Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Demesio visi Marijampolieciai ir netoli gyvenantys zmones!


bobinux
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taip jau susikloste situacija, kad marijampoleje atsidarineja nauja [url="Reklama%5B/url%5D kariniu prekiu ir jos savininkas bei vienas buves karininkas noretu suburti airsoft komanda. Maciau sitame forume pora zmoniu is maniskio miesto, tai butu gerai jeigu atsiliptumete sioje temoje, as pats neuzsimu jokiu organizavimu, tik jeigu rasciau cia nemazai zmoniu tai pranesciau parduotuves savininkui apie potencialus zaidejus. Tiesiog parasykite sioje temoje "as is marijampoles", "netoli gyvenu" ar pan. kazka, jog zinociu padeti, butu gerai jeigu parasytumete ar pilnai turite iranga, ar ko nors dar truksta, ar tiesiog esate susidomejes ir noretuemet isbandyti, galu gale gal pazystate ka nors kam tai butu idomu. Nes kol kas sedziu namuose su Gieske ir nelabai kur ja panudot yra :D nebent skardines miskeliuose tratinti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pagaliau ledai pajudejo, pats esu is Kazlu Rudos, ieskojau savo mieste tu kuriems tai idomu, bet nelabai ka radau. Ginklas kaip ir yra taciau noriu jy parduoti nes neturiu tiek pinigu kolkas kad keisti snaiperio vidurius ir t.t. Turiu noro isbandyti pati zaidima nes dar neteko.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Esu is to krasto gyvenantis Vilniuje bet besilankantis Marijampoleje. Prijunkit mane prie grupes :) tiesiog vaziuodamas i gimtaji miesta prigriebciau iranga ir sudalyvauciau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

kvieskit, teiraukites ir busit pakviesti Vilkaviskyje 12~ zmoniu beveik kiekviena sestadieni saudosi.

 

smagu matyt, kad ir kaimynystej airsofto megeju atsirado. tikiuosi neapleisit sio uzsiemimo greitu laiku. sekmes ;)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...