Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

kurio gamintojo m15/16 rifle pasirinkti?


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

 

Gal kas galetu patarti kurio gamintojo pasirinkti sio tipo ginkla, butu saunu jei isvardintumet vieno ar kito gamintojo pliusus ar minusus.

 

ar tai classic army M15A4 rifle

ar tai ICS M16A3

ar tokyo marui M16A1

 

gal but dar kokia nors alternatyva yra?

 

 

 

is anksto dekoju uz pagalba bei atsakymus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

 

Gal kas galetu patarti kurio gamintojo pasirinkti sio tipo ginkla, butu saunu jei isvardintumet vieno ar kito gamintojo pliusus ar minusus.

 

ar tai classic army M15A4 rifle

ar tai ICS M16A3

ar tokyo marui M16A1

apie tokyo marui pamirshk ish karto, jis ish plasmases, priedo turi didzhiuli minusa, jog po kurio laiko ima vamzdis klibeti. zhodzhiu net prieshui nesiulychiau tokyo marui M16

 

Lieka tau du pasirinkimai: arba CA M15A4 arba ICS M16A3.

 

CA M15 yra neblogas ginklas, visas ish metalo.

Vamzdis vientisas metalinis - niekada neklibes. Viena kas man jame nepatinka tai Hopupas,

bet tai sutvarkoma pakeitus gumele.

 

Ash asmenishkai esu ICS fanas. man labai patinka ju ginklu atlikimo kokybe.

pats turiu ICS M16A3 ir dar planuoju isigyti ICS AK74. ICS ginklai, kaip ir CA pilnai ish metalo. Vienas ish privalumu ICS M16, tas jog gearboxas, labai paprastai ishsirenka.

T.y. modulinis, sudarytas ish dvieju daliu, vienoje krumpliarachiai ir motoras, kitoje pneumatika.Priedo ICS M16 turi spyruokles atpalaidavimo funkcija, kas padidina spyruokles ilgaamzhishkuma. Vienas dalykas, kas galetu buti patobulinta, tai hopup'as.

 

Shiaip susisiek su zhmonem ish UAB AIRSOFTAS, vieno ish ju forume nickas lukashenka.

jie turi ir CA M15 ir viena ICS M16A3. pachiupinesi pats , pamatysi kas tau labiau prie shirdies.

 

Shtai manishkis ICS M16A3:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Uhu, ash tai pat turiu ICS M16A3, esu patenkintas, bazinis variantas pakankamai galingai, toli ir taikliai saudo. Greitosauda didziuje [900rpm]. Rankose laikos maloniai, tvirtai, gal vienas is minusu, kad siek tiek kliba apsodo lovelis ir sunkiau ideti baterija del saugiklio, bet pasitreniravus tai nekelia dideliu problemu.

 

Dvieju daliu gearboxas super daiktas, nereikia dvieju ginklu: CQB ir mishkui, pries zaidima per 5minutes, pasikeiti virsutini gearboxa pagal aikstes tiuningu limitus ir valio.

Asm. man ir garsas saudant is ICS daug mielesnis nei ish CA.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aha siek tiek dabar apsvietet mane, aciu,

 

bet dar norejau paklausti, supratau kad CA gamintojo ginklus pardavime galima rasti ir lietuvoje o su ICS kaip? Be to kaip su atsarginem dalimis ir tuningo elementais? mano manymu kazkuris is siu gamintoju turetu buti populiaresnis tai atitinkamai turetu buti ir priedu pasirinkimas didesnis? o gal as klystu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ICS yra vienas parduodamas, http://www.airsoftas.lt/find.php?action ... ategory=18

 

o del daliu: tai viskas standartizuota.

tinka bet kuriam gamintojui.

Yra du pagrindiniai gearbox'o standartai:

 

a) Versija 2 (pagrinde M16)

B) Versija 3 (G36, AK47)

 

dalis shiems gearboxams gali gauti ish http://www.airsoftas.lt arba siustis ish uzhsienio.

bet shiaip retai ten reikia ka keisti, nebent sudroshi stumokli ar luzh tapper plate.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na tiesiog turek omeny jog ginklai su kuriais zhaisi yra nuomojami. savo ginkla daug labiau prizhiuri.

tiesiog apzhiurek vieno ish VANAGAI komandos nariu ginklu. pamatysi labai ryzhku skirtuma.

ir su savo ginklu zhaisti 90% smagiau nei su nuomojamu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Seip siulau tau paimt CA m15a4 tactical carbine ginklas universalus ir CQB ir atviram musije, ginklas tikrai labai gerai padarytas

Jei neklystu M4A1 su fiksuota buoze neegzistuoja, tai tik Airsoftui skirtas ginklas, kad tilptu didesnis akumas, na nzn man toks atrodo slyksciai - pokemonishkai.

Kalbant apie universalu ginkla ICS M4A1 universalesnis, nes per pora minuciu gali pakeisti gearbox'a, CQB arba Field zaidimam. Nors asm. man netrugdo ir mano metrinis Riflas zaisti CQB, kaip sakoma - blogam sokejui ir kiausiai maiso.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne kolkas nekeiciau, kolkas nera tikslo keisti, ziema zaidziame tik pastate, uzhtenka ir standartines spyruokles.

 

IMHO universalus ginklas nepriklauso nuo giklo ilgio, kaip ir sakiau man mano metrinis netrugo ir pastate zaisti... O vat kai priesh CQB gali per pora minuciu pasikeisti spyruokle be didelio vargo, tai universalumas. Kas ish to vidutinio ilgio ginklo pastate kai tiuningo limitai neleidzia su juo zaisti.

 

Charley, na taip ir ant M4A1 galima uzhdeti M16 vamzdi, kazkada teko matyt ir M60 vamzdi ant M16, bet realiai ar tai naudojama?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...