Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

padekite naujokeliui


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pasveikinkit busima naujoka/kolega/priesininka

 

tik dar nesu apsisprendes del ginklo:

 

SAR Taktik rifle II

ar

Armalite M15 A4 Carbine

 

abu modelius ziuriu CA gamintojo, zinau, kad labai daug nuomoniu del skirtingu gamintoju, taciau esu apsisprendes, zinau pliusus - minusus, tad kokybe tenkina. O mano prasymas pakomentuoti siuos du ginklus. M15 + tas, kad gali komplektuoti su granatsvaidziu, bei jis turi sustumiama rankena, kas leidzia efektyviai kovoti patalpose, taciau, as tam reikalui planuoju isigyti G18C (beje gal galite taip pat pakomentuoti si ginkla), todel manau, kad trumpos distancijos man tampa nelabai aktualios. SAR'as turi kojeles, todel jis ne tik assault rifle, gali buti, bet ir snaiperis, bei kulkosvaidis viename. (ar ne per daug cia privalumu ))

Dar vienas klausimelis:

optika turi realu pranasuma ar nea? nes kiek suprantu, atstumai vis tiek nera tiek dideli, kad taikytumeisi su optika, turetu uztekti ir kolimatoriaus. (ar mano pamastymai teisingi, ar labai jau nukrypstu nuo teisingo mastymo?)

 

Ginkla planuoju isigyti is UAB Airsoftas, todel apie abu ginklus gavau pakankamai info, bet man butu labai svarbi jusu nuomone. Gal ka nors praleidau. buciau labai labai dekingas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, sakyciau, labai skirtingus ginklus pasirinkai. Carabine ir Taktik Rifle. Tu gal pirma apsispresk kokios paskirties ginklo tau reikia, o tada jau rinkis Geriausia ateit i zaidima, pasiziuret ginklus, pazaist su nuominiu, suprast savo zaidimo buda ir tada rinktis ginkla.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei imsi ta M15 su teleskopine buozhe, tai tik mazhos talpos akumus ikishti galesi. geriau zhiurek i R.I.S varianta , kuris turi lazerio imitacija , i kuria telpa large akumas.

 

SAR Taktik rifle II kojeles plasmasines jei neklystu, tai nzn kiek jos laikys

 

o apie kolimatorius jau yra apshneketa.

http://airsoft.saugykla.net/index.php?n ... opic&t=564

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz patarima del R.I.S.

 

nemanau, kad sie ginklai vienas pries kita turi zenklu pranasuma tolimose-vidutinese distancijose. Gal kas turi SAR, ir yra nusiskundimu/pliusu? m15 pakankamai popiliarus modelis, tad apie juos esu siek tiek paskaites.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu SAR Offizier M41. na jis totaliai skiriasi nuo tactical rifle ale galiu pasakyti jog maniskis man nerealiai patinka. kariauju jau jei gerai prisimenu apie pora menesiuku o mano ginklas dar kaip ledinis (klibejimo krebzdejimo atzvilgiu) neskaitant apibraizimu bet cia jau mano kalte. Vat tep

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...