Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

ww2 airsoft


Rekomenduojami pranešimai

Pazistu viena airsofto zaideja kuris turejo thomsona, pilnai metalnis/medinis, labai grazus daiktas, bet yra vienas minusas - labai maza detuve ~50 bbs, o kur ant thomsono gaut daugiau tokiu tai niekas nezinojo nebent is ebay kur siust... tai jis veliau pardave ji ~400Lt . Dabartinio seimeninko nepazistu tai nezinau ar parduoda ar ne :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pazistu viena airsofto zaideja kuris turejo thomsona, pilnai metalnis/medinis, labai grazus daiktas, bet yra vienas minusas - labai maza detuve ~50 bbs, o kur ant thomsono gaut daugiau tokiu tai niekas nezinojo nebent is ebay kur siust... tai jis veliau pardave ji ~400Lt . Dabartinio seimeninko nepazistu tai nezinau ar parduoda ar ne :)

 

o gal galima kur nors nupirkt koki snaiperi su optika? uz 300 lt

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau,galbut moderatoriams mano postas nepatiks,bet jack neieskok uz centus ginklo,nes busi tas kuris moka du kartus,normaliam ginklui bent 700 LT paskirk,o uz 300 lt ir gausi kur 300 max kartu issausi :D

Cia tik mano nuomone.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau,galbut moderatoriams mano postas nepatiks,bet jack neieskok uz centus ginklo,nes busi tas kuris moka du kartus,normaliam ginklui bent 700 LT paskirk,o uz 300 lt ir gausi kur 300 max kartu issausi :D

Cia tik mano nuomone.

 

visiska nesamone nepeseniausiai isigijau sau well mb-08 o savo well mb-05 su tiunu 150m/sec su kojelem be optikos pardaviau uz 300Lt, pirkejas liko labai patenkintas. Cia jau kaip kam pasiseks.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitaisau,labiau turejau omeni AEG,naujokas nenaudojo galbut dar snaiperio,tad ir nori,ne kiekvienas juk tam tvertas,pats turejau karcios patirties su M14 JAE. Dabar trumpesnis ginklas ir lengvesnis-atgaiva.

na bet tai jau daug kartu perkalbeta,nera daugiau ka pasakyt. Cia jau nuo zmogaus priklausys.

Gero vakaro visiems.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...