Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kai spaudzia biudzetas...


Rekomenduojami pranešimai

Tai va,

 

atejo vasara, o as prisiskaites visokiu straipsniu apie airsoft'a uzsimaniau nusipirkt sau aeg'a, bet kadangi esu labai gobsas tai max galeciau isleisti kokius 700 litu MAX !

 

taigi, norejau paklausti Jusu, kaip zmoniu ismananciu aeg, ka as galeciau nusiprkti, kad pinigai nebutu ismesti i bala.

 

p.s. esu nusiziurejes keleta is :

[url:ab32a]http://www.sklep.airsoftguns.pl/search.php?cat=1132418901[/url:ab32a] cia

 

Mantas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na tu tikrai gerai pasirinkai jei nebijai rizikuot. As is sitos firmos esu padares uzsakyma ir dar neaisq kas cia per zaislai. Nors is tiesu geriau pataupyk ir is http://www.airsoftas.lt ka nors nusipirk nes ten tikrai kokybiski AEG ir jais kazin ar skusies. O wa sklep.airsoftguns.pl ten tai maziau skaityk nes man ju wadybininkas juodai per emaila primelawo o wyrai is sio saito akis prawere. O jei wisgi nutarsi rizikuoti parashyk didzhej mes su juo jei nesudegsiu su 1 siuntimu darysim antra uz didele suma tai jei jis sutix tai gausi tu didesne nuolaida nei pirkdamas 1.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma be 18 metu tau niekas ju neparduos.

beto teisishkai tu neatsakingas uzh savo veiksmus, todel jei kas atsitiks zhaidimo metu, kalti bus zhaidimo organizatoriai.

taigi nenustebk jog nelabai busi laukiamas dideliuose zhaidimuose, nelabai kas nori papildomu problemu sau ant galvos.

 

kartais hebra organizuoja zhaidimus nepilnamechiams, bet tai buna su griezhta priezhiura.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

www.airsoftas.lt pazek, as cia irgi naujas tai daug kuom padet nlb galiu.Warbeast wa is kur wisi nepilnameciai info turbut traukia http://airsoft.tts.lt/index_lit.htm Ginklai ir amunicija paziurek tenai apacioje puslapio

Del nepilnameciu.

Jei turi omenyje sia fraze "D?MESIO:Nepilname?iams leid?iama ?aisti tik su ra?ti?ku t?v? sutikimu arba jiems dalyvaujant.", tai kalba eina apie komercinius zaidimus.

 

Cia diskusijoje prasimuse teiginiai, kad nepilnameciai gali isigyti silpnesnius ginklus.

Na gerai, isigys jie juos? Ir kas tada? Gerai, kad pas juos bus silnuciai, vaikam pritaykiti "AEG".

O pamastet, kad pas kitus ginklai galingi ir tiuninguoti?

Uz isbarskintus dantis ir skyletus veidelius ju teveliai atbegs teisybes ieskoti.

 

Ruonis rase

man 16 metu (ginkla vistiek susiveikciau)

 

Na galesi ji namie laikyti, kur pasislepes isvaziuoti pasaudyti ir tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu kai taip draugiskai ir optimistiskai nuteikiat naujus zmones. Zais zmogus visad su tevu rastisku sutikimu ir viskas, jei kas praskels galva, atsakomybe kris tevam.

O del ginklu, tai verciau jau pirk is airsoftas.lt , nes kitaip pasijusi ismetes pinigus veltui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu kai taip draugiskai ir optimistiskai nuteikiat naujus zmones. Zais zmogus visad su tevu rastisku sutikimu ir viskas, jei kas praskels galva, atsakomybe kris tevam.

O del ginklu, tai verciau jau pirk is airsoftas.lt , nes kitaip pasijusi ismetes pinigus veltui.

Tu turi savo poziuri siuo klausimu, as savo. Nemazai beja zmoniu mano poziuri palaiko.

Jei jie elementariai nesupranta, kas cia per zaidimas, kokios jo taisykes bei principai- reikia kazkam pasakyti kaip ir kas.

Tokie pareiskimai, kaip "Na ir kas, kad as nepilnametis?! AEG vistiek gausiu!!!", uzknisa.

Niekas ju nevaro salin. Tiesiog tegu palaukia savo laiko, neissisokineja, domisi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Yra nepilnameciu turinciu proto, kad isbegus nereikia is puses metro pradet saudyt y jo sypsena... Juk yra nepilnameciu kurie yra Shauliai, galu gale ir tarp jusu yra Shauliu. Jie juk nera zali sioje srityje. :susel:

Nepilnameciai yra nepilnameciai. O ir AEG parduodamas nuo 18 metu.

Del komerciniu zaidimu- tegu jie zaidzia su tevu leidimu. Bet normaliuose zaidimose, o tuo labiau Big Game... cia jau kita tema.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...