Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

atsiliepimai apie G&P M4


Rekomenduojami pranešimai

GP M4A1 turi GAD ish KSK Stern. Megink rashyt jam PM, buna retai Forume, bet buna.

 

Kiek laikiau ji rankose, jis manes nesuzhavejo. Plastikas, kaip TM, shaudo gana levai [del hop upo]. Pasiimtum CA arba ICS ir viskas norma butu.

 

P.S. O temos pavadinimas, tai suprask kaip nori.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek laikiau ji rankose, jis manes nesuzhavejo. Plastikas, kaip TM, shaudo gana levai [del hop upo]. Pasiimtum CA arba ICS ir viskas norma butu.

Hmm, tai kodel tada jo kaina yra didesne uz TM ar CA. Pradinis greitis nurodomas didesnis, hop up`as metalinis, dalys (bent sito modelio) deklarojamos kaip aliumines, bet ir siaip nemanau kad plastikas galetu sverti 4,3kg. Negi meluoja pardavejai/gamintojai?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

TOP irgi daugiau kainuoja uzh CA ir TM. Bet kaina nevisada atspindi kokybe.

Didesnis pradinis greitis del galingesnes spiruokles, kuria galima ikishti i bet kuri ginkla. Metalinis hop upas Ne nuo hop upo "Dezhutes" priklauso taiklumas, o nuo gumos. Asm. mano ICS hop upas plastikinis, bet man tai nesudaro jokiu problemu.

Taip plastikas gali tiek sverti. Nzn kaip del sito, bet pas GAD tai plastikas [kiek pamenu, ale pats buvo nusivyles].

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

TOP irgi daugiau kainuoja uzh CA ir TM. Bet kaina nevisada atspindi kokybe.

Didesnis pradinis greitis del galingesnes spiruokles, kuria galima ikishti i bet kuri ginkla. Metalinis hop upas Ne nuo hop upo "Dezhutes" priklauso taiklumas, o nuo gumos. Asm. mano ICS hop upas plastikinis, bet man tai nesudaro jokiu problemu.

Taip plastikas gali tiek sverti. Nzn kaip del sito, bet pas GAD tai plastikas [kiek pamenu, ale pats buvo nusivyles].

Na, gal as ir zalias strikeball`e, bet realiam gyvenime kaina visgi daznai atspindi jei ne kokybe, tai kitus dalykus. Kitaip paprasciausia niekas nepirks brangaus bet blogo daigto. Kiek teko skaityti apie AEG tiuninga, tai prasideda: kad ideti galingesne spyruokle, reikia ir variklio galingesnio, ir gearbox`o tvirtesnio, and so on so on... Taigi viskam tam irgi reikia finansu. Nesakiau kad metalinis hop up`as padeda taikliai saudyt, bet tikrai nesuberes nuo daznesnio reguliavimo ar neatsargaus elgesio imho. Zodziu as suprantu kadnaujoku klausimai visada priimami skeptiskai, bet, manau, nereiktu iskart "pavaryti" vien tik kad kazka pasakyti. Man kazkaip labiau priimtina argumentuota diskusija

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip kol nepakalb?si su ginklo savininku realios nuomon?s netur?si. A? taippat u?sisakiau GP ginkl? tod?l informacija rinkau i? rus? tinklapi?, ten galima rasti.?iaip ?ie ginklai gana greitai i?perkami tod?l nemanau, kad butu blogi. ?iaip kiekvienas turi savo nuomone, man asmeni?kai ICS nepatiko, o d?l CA nuomon?s neturiu, ?inau , kad pigesnis modelis, bet tur?si vidurius keisti jei noresi pasitiuninguot. Paskai?iavus man i?eitu pigiau pirkt su viskuom jau sustiprintu kaip GP negu pirktis atskirai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.

Apie GP produkcija.

Full metal. konstrukcija tvirtesne negu CA,TM isvis plastmase.

M4A1 markiruote 1970-80 metu(shtampovka)o ne lazeriu papigiai kaip ant shiolaikiniu Coltu ir kitu klonu.

Gear bokse-Tappet plate tai problema,po 3000bbs shaibomis. keisti i Systema,Prometeusa,Guarder.(man pakeite pagal garantija)

Hop-up ir guma keisi i Systema.

Vienu zodziu GP M4A1 body tai autentiskumas (tik uz markiruote galima atiduoti tuos pinigus).

o del viduriu kaip ir su CA -loterija.

cia ira trumpas reviewe:

http://talks.guns.ru/forummessage/74/87242.html

P.S.

dabar gamina nauja versija M4A1 Carbine (v.2006) gal tos problemos su Tappet plate ir Hop-up dingo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...