Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Klausimelis (muitines reikalai)


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

del visko kas susije su airsoft svaigstu gal nuo kokiu 15 metu. (18 bus uz poros meneseliu). Taigi atejo laikas ir man prisijijungti prie jusu gretu

 

USA pazystu keleta airsoft entuaziastu ir vienas is ju prasitare man kad mielai per savo rysius nupirktu ir atsiustu bet koky AEG (daugiausia is metalo, modifikuota pagal mano uzgaidas bet be kokiu papildomu pribumbasu kaip paintjobas ar optika) jei zinoma ash jam uz tai sumokesiu. paskaiciaves visas papildomas islaidas susidaro sumele mazesne nei radau galimybes lietuvoje ar geresnese uzsienio airsoft parduotuvese.

 

tai vat, noriu paklausti tu, kurie patys siusdinosi AEG is kitu saliu: kaip su muitines reikalais? beabejo jis man iformins tai kaip dovana bet ar nebuna kokiu papildomu bedu kai muitininkai pamato deze su tikslia ginklo kopija?

 

Aciu uz pagalba, kritika priimtina.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

neturetu buti jokiu problemu jei teisingai apifomins, galu gale tegu nepamirshta ideti knygutes prie AEG.

zhmonems ir ish honkongo normaliai atkeliauja.

 

Lietuvoj aeg priskiriami prie zhaislu. muitininkai juos irgi yra mate.

labai sekmingai atsivezhiau du aeg ish UK lektuvu.

 

shiaip USA yra reikalavimas jog ugnies slopintuvas oranzhine spalva butu nudazhytas. taigi teks dazhus nugramdyti veliau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei muitininkai jau su jais susipazine tai puiku, priminsiu apie oranzine spalva siuntejui tai dar geriau bus

 

pagal mano skaiciavimus viskas atseis man apie 700-900 LT priklausomai nuo ginklo modelio

 

(visokiu snaiperiu ar spray & pray nepirksiu)

 

esu turejes problemu del kompo procesoriaus karta, dundukas ish USA siunte EMS o ten kazhkas ne to pasidare (blogai iforminta) tai tampiausi kol irodziau kad neturiu irodymu kad kazka mokejau uz ta daikta, tai pagailejo ir paleido be muitu.

 

 

Aciu uz atsakymus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...