Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

taip tikrai butu saugu. jei jie tikrai originalus taigi tokie akiniai atlaiko skeveldras, nuo galingu uztaisu, o ka jau kalbeti apie bb'sus

Jo ir as girdejau, kad po sprogimo randa galva kazkur bet akiniai buna sveiki...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu G3d4s buvo situos man trumpam daves, nelabai patiko. geriau jau pirk atvirus nes paminkstinimas siu akiniu labai limpa prie odos todel jie gan nepatogus. jei nori gogles tai pataupyk ESS'am, turiu juos, nesigailiu nusipirkes. Kartais buna rasojimo problemu (bet man visi akiniai kuriuos bandziau rasoja) bet kai ismokau su akiniais elgtis tai normaliai visai jau net ir ziema.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu G3d4s buvo situos man trumpam daves, nelabai patiko. geriau jau pirk atvirus nes paminkstinimas siu akiniu labai limpa prie odos todel jie gan nepatogus. jei nori gogles tai pataupyk ESS'am, turiu juos, nesigailiu nusipirkes. Kartais buna rasojimo problemu (bet man visi akiniai kuriuos bandziau rasoja) bet kai ismokau su akiniais elgtis tai normaliai visai jau net ir ziema.

Na cia manau nuo pacio zmogaus priklauso, vienam tie patys akiniai rasoja, kitam ne. Realiai man tie Gi goggle kai naudojau uzrasodavo tik vienoj situacijoj ( vasara, nakti kai rasa kristi pradeda), o daugiau nei ziema, nei kada nera uzrasoje. Dabar naudoju atvirus UVEX'us uz 15lt, tai toki dalyka kaip rasojima pamirses

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o as siulau Guarder akinius.... biski brangesni, bet 4 spalvu stikliukai + jei aktualu, dioptrijos

Uhu, naudojau Guarderius, geri akinukai, tik labai jau silpnas pas juos remas, suluzho man jis, ir db tuos 4 spalvu stikliukus laikau stalciuje

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, nera ko galva bandyti siena pramushti

Heh, ne didelis ten smugis buvo, jie ten tik skilo ciuciut, o suluzho pataikius ish M120 i ta vieta. Gavau serija ir akiniai nukrito, kai pagalvoji, kad kiti BB'sai galejo skristi i akis.... Tai nu i nx...

 

O remas tai tikrai skystas, visgi juos gali prisesti ir ar dar kas jiem nutikti ir pzdc. O kaina gana nemazha.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

va as ir galvoju pirkt uvex akinius, bet va, visdelto galvoju gal geriau google'us , nes pvz kaip suprantu, nesiojant kauke, akiniu jau neuzsidesi, o su googlais pats tas, viena syk teko zaist su nuomojamais ginklais pernai, tai googlai irgi buvo, na nieko, nerasojo, viskas norma, o va su full mask tai buvo bedos...niekam nepatiko

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...