Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

del istatymu


Rekomenduojami pranešimai

sveiki, as cia visai naujas todel iskart nuejau i sia skilti susidomejau airsoftu nes seip pasaudau, pagalvojau kad namie galeciau pasitreniruoti bent siek tiek. taigi mano klausimas: nuo keleriu metu galima tureti airsofto ginkla legalaliai? ar lietuvoje yra platintoju?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

:))))) jo svarbiausia atidirbti detuviu keitima ))

Na ir kas ?ia tokio? Ne visi gal nusiteik? lakstyt su 2000 BBs'u "d??e" ir i??audyt j? nepertraukiama ugnimi. O greitas apkabos pakeitimas ir po jo sekanti serija ??vi? kartais gali ir nulemt ?aidimo pabaig?

Jeigu ?mogus nori kaip realisti?kiau, tai nieko ?ia blogo.

A? taip manau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

butent kad sekundziu reikalas, saudau sporte kur tai labai reiksmingas dalykas . tai kaip ten su svoriu? jis atitinka realybe? kas tai: mechanai, bunkeriai?? man 16.

Visi tie klausimai simta kart aptarti pasiziurek biski forume. visus svorius gali rasti parduotuveje... Taip jie daug mazha atitinka realybe.

 

Mechanas - mechanine detuve 50-140soviniu

Bunkeris bunkerine detuve 250-600sovinu

 

 

Matos, kad 16:)

 

O va butent apie visas sekundes... Patariu kalbeti po bent poros zaidimu...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

butent kad sekundziu reikalas, saudau sporte kur tai labai reiksmingas dalykas . tai kaip ten su svoriu? jis atitinka realybe? kas tai: mechanai, bunkeriai?? man 16.

Idomu kas ten per sportas toks?

Zinau tik keleta variantu kur labai reikshminga yra greitai moketi pakeisti apkaba:)

Kur sportoji, (shaudai)?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...