. norit visus zudyt imkit kulkosvaidi ir sienaukit. o snaipierka cia reikia but durnam ant to reikalo. o tokiu durniu kaip mes mazai

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

CA M24 Aps2 sistema eina

kas letcia 200m/s ant bolto priklauso kaip tu ji sutiuninsi, jei spiruokle virsys m160 nebeuztrauksi gulincioj pozicijoj , nu nebent stangas kilnuoji :)kas del pasirinkimo paskutionio . tai, jisai tikrai nera blogas o to kad net an baziniu detaliu jau galima tiuna pakelt , tik va minusas .AIC jisai isimtas is pardavimo , nes reikia pridet rankas kad ji sutvarkyti

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu savadarbis arnne bet kokiu atveju bet ka pagaminti laikas kainuoja ,o is aliumo neisdrosi , is metalo kad padarysi reikia bent biski instrumentu turet , o nest pas kaska . nu gal uz buteli padarys bet abejoju , tai kad sio atveju visven pinigai , o su 160 galima uztempt , jei tai tikrai spirokle m160 o ne sp 160 ar dar kaskas panasaus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ginklas kaip ginklas, HFC ar Ciber Gun, visvien tos pacios gamyklos. Spaudima laiko gana gerai, net co2 balionelio iseikvojimas mazas. Bandem lenkijoj 2 sar'us. Abu pirmus 4-7 suvius isdave 660-680! fps, todel patariama pirma prasaudyt biski, kad ne tektu po chronavimo vaziuot namo. Po sekanciu 10-12 suviu krenta iki 640 fps, dar 10-12 - 617 fps. Po 35-40 suviu - krito iki 600 fps. Rodikliai gana neblogi, taciau su vidum kartais buna problemu, luftai ir pan. Kad pagerint taikluma dejo lenkai sita rinkinuka : http://azteko.pl/falcon-lufa-prec-kompensacja-603-430mm-vsr10-f105-p-2205.html , pakankamai gerai pagerina taikluma, prie IDEALIU oro salygu (uzdarame angare) pataiko is 80 m i zmogaus taikini 1 is 10 suviu.

 

seip ginklas tikrai ne pradedantiesiems, ir net gi kaip pirma snaiperini (Miki, mano m14 as neuzskaitau) as pirkti nesiulyciau, kuo galingesnis pirmas snaiperinis ginklas tuo maziau lieka noro ir reikalo mokytis maskavimosi ir sekimo gudrybiu, vnz bunki dar ne pradejas tobulet.

 

tai tiek

 

v.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kad pagerint taikluma dejo lenkai sita rinkinuka : http://azteko.pl/falcon-lufa-prec-kompensacja-603-430mm-vsr10-f105-p-2205.html , pakankamai gerai pagerina taikluma, prie IDEALIU oro salygu (uzdarame angare) pataiko is 80 m i zmogaus taikini 1 is 10 suviu.

 

v.

 

Falcon'o precizika yra dengtas varis. Kiek maciau atsiliepimu, padengimas nera auksciausios kokybes. Tos graiztvos (ar kaip pavadint) vamzdzio gale irgi nera tiksliai ispjautos.

1 is 10 idealiom salygom prie 80m yra gerai?? Idomu kokius lietuviski snaiperiai rezultatus pasiekia :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...